VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

D+D Kovex, s. r. o.

Plevník - Drienové · Povrchová úprava kovov

171 845 €tržby 2025 ▼ 18 %+7 942 €zisk 2025

aktívna 18 rokov3 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

171 845 €tržby 2025 ▼ 18 %
+7 942 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 69 298 €, výsledok hospodárenia 14 130 €
  2. 14 : tržby 41 492 €, výsledok hospodárenia 12 309 €
  3. 15 : tržby 33 429 €, výsledok hospodárenia 9 174 €
  4. 16 : tržby 100 852 €, výsledok hospodárenia 16 307 €
  5. 17 : tržby 123 196 €, výsledok hospodárenia 20 649 €
  6. 18 : tržby 115 433 €, výsledok hospodárenia 25 545 €
  7. 21 : tržby 153 934 €, výsledok hospodárenia 5 553 €
  8. 22 : tržby 182 409 €, výsledok hospodárenia 15 270 €
  9. 23 : tržby 245 098 €, výsledok hospodárenia 13 984 €
  10. 24 : tržby 210 018 €, výsledok hospodárenia 14 349 €
  11. 25 : tržby 171 845 €, výsledok hospodárenia 7 942 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

D+D Kovex, s. r. o. (IČO 44068786) mala v roku 2025 tržby 171 845 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci D+D Kovex

V roku 2025 mala D+D Kovex priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 30 835 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 629 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Považská Bystrica bola v roku 2025 1 866 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia D+D Kovex

Podľa Registra právnických osôb konajú za D+D Kovex 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník D+D Kovex

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch D+D Kovex
Podiely spoločníkov na vkladoch D+D Kovex Stanislava Majčiníková 100,0 %. Spolu 6 639 €. Stanislava Majčiníková: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislava Majčiníková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislava Majčiníkováod 17. 9. 2021 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok D+D Kovex

Za rok 2025 má D+D Kovex v závierke tržby 171 845 €, o 18,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 942 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 245 098 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 741 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025172 tis. €▼ −18,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 942 €zisk
Majetok (aktíva) 2025287 tis. €
Vlastné imanie 2025158 tis. €
Záväzky 2025129 tis. €45,0 % majetku
Pridaná hodnota 202575 tis. €
Zisková marža 2025+4,6 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 11 rokov155 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 741 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát D+D Kovex

Súvaha D+D Kovex

Všetky čísla zo závierok D+D Kovex (11 rokov)
Čísla zo závierok D+D Kovex po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025171 845 €7 942 €287 311 €158 005 €129 306 €75 064 €+4,6 %
2024210 018 €14 349 €189 366 €150 063 €39 303 €89 600 €+6,8 %
2023245 098 €13 984 €216 367 €175 815 €40 552 €78 847 €+5,7 %
2022182 409 €15 270 €270 630 €170 836 €99 794 €72 456 €+8,4 %
2021153 934 €5 553 €251 397 €155 990 €95 407 €60 744 €+3,6 %
2018115 433 €25 545 €147 282 €110 002 €37 280 €64 063 €+22,1 %
2017123 196 €20 649 €129 118 €84 458 €44 660 €56 185 €+16,8 %
2016100 852 €16 307 €111 938 €63 809 €48 129 €33 224 €+16,2 %
201533 429 €9 174 €79 577 €47 502 €32 075 €19 462 €+27,4 %
201441 492 €12 309 €72 104 €38 327 €33 777 €23 780 €+29,7 %
201369 298 €14 130 €68 932 €26 018 €42 914 €21 653 €+20,4 %

Riziko: zaplatí D+D Kovex?

D+D Kovex a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom D+D Kovex v objeme 10 652 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica: 10 652 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv11 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202630. 1. 2026

História firmy D+D Kovex

Dátum vzniku D+D Kovex je 26. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19960/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022575830
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 69 298 € · majetok 68 932 €
  4. Nový štatutár: Ľudovít MajčiníkKonateľ
  5. Nový spoločník: Stanislava MajčiníkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 171 845 €.
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, hodnota zmluvy 10 652 €. Firma vznikla 26. 3. 2008.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti D+D Kovex

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • textilná výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

D+D Kovex v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

D+D Kovex je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť povrchová úprava kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), D+D Kovex má 171 845 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 767 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je D+D Kovex 83. z 173.

V odvetví v okrese Považská Bystrica767aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb D+D Kovex, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo D+D Kovex: Plevník - Drienové

D+D Kovex sídli na adrese Plevník-Drienové 565, 018 26 Plevník-Drienové, okres Považská Bystrica. V obci Plevník - Drienové je 236 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769.

Subjektov v obci Plevník - Drienové236aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 769aktívnych
V tom istom odvetví767okres Považská Bystrica

Plevník - Drienové: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

D+D Kovex: IČO, sídlo a základné údaje

D+D Kovex, s. r. o. (IČO 44068786) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plevník - Drienové, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 26. 3. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Ľudovít Majčiník a Stanislava Majčiníková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 171 845 € a výsledok hospodárenia +7 942 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePovrchová úprava kovov (SK NACE 2551)
Základné imanie6 639 €
Vznik26. 3. 2008
ObecPlevník - Drienové
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov2 741 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) D+D Kovex, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 171 845 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy D+D Kovex

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu D+D Kovex

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu D+D Kovex

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 300 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov62firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Plevník - Drienovétypický nepokrytý dopyt 24 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SM - DESIGN s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Plevník - Drienové

LXS s.r.o.fasadytiptop s. r. o.FLEA PRO AUDIO, s.r.o.RT Group, s.r.o.Synotech, s. r. o.Všetky firmy v obci Plevník - Drienové ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.61) v okrese Považská Bystrica

Kaliareň, s.r.o.O.K.S. Precision Machining, s. r. o.Farmet, s. r. o.ICT industrial construction technologies s…CHEMNI USIP spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk