Katarína Lindnerová, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Ostatné osobné služby i. n.
26 245 €tržby 2025 ▼ 19 %+3 013 €zisk 2025aktívna 18 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 42 608 €, výsledok hospodárenia -1 411 €
- 13 : tržby 37 925 €, výsledok hospodárenia 1 390 €
- 14 : tržby 32 970 €, výsledok hospodárenia -153 €
- 15 : tržby 39 702 €, výsledok hospodárenia -1 777 €
- 16 : tržby 46 833 €, výsledok hospodárenia 9 678 €
- 17 : tržby 48 948 €, výsledok hospodárenia 6 465 €
- 18 : tržby 42 356 €, výsledok hospodárenia -773 €
- 19 : tržby 37 123 €, výsledok hospodárenia 6 509 €
- 20 : tržby 31 645 €, výsledok hospodárenia 10 464 €
- 21 : tržby 25 123 €, výsledok hospodárenia 1 271 €
- 22 : tržby 37 222 €, výsledok hospodárenia 1 810 €
- 23 : tržby 34 978 €, výsledok hospodárenia -3 605 €
- 24 : tržby 32 456 €, výsledok hospodárenia -3 930 €
- 25 : tržby 26 245 €, výsledok hospodárenia 3 013 €
Katarína Lindnerová, s. r. o. (IČO 44065108) mala v roku 2025 tržby 26 245 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Katarína Lindnerová
V roku 2025 mala Katarína Lindnerová priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 886 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 886 € | — |
| 2024 | — | 11 404 € | — |
| 2023 | — | 14 588 € | — |
| 2022 | — | 4 117 € | — |
| 2021 | — | 3 796 € | — |
| 2020 | — | 3 430 € | — |
| 2019 | — | 6 031 € | — |
| 2013 | — | 8 263 € | 6 090 € |
| 2012 | — | 7 807 € | 5 831 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Katarína Lindnerová
Podľa Registra právnických osôb koná za Katarína Lindnerová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Katarína Lindnerová
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Katarína Lindnerová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Katarína Lindnerováod 25. 8. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Katarína Lindnerová
Za rok 2025 má Katarína Lindnerová v závierke tržby 26 245 €, o 19,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 013 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 48 948 €.
Výkaz ziskov a strát Katarína Lindnerová
Najvyššie tržby: rok 2017, 48 948 €. Najnižšie: rok 2021, 25 123 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 26 245 € |
| 2024 | 32 456 € |
| 2023 | 34 978 € |
| 2022 | 37 222 € |
| 2021 | 25 123 € |
| 2020 | 31 645 € |
| 2019 | 37 123 € |
| 2018 | 42 356 € |
| 2017 | 48 948 € |
| 2016 | 46 833 € |
| 2015 | 39 702 € |
| 2014 | 32 970 € |
| 2013 | 37 925 € |
| 2012 | 42 608 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 28 951 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 013 € |
| 2024 | −3 930 € |
| 2023 | −3 605 € |
| 2022 | 1 810 € |
| 2021 | 1 271 € |
| 2020 | 10 464 € |
| 2019 | 6 509 € |
| 2018 | −773 € |
| 2017 | 6 465 € |
| 2016 | 9 678 € |
| 2015 | −1 777 € |
| 2014 | −153 € |
| 2013 | 1 390 € |
| 2012 | −1 411 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Katarína Lindnerová
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,5 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Katarína Lindnerová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,5 % | +4,5 % |
| 2024 | −12,1 % | +3,1 % |
| 2023 | −10,3 % | +1,2 % |
| 2022 | +4,9 % | +0,7 % |
| 2021 | +5,1 % | −0,3 % |
| 2020 | +33,1 % | −0,4 % |
| 2019 | +17,5 % | +0,2 % |
| 2018 | −1,8 % | +0,4 % |
| 2017 | +13,2 % | +1,2 % |
| 2016 | +20,7 % | +1,7 % |
| 2015 | −4,5 % | +1,4 % |
| 2014 | −0,5 % | — |
| 2013 | +3,7 % | — |
| 2012 | −3,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+48,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −19,1 % |
| 2024 | −7,2 % |
| 2023 | −6,0 % |
| 2022 | +48,2 % |
| 2021 | −20,6 % |
| 2020 | −14,8 % |
| 2019 | −12,4 % |
| 2018 | −13,5 % |
| 2017 | +4,5 % |
| 2016 | +18,0 % |
| 2015 | +20,4 % |
| 2014 | −13,1 % |
| 2013 | −11,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Katarína Lindnerová
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 956 €, vlastné imanie 2 781 € a záväzky 6 175 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 956 € | 2 781 € | 6 175 € |
| 2024 | 4 039 € | −232 € | 4 271 € |
| 2023 | 5 324 € | 3 698 € | 1 626 € |
| 2022 | 11 280 € | 9 113 € | 2 167 € |
| 2021 | 9 359 € | 8 574 € | 785 € |
| 2020 | 21 168 € | 16 994 € | 4 174 € |
| 2019 | 17 373 € | 13 038 € | 4 335 € |
| 2018 | 15 867 € | 12 994 € | 2 873 € |
| 2017 | 25 435 € | 13 768 € | 11 667 € |
| 2016 | 23 794 € | 18 536 € | 5 258 € |
| 2015 | 11 894 € | 8 858 € | 3 036 € |
| 2014 | 16 052 € | 10 635 € | 5 417 € |
| 2013 | 18 649 € | 10 789 € | 7 860 € |
| 2012 | 20 737 € | 9 399 € | 11 338 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Katarína Lindnerová (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 245 € | 3 013 € | 8 956 € | 2 781 € | 6 175 € | 11 435 € | +11,5 % |
| 2024 | 32 456 € | −3 930 € | 4 039 € | −232 € | 4 271 € | 9 010 € | −12,1 % |
| 2023 | 34 978 € | −3 605 € | 5 324 € | 3 698 € | 1 626 € | 12 640 € | −10,3 % |
| 2022 | 37 222 € | 1 810 € | 11 280 € | 9 113 € | 2 167 € | 4 386 € | +4,9 % |
| 2021 | 25 123 € | 1 271 € | 9 359 € | 8 574 € | 785 € | 4 625 € | +5,1 % |
| 2020 | 31 645 € | 10 464 € | 21 168 € | 16 994 € | 4 174 € | 19 214 € | +33,1 % |
| 2019 | 37 123 € | 6 509 € | 17 373 € | 13 038 € | 4 335 € | 19 399 € | +17,5 % |
| 2018 | 42 356 € | −773 € | 15 867 € | 12 994 € | 2 873 € | 20 659 € | −1,8 % |
| 2017 | 48 948 € | 6 465 € | 25 435 € | 13 768 € | 11 667 € | 22 735 € | +13,2 % |
| 2016 | 46 833 € | 9 678 € | 23 794 € | 18 536 € | 5 258 € | 21 515 € | +20,7 % |
| 2015 | 39 702 € | −1 777 € | 11 894 € | 8 858 € | 3 036 € | 9 426 € | −4,5 % |
| 2014 | 32 970 € | −153 € | 16 052 € | 10 635 € | 5 417 € | 11 249 € | −0,5 % |
| 2013 | 37 925 € | 1 390 € | 18 649 € | 10 789 € | 7 860 € | 15 880 € | +3,7 % |
| 2012 | 42 608 € | −1 411 € | 20 737 € | 9 399 € | 11 338 € | 11 949 € | −3,3 % |
Riziko: zaplatí Katarína Lindnerová?
Peniaze od štátu: Katarína Lindnerová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Katarína Lindnerová
Dátum vzniku Katarína Lindnerová je 28. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51357/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022615331
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 42 608 € · majetok 20 737 €
- Nový spoločník: Katarína LindnerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 26 245 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Katarína Lindnerová
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb verejných kultúrnych podujatí,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností,
- kuriérske služby,
- reklamné a marketingové služby,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- prenájom hnuteľných vecí,
- služby súvisiace so skrášľovaním tela,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Katarína Lindnerová v odvetví ostatné osobné služby
Katarína Lindnerová je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), Katarína Lindnerová má 26 245 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Katarína Lindnerová 135. z 238.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 574 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 781 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 213 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 574 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 781 € |
| Katarína Lindnerová | 26 245 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Katarína Lindnerová
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Katarína Lindnerová s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Katarína Lindnerová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 26 245 € | 29 714 € |
| 2024 | 32 456 € | 28 339 € |
| 2023 | 34 978 € | 26 356 € |
| 2022 | 37 222 € | 24 061 € |
| 2021 | 25 123 € | 19 909 € |
| 2020 | 31 645 € | 20 799 € |
| 2019 | 37 123 € | 24 412 € |
| 2018 | 42 356 € | 25 427 € |
| 2017 | 48 948 € | 25 128 € |
| 2016 | 46 833 € | 26 619 € |
| 2015 | 39 702 € | 25 902 € |
| 2014 | 32 970 € | — |
| 2013 | 37 925 € | — |
| 2012 | 42 608 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Katarína Lindnerová | 26 245 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 34 415 € |
| medián kraja | 30 840 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Madelaine, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 59 142 € (2025)
- Štúdio E, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 58 896 € (2025)
- SOLÁRIUM Oscar cafe, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 58 714 € (2025)
- VS VITALITY STUDIO s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 58 654 € (2025)
- Nauticos s. r. o.Veľká Dolina · tržby 58 579 € (2025)
- L&M Gold s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 58 571 € (2024)
- SnowHow s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 58 550 € (2021)
- beaute&art s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 58 380 € (2025)
- ENBESY s. r. o.Keť · tržby 58 182 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Katarína Lindnerová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Katarína Lindnerová: Bratislava - Petržalka
Katarína Lindnerová sídli na adrese Šustekova 15, 851 04 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Katarína Lindnerová: IČO, sídlo a základné údaje
Katarína Lindnerová, s. r. o. (IČO 44065108) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 28. 3. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Katarína Lindnerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 245 € a výsledok hospodárenia +3 013 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 28. 3. 2008 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Katarína Lindnerová, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 245 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Katarína Lindnerová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Katarína Lindnerová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Katarína Lindnerová
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen282 zmlúv za 3 roky · 5 654 030 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 66 745 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 245 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Bratislava V
Soaphoria.sk s. r. o.DOMKO s.r.o.MMI International s. r. o.Galium s. r. o.Retail Expert s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.