ALPEAN, spol. s r.o. v likvidácii
Dunajská Lužná
11 250 €tržby 2013+11 104 €zisk 2013zaniknutá 10. 7. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 7. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 934 €
- 13 : tržby 11 250 €, výsledok hospodárenia 11 104 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 335 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 €
ALPEAN, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 44058641), sídlo Dunajská Lužná, je v registri zapísaná od 2. 4. 2008 do 10. 7. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci ALPEAN, spol. s r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ALPEAN, spol. s r.o.
Za rok 2013 má ALPEAN, spol. s r.o. v závierke tržby 11 250 €, a výsledok hospodárenia +11 104 €.
Výkaz ziskov a strát ALPEAN, spol. s r.o.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −5 173 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −8 € |
| 2014 | −11 335 € |
| 2013 | 11 104 € |
| 2012 | −4 934 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALPEAN, spol. s r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 57 €, vlastné imanie 57 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 57 € | 57 € | — |
| 2014 | 65 € | 65 € | — |
| 2013 | 11 470 € | 11 400 € | 70 € |
| 2012 | 366 € | 296 € | 70 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALPEAN, spol. s r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −8 € | 57 € | 57 € | — | — | — |
| 2014 | — | −11 335 € | 65 € | 65 € | — | −11 250 € | — |
| 2013 | 11 250 € | 11 104 € | 11 470 € | 11 400 € | 70 € | 11 180 € | +98,7 % |
| 2012 | — | −4 934 € | 366 € | 296 € | 70 € | −4 874 € | — |
Riziko: zaplatí ALPEAN, spol. s r.o.?
Peniaze od štátu: ALPEAN, spol. s r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ALPEAN, spol. s r.o.
Dátum vzniku ALPEAN, spol. s r.o. je 2. 4. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51478/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 366 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ALPEAN, spol. s r.o. v odvetví veľkoobchod
ALPEAN, spol. s r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Senec je v tomto odvetví 987 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALPEAN, spol. s r.o. 286. z 334.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RamiPro, s. r. o.Poprad · tržby 25 600 € (2025)
- TEFALEX spoločnosť s ručením obmedzeným skrátene: TEFALEX spol. s r.o.Kolárovo · tržby 25 569 € (2025)
- Marinero Trade s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 25 568 € (2025)
- AUKTION plus, s.r.o.Detva · tržby 25 531 € (2025)
- Fimet Slovakia, s.r.o.Lubina · tržby 25 526 € (2025)
- R. MŰLLER spol. s r. o.Sobotište · tržby 25 518 € (2025)
- IPMG a.s.. v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 516 € (2016)
- Stolárstvo Kuric, s.r.o.Oravská Poruba · tržby 25 509 € (2025)
- 4E progres, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 509 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALPEAN, spol. s r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALPEAN, spol. s r.o.: Dunajská Lužná
ALPEAN, spol. s r.o. sídli na adrese Azalková 14, 900 42 Dunajská Lužná, okres Senec. V obci Dunajská Lužná je 1 745 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Dunajská Lužná: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
ALPEAN, spol. s r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
ALPEAN, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 44058641) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Lužná, okres Senec. Dátum vzniku je 2. 4. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 7. 2015, po 7 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 11 250 € a výsledok hospodárenia +11 104 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46190 |
| Vznik | 2. 4. 2008 |
| Zánik | 10. 7. 2015 |
| Obec | Dunajská Lužná |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ALPEAN, spol. s r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALPEAN, spol. s r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALPEAN, spol. s r.o.
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Dunajská Lužnátypický nepokrytý dopyt 565 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava576 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR269 zmlúv za 3 roky · 1 557 332 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 481 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dunajská Lužná
BONI FRUCTI, spol. s r.o.Ovocinárske družstvo BonumLOG systems, s.r.o.DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o.ÚSVIT pri Dunaji, Poľnohospodárske družstvoVšetky firmy v obci Dunajská Lužná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Senec
Zeleninárska organizácia výrobcov, družstvoPILEXIM s.r.o.Superio Trading s.r.o.BST SOLARTECH s. r. o.OZE Solutions a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.