VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TRISIMA s.r.o.

Trebeľovce · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

14 592 €tržby 2025 ▲ 29 %−7 987 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 592 €tržby 2025 ▲ 29 %
−7 987 €strata 2025
  1. 12 : tržby 4 865 €, výsledok hospodárenia -1 051 €
  2. 13 : tržby 10 544 €, výsledok hospodárenia 150 €
  3. 14 : tržby 17 185 €, výsledok hospodárenia 3 205 €
  4. 15 : tržby 25 949 €, výsledok hospodárenia 3 578 €
  5. 16 : tržby 7 287 €, výsledok hospodárenia -3 722 €
  6. 17 : tržby 9 470 €, výsledok hospodárenia 1 564 €
  7. 18 : tržby 10 835 €, výsledok hospodárenia -9 279 €
  8. 19 : tržby 4 249 €, výsledok hospodárenia -18 604 €
  9. 20 : tržby 2 941 €, výsledok hospodárenia -6 460 €
  10. 21 : tržby 5 095 €, výsledok hospodárenia -6 720 €
  11. 22 : tržby 1 242 €, výsledok hospodárenia -4 919 €
  12. 23 : tržby 2 961 €, výsledok hospodárenia -3 334 €
  13. 24 : tržby 11 268 €, výsledok hospodárenia -6 417 €
  14. 25 : tržby 14 592 €, výsledok hospodárenia -7 987 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TRISIMA s.r.o. (IČO 44048823) mala v roku 2025 tržby 14 592 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TRISIMA

V roku 2025 mala TRISIMA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 723 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ TRISIMA

Podľa Registra právnických osôb koná za TRISIMA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník TRISIMA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TRISIMA
Podiely spoločníkov na vkladoch TRISIMA Ladislav Trizna 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ladislav Trizna: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ladislav Trizna100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ladislav Triznaod 22. 1. 2020 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TRISIMA

Za rok 2025 má TRISIMA v závierke tržby 14 592 €, o 29,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −7 987 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 25 949 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202515 tis. €▲ +29,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−7 987 €strata
Majetok (aktíva) 202551 tis. €
Vlastné imanie 2025−16 tis. €
Záväzky 202567 tis. €131,2 % majetku
Pridaná hodnota 20258 896 €
Zisková marža 2025−54,7 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−60 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TRISIMA

Súvaha TRISIMA

Všetky čísla zo závierok TRISIMA (14 rokov)
Čísla zo závierok TRISIMA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 592 €−7 987 €51 014 €−15 934 €66 948 €8 896 €−54,7 %
202411 268 €−6 417 €63 615 €−14 364 €77 979 €5 178 €−56,9 %
20232 961 €−3 334 €79 198 €−7 947 €87 145 €−2 072 €−112,6 %
20221 242 €−4 919 €75 877 €−9 532 €85 409 €−3 291 €−396,1 %
20215 095 €−6 720 €74 333 €−4 613 €78 946 €−877 €−131,9 %
20202 941 €−6 460 €87 945 €−4 353 €92 298 €−4 559 €−219,7 %
20194 249 €−18 604 €43 899 €−16 498 €60 397 €−5 998 €−437,8 %
201810 835 €−9 279 €53 175 €2 105 €51 070 €294 €−85,6 %
20179 470 €1 564 €46 978 €11 383 €35 595 €3 481 €+16,5 %
20167 287 €−3 722 €46 961 €9 819 €37 142 €−2 356 €−51,1 %
201525 949 €3 578 €53 309 €13 542 €39 767 €11 667 €+13,8 %
201417 185 €3 205 €52 773 €9 964 €42 809 €9 205 €+18,6 %
201310 544 €150 €33 899 €6 759 €27 140 €1 389 €+1,4 %
20124 865 €−1 051 €35 737 €6 609 €29 072 €−913 €−21,6 %

Riziko: zaplatí TRISIMA?

Peniaze od štátu: TRISIMA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TRISIMA

Dátum vzniku TRISIMA je 11. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14476/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022554248
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 865 € · majetok 35 737 €
  4. Nový spoločník: Ladislav TriznaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 14 592 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TRISIMA

  • nákup tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • stolárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

TRISIMA v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

TRISIMA je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), TRISIMA má 14 592 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 143 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRISIMA 41. z 51.

V odvetví v okrese Lučenec143aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 017Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRISIMA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Lučenec ›

Sídlo TRISIMA: Trebeľovce

TRISIMA sídli na adrese 99, 985 31 Trebeľovce, okres Lučenec. V obci Trebeľovce je 75 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trebeľovce75aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví143okres Lučenec
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Trebeľovce: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

TRISIMA: IČO, sídlo a základné údaje

TRISIMA s.r.o. (IČO 44048823) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebeľovce, okres Lučenec. Dátum vzniku je 11. 3. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ladislav Trizna. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 592 € a výsledok hospodárenia −7 987 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623)
Základné imanie6 640 €
Vznik11. 3. 2008
ObecTrebeľovce
OkresOkres Lučenec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) TRISIMA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 592 €, typická firma odvetvia 56 115 € (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy TRISIMA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TRISIMA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TRISIMA

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Trebeľovcetypický nepokrytý dopyt 181 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trebeľovce

ISOKMAN - trading s.r.o.Agro Insemas, s.r.o.VAROX s.r.o.Northskills s.r.o.eMJe Trade s.r.o.Všetky firmy v obci Trebeľovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Lučenec

DOMIREX GROUP s.r.o.HGWood, s.r.o.J2 studio s.r.o.NorWood NT s.r.o.LH nábytok s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk