Efes Electronics spol. s r.o.
Nitra
11 200 €tržby 2021 ▼ 18 %+2 038 €zisk 2021zaniknutá 23. 11. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 3 700 €, výsledok hospodárenia -608 €
- 13 : tržby 13 506 €, výsledok hospodárenia 2 484 €
- 14 : tržby 7 474 €, výsledok hospodárenia 2 521 €
- 15 : tržby 16 450 €, výsledok hospodárenia 1 756 €
- 16 : tržby 32 479 €, výsledok hospodárenia 1 841 €
- 17 : tržby 44 622 €, výsledok hospodárenia -26 191 €
- 18 : tržby 40 070 €, výsledok hospodárenia 10 518 €
- 19 : tržby 20 935 €, výsledok hospodárenia 243 €
- 20 : tržby 13 700 €, výsledok hospodárenia 230 €
- 21 : tržby 11 200 €, výsledok hospodárenia 2 038 €
Efes Electronics spol. s r.o. (IČO 44034628), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 7. 8. 2008 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Efes Electronics
osobné náklady v roku 2021 boli 8 734 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 8 734 € | — |
| 2020 | — | 12 416 € | — |
| 2019 | — | 19 460 € | — |
| 2013 | — | 2 128 € | 1 566 € |
| 2012 | — | 2 116 € | 1 560 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Efes Electronics
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Efes Electronics
Za rok 2021 má Efes Electronics v závierke tržby 11 200 €, o 18,2 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +2 038 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2017: 44 622 €.
Výkaz ziskov a strát Efes Electronics
Najvyššie tržby: rok 2017, 44 622 €. Najnižšie: rok 2012, 3 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | 11 200 € |
| 2020 | 13 700 € |
| 2019 | 20 935 € |
| 2018 | 40 070 € |
| 2017 | 44 622 € |
| 2016 | 32 479 € |
| 2015 | 16 450 € |
| 2014 | 7 474 € |
| 2013 | 13 506 € |
| 2012 | 3 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 168 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 2 038 € |
| 2020 | 230 € |
| 2019 | 243 € |
| 2018 | 10 518 € |
| 2017 | −26 191 € |
| 2016 | 1 841 € |
| 2015 | 1 756 € |
| 2014 | 2 521 € |
| 2013 | 2 484 € |
| 2012 | −608 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Efes Electronics
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,2 %, medián odvetvia +9,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Efes Electronics | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | +18,2 % | +9,4 % |
| 2020 | +1,7 % | +9,2 % |
| 2019 | +1,2 % | +6,5 % |
| 2018 | +26,2 % | +6,6 % |
| 2017 | −58,7 % | +7,7 % |
| 2016 | +5,7 % | +7,9 % |
| 2015 | +10,7 % | +7,4 % |
| 2014 | +33,7 % | — |
| 2013 | +18,4 % | — |
| 2012 | −16,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2013 (+265,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | −18,2 % |
| 2020 | −34,6 % |
| 2019 | −47,8 % |
| 2018 | −10,2 % |
| 2017 | +37,4 % |
| 2016 | +97,4 % |
| 2015 | +120,1 % |
| 2014 | −44,7 % |
| 2013 | +265,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Efes Electronics
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 37 586 €, vlastné imanie 28 752 € a záväzky 8 834 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 37 586 € | 28 752 € | 8 834 € |
| 2020 | 36 871 € | 26 714 € | 10 157 € |
| 2019 | 37 210 € | 26 483 € | 10 727 € |
| 2018 | 38 877 € | 26 241 € | 12 636 € |
| 2017 | 49 220 € | 15 723 € | 33 497 € |
| 2016 | 67 199 € | 41 914 € | 25 285 € |
| 2015 | 68 252 € | 40 074 € | 28 178 € |
| 2014 | 58 437 € | 38 317 € | 20 120 € |
| 2013 | 54 932 € | 35 796 € | 19 136 € |
| 2012 | 54 292 € | 33 313 € | 20 979 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Efes Electronics (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 11 200 € | 2 038 € | 37 586 € | 28 752 € | 8 834 € | 10 862 € | +18,2 % |
| 2020 | 13 700 € | 230 € | 36 871 € | 26 714 € | 10 157 € | 12 754 € | +1,7 % |
| 2019 | 20 935 € | 243 € | 37 210 € | 26 483 € | 10 727 € | 19 811 € | +1,2 % |
| 2018 | 40 070 € | 10 518 € | 38 877 € | 26 241 € | 12 636 € | 39 334 € | +26,2 % |
| 2017 | 44 622 € | −26 191 € | 49 220 € | 15 723 € | 33 497 € | 34 322 € | −58,7 % |
| 2016 | 32 479 € | 1 841 € | 67 199 € | 41 914 € | 25 285 € | 28 554 € | +5,7 % |
| 2015 | 16 450 € | 1 756 € | 68 252 € | 40 074 € | 28 178 € | 11 418 € | +10,7 % |
| 2014 | 7 474 € | 2 521 € | 58 437 € | 38 317 € | 20 120 € | 5 996 € | +33,7 % |
| 2013 | 13 506 € | 2 484 € | 54 932 € | 35 796 € | 19 136 € | 6 046 € | +18,4 % |
| 2012 | 3 700 € | −608 € | 54 292 € | 33 313 € | 20 979 € | 1 643 € | −16,4 % |
Riziko: zaplatí Efes Electronics?
Peniaze od štátu: Efes Electronics
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Efes Electronics
Dátum vzniku Efes Electronics je 7. 8. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22853/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 700 € · majetok 54 292 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10, posledné tržby 11 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Efes Electronics v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Efes Electronics je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 46 823 € (8 380 závierok), Efes Electronics má 11 200 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 818 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Efes Electronics 351. z 396.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 158 €, polovica do 46 823 €, tri štvrtiny do 107 691 €; 10 % firiem má viac než 414 404 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 829 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 158 € |
| medián | 46 823 € |
| horný kvartil | 107 691 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 404 € |
| Efes Electronics | 11 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Efes Electronics
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Efes Electronics s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Efes Electronics | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | 11 200 € | 46 823 € |
| 2020 | 13 700 € | 45 727 € |
| 2019 | 20 935 € | 45 067 € |
| 2018 | 40 070 € | 43 684 € |
| 2017 | 44 622 € | 42 310 € |
| 2016 | 32 479 € | 41 376 € |
| 2015 | 16 450 € | 41 270 € |
| 2014 | 7 474 € | — |
| 2013 | 13 506 € | — |
| 2012 | 3 700 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Efes Electronics | 11 200 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 49 909 € |
| medián kraja | 41 053 € |
| medián Slovenska | 46 823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- eko-logicky s. r. o.Nové Zámky · tržby 25 653 € (2025)
- MikyDesign s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 645 € (2025)
- DVLPR Studios s. r. o.Malacky · tržby 25 637 € (2025)
- edge-tech s. r. o.Horný Bar · tržby 25 625 € (2025)
- Pulsar Digital s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 25 623 € (2025)
- NORDLYS s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 25 615 € (2025)
- Second Breakfast s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 25 595 € (2025)
- Savet consulting, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 25 592 € (2025)
- SoftRare s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 25 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Efes Electronics, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Efes Electronics: Nitra
Efes Electronics sídli na adrese Novozámocká 89, 949 05 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 554. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Efes Electronics: IČO, sídlo a základné údaje
Efes Electronics spol. s r.o. (IČO 44034628) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 7. 8. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 13 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 11 200 € a výsledok hospodárenia +2 038 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 62010 |
| Vznik | 7. 8. 2008 |
| Zánik | 23. 11. 2021 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Efes Electronics
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Efes Electronics
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Efes Electronics
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Nitra
UNIQA Group Service Center Slovakia, spol…SnAP international , s.r.o.Winston bros s. r. o.TRINIT, s.r.o.dFlex Nitra spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.