VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Sahuľ, s. r. o.

Trstená

16 255 €tržby 2017 ▼ 4 %+1 831 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 5. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 255 €tržby 2017 ▼ 4 %
+1 831 €zisk 2017
  1. 12 : tržby 16 917 €, výsledok hospodárenia -669 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 737 €
  3. 16 : tržby 16 890 €, výsledok hospodárenia 1 703 €
  4. 17 : tržby 16 255 €, výsledok hospodárenia 1 831 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Sahuľ, s. r. o. (IČO 44004885), sídlo Trstená, je v registri zapísaná od 20. 3. 2008 do 3. 5. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Sahuľ

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Sahuľ

Za rok 2017 má Sahuľ v závierke tržby 16 255 €, o 3,8 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 831 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2012: 16 917 €.

Tržby 201716 tis. €▼ −3,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20171 831 €zisk
Majetok (aktíva) 201716 tis. €
Vlastné imanie 20179 912 €
Záväzky 20176 157 €38,3 % majetku
Pridaná hodnota 20172 792 €
Zisková marža 2017+11,3 %medián odvetvia +3,3 %
Súčet výsledkov za 4 roky−872 €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát Sahuľ

Súvaha Sahuľ

Všetky čísla zo závierok Sahuľ (4 roky)
Čísla zo závierok Sahuľ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201716 255 €1 831 €16 069 €9 912 €6 157 €2 792 €+11,3 %
201616 890 €1 703 €13 515 €8 080 €5 435 €2 264 €+10,1 %
2013—−3 737 €6 389 €2 640 €3 749 €−2 083 €—
201216 917 €−669 €11 263 €6 377 €4 886 €2 811 €−4,0 %

Riziko: zaplatí Sahuľ?

Peniaze od štátu: Sahuľ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Sahuľ

Dátum vzniku Sahuľ je 20. 3. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20326/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 16 917 € · majetok 11 263 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 4, posledné tržby 16 255 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Sahuľ v odvetví špecializované stavebné práce

Sahuľ je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 79 434 € (8 621 závierok), Sahuľ má 16 255 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 1 916 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sahuľ 90. z 111.

V odvetví v okrese Tvrdošín1 916aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 621Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+3,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sahuľ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Tvrdošín ›

Sídlo Sahuľ: Trstená

Sahuľ sídli na adrese Obrancov mieru 1040/20, 028 01 Trstená, okres Tvrdošín. V obci Trstená je 1 345 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 689.

Subjektov v obci Trstená1 345aktívnych
Subjektov v okrese Tvrdošín6 689aktívnych
V tom istom odvetví1 916okres Tvrdošín

Trstená: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›

Sahuľ: IČO, sídlo a základné údaje

Sahuľ, s. r. o. (IČO 44004885) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstená, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 20. 3. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 5. 2019, po 11 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 16 255 € a výsledok hospodárenia +1 831 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 43120
Vznik20. 3. 2008
Zánik3. 5. 2019
ObecTrstená
OkresOkres Tvrdošín
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Sahuľ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Sahuľ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Sahuľ

  • Tendre129súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
  • Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Trstená

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trstená

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvoELKOND HHK, a.s.STAREK Transport s.r.o.Svet nápojov s.r.o.Všetky firmy v obci Trstená ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Tvrdošín

PETROSTAV SK s.r.o.PODLAHY TS, s. r. o.R M B – group s.r.o.Marek Pakos Trans s. r. o.STAV 4U s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk