VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

R&T Service s.r.o.

Košice - Západ · Ostatné osobné služby i. n.

359 822 €tržby 2025 ▼ 8 %+1 965 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

359 822 €tržby 2025 ▼ 8 %
+1 965 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 689 €, výsledok hospodárenia -5 196 €
  2. 13 : tržby 31 664 €, výsledok hospodárenia 7 140 €
  3. 14 : tržby 119 693 €, výsledok hospodárenia -10 639 €
  4. 15 : tržby 190 850 €, výsledok hospodárenia 10 668 €
  5. 16 : tržby 214 421 €, výsledok hospodárenia -62 347 €
  6. 17 : tržby 482 890 €, výsledok hospodárenia 4 029 €
  7. 18 : tržby 506 497 €, výsledok hospodárenia -5 782 €
  8. 19 : tržby 607 933 €, výsledok hospodárenia -1 954 €
  9. 20 : tržby 552 727 €, výsledok hospodárenia -27 826 €
  10. 21 : tržby 483 128 €, výsledok hospodárenia -7 741 €
  11. 22 : tržby 547 682 €, výsledok hospodárenia -4 348 €
  12. 23 : tržby 493 464 €, výsledok hospodárenia -16 770 €
  13. 24 : tržby 391 858 €, výsledok hospodárenia -9 199 €
  14. 25 : tržby 359 822 €, výsledok hospodárenia 1 965 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

R&T Service s.r.o. (IČO 43986188) mala v roku 2025 tržby 359 822 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci R&T Service

V roku 2025 mala R&T Service priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 49 826 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ R&T Service

Podľa Registra právnických osôb koná za R&T Service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník R&T Service

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok R&T Service

Za rok 2025 má R&T Service v závierke tržby 359 822 €, o 8,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 965 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 607 933 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025360 tis. €▼ −8,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 965 €zisk
Majetok (aktíva) 202570 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202560 tis. €84,9 % majetku
Pridaná hodnota 202565 tis. €
Zisková marža 2025+0,5 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−128 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát R&T Service

Súvaha R&T Service

Všetky čísla zo závierok R&T Service (14 rokov)
Čísla zo závierok R&T Service po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025359 822 €1 965 €70 289 €10 607 €59 682 €64 637 €+0,5 %
2024391 858 €−9 199 €202 170 €18 689 €183 481 €68 761 €−2,3 %
2023493 464 €−16 770 €205 395 €16 027 €189 368 €63 665 €−3,4 %
2022547 682 €−4 348 €232 725 €23 018 €209 707 €39 725 €−0,8 %
2021483 128 €−7 741 €165 000 €27 366 €137 634 €46 628 €−1,6 %
2020552 727 €−27 826 €212 536 €15 108 €197 428 €47 214 €−5,0 %
2019607 933 €−1 954 €339 546 €12 933 €326 613 €53 879 €−0,3 %
2018506 497 €−5 782 €329 601 €4 887 €324 714 €54 615 €−1,1 %
2017482 890 €4 029 €265 051 €10 669 €254 382 €85 385 €+0,8 %
2016214 421 €−62 347 €137 652 €−58 299 €195 951 €−18 302 €−29,1 %
2015190 850 €10 668 €95 166 €4 048 €91 118 €33 827 €+5,6 %
2014119 693 €−10 639 €74 423 €−6 621 €81 044 €4 353 €−8,9 %
201331 664 €7 140 €21 157 €4 018 €17 139 €3 344 €+22,5 %
20121 689 €−5 196 €7 743 €1 878 €5 865 €−4 543 €−307,6 %

Riziko: zaplatí R&T Service?

Peniaze od štátu: R&T Service

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy R&T Service

Dátum vzniku R&T Service je 15. 2. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: Rodinné šťastie, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21241/V
  2. Nový štatutár: Ing. Tomáš TischlerKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým Rodinné šťastie, s. r. o., odvtedy R&T Service s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 689 € · majetok 7 743 €
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022551014
  6. Nový spoločník: Ing. Tomáš TischlerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 359 822 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti R&T Service

  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • vedenie účtovníctva
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • masérske služby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • dopravná zdravotná služba
  • čistiace a upratovacie služby
  • poskytovanie sociálnych služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • vykonávanie odťahovej služby
  • skladovanie
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov
  • prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

R&T Service v odvetví ostatné osobné služby

R&T Service je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), R&T Service má 359 822 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 477 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je R&T Service 5. z 113.

V odvetví v okrese Košice II477aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 116Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb R&T Service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Košice II ›

Sídlo R&T Service: Košice - Západ

R&T Service sídli na adrese Rozvojová 8, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083.

Subjektov v obci Košice - Západ7 206aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 083aktívnych
V tom istom odvetví477okres Košice II

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

R&T Service: IČO, sídlo a základné údaje

R&T Service s.r.o. (IČO 43986188) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 15. 2. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Tomáš Tischler. Za rok 2025 sú v závierke tržby 359 822 € a výsledok hospodárenia +1 965 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699)
Základné imanie6 640 €
Vznik15. 2. 2008
Skoršie názvyRodinné šťastie, s. r. o.
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) R&T Service s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 359 822 €, typická firma odvetvia 29 714 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy R&T Service

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu R&T Service

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu R&T Service

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Košice II

REMTEXO s.r.o.Beluma s.r.o.iSTOLÁRI, s. r. o.Laliland, spol. s r. o.Detské športové centrum Loptička s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk