PUR-TRANS s.r.o.
Šaľa · Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
85 065 €tržby 2021 ▼ 27 %−77 651 €strata 2021aktívna 18 rokov2 zamestnanci (2021)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 37 562 €, výsledok hospodárenia 3 572 €
- 14 : tržby 126 744 €, výsledok hospodárenia 9 424 €
- 15 : tržby 170 391 €, výsledok hospodárenia 2 757 €
- 16 : tržby 132 497 €, výsledok hospodárenia 25 373 €
- 17 : tržby 202 787 €, výsledok hospodárenia 27 517 €
- 18 : tržby 126 060 €, výsledok hospodárenia -1 535 €
- 19 : tržby 227 127 €, výsledok hospodárenia -40 412 €
- 20 : tržby 117 087 €, výsledok hospodárenia -44 871 €
- 21 : tržby 85 065 €, výsledok hospodárenia -77 651 €
PUR-TRANS s.r.o. (IČO 43981399), sídlo Šaľa, je v registri zapísaná od 8. 4. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PUR-TRANS
V roku 2021 mala PUR-TRANS priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 20 303 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | 2 | 20 303 € | 14 952 € |
| 2020 | — | 18 951 € | 13 961 € |
| 2019 | — | 16 873 € | 12 480 € |
| 2018 | — | 15 622 € | 11 512 € |
| 2017 | — | 13 467 € | 10 440 € |
| 2016 | — | 12 212 € | 9 720 € |
| 2015 | — | 11 418 € | 9 120 € |
| 2014 | — | 8 942 € | 6 623 € |
| 2013 | — | 565 € | 418 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 74 % 14 952 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 5 351 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ PUR-TRANS
Podľa Registra právnických osôb koná za PUR-TRANS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník PUR-TRANS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PUR-TRANS
Za rok 2021 má PUR-TRANS v závierke tržby 85 065 €, o 27,3 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −77 651 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2019: 227 127 €.
Výkaz ziskov a strát PUR-TRANS
Najvyššie tržby: rok 2019, 227 127 €. Najnižšie: rok 2013, 37 562 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | 85 065 € |
| 2020 | 117 087 € |
| 2019 | 227 127 € |
| 2018 | 126 060 € |
| 2017 | 202 787 € |
| 2016 | 132 497 € |
| 2015 | 170 391 € |
| 2014 | 126 744 € |
| 2013 | 37 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −95 826 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −77 651 € |
| 2020 | −44 871 € |
| 2019 | −40 412 € |
| 2018 | −1 535 € |
| 2017 | 27 517 € |
| 2016 | 25 373 € |
| 2015 | 2 757 € |
| 2014 | 9 424 € |
| 2013 | 3 572 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PUR-TRANS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −91,3 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PUR-TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | −91,3 % | +1,6 % |
| 2020 | −38,3 % | +1,6 % |
| 2019 | −17,8 % | +1,9 % |
| 2018 | −1,2 % | +2,3 % |
| 2017 | +13,6 % | +3,3 % |
| 2016 | +19,1 % | +3,3 % |
| 2015 | +1,6 % | +2,7 % |
| 2014 | +7,4 % | — |
| 2013 | +9,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2014 (+237,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | −27,3 % |
| 2020 | −48,4 % |
| 2019 | +80,2 % |
| 2018 | −37,8 % |
| 2017 | +53,1 % |
| 2016 | −22,2 % |
| 2015 | +34,4 % |
| 2014 | +237,4 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PUR-TRANS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok −70 208 €, vlastné imanie −110 770 € a záväzky 40 562 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | −70 208 € | −110 770 € | 40 562 € |
| 2020 | 3 220 € | −33 126 € | 36 346 € |
| 2019 | 32 526 € | 11 744 € | 20 782 € |
| 2018 | 480 093 € | 62 396 € | 417 697 € |
| 2017 | 366 101 € | 63 932 € | 302 169 € |
| 2016 | 164 359 € | 36 414 € | 127 945 € |
| 2015 | 41 811 € | 10 517 € | 31 294 € |
| 2014 | 40 730 € | 7 760 € | 32 970 € |
| 2013 | 8 462 € | −1 664 € | 10 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PUR-TRANS (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 85 065 € | −77 651 € | −70 208 € | −110 770 € | 40 562 € | −51 741 € | −91,3 % |
| 2020 | 117 087 € | −44 871 € | 3 220 € | −33 126 € | 36 346 € | −20 310 € | −38,3 % |
| 2019 | 227 127 € | −40 412 € | 32 526 € | 11 744 € | 20 782 € | −22 885 € | −17,8 % |
| 2018 | 126 060 € | −1 535 € | 480 093 € | 62 396 € | 417 697 € | 14 087 € | −1,2 % |
| 2017 | 202 787 € | 27 517 € | 366 101 € | 63 932 € | 302 169 € | 41 068 € | +13,6 % |
| 2016 | 132 497 € | 25 373 € | 164 359 € | 36 414 € | 127 945 € | 39 971 € | +19,1 % |
| 2015 | 170 391 € | 2 757 € | 41 811 € | 10 517 € | 31 294 € | 15 634 € | +1,6 % |
| 2014 | 126 744 € | 9 424 € | 40 730 € | 7 760 € | 32 970 € | 20 365 € | +7,4 % |
| 2013 | 37 562 € | 3 572 € | 8 462 € | −1 664 € | 10 126 € | 5 234 € | +9,5 % |
Riziko: zaplatí PUR-TRANS?
PUR-TRANS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PUR-TRANS z roku 2014.
História firmy PUR-TRANS
Dátum vzniku PUR-TRANS je 8. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: Adrenalín, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33204/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022585961
- Zmena obchodného menaPredtým Adrenalín, s.r.o., odvtedy PUR-TRANS s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 37 562 € · majetok 8 462 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny veterinárny a potravinový ústav, Veterinárny a potravinový ústav v Bratislave. Firma vznikla 8. 4. 2008.
- Nový štatutár: Ladislav FiczaKonateľ
- Nový spoločník: Benjamín FiczaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PUR-TRANS
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- vykonávanie prác vo výškach horolezeckou a speleologickou technikou
- reklamné a marketingové služby
- zásielkový predaj
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- opracovanie kovov jednoduchým spôsobom
- skladovanie
- čistiace a upratovacie práce
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- administratívne práce
- organizovanie spoločenských, športových a kultúrnych podujatí
- organizovanie kurzov, školení a vzdelávacích aktivít
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
PUR-TRANS v odvetví špecializované stavebné práce
PUR-TRANS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné špecializované stavebné práce i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 76 841 € (11 278 závierok), PUR-TRANS má 85 065 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 1 187 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PUR-TRANS 67. z 145.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 335 €, polovica do 76 841 €, tri štvrtiny do 274 725 €; 10 % firiem má viac než 796 785 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 604 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 335 € |
| medián | 76 841 € |
| horný kvartil | 274 725 € |
| 10 % firiem má viac než | 796 785 € |
| PUR-TRANS | 85 065 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PUR-TRANS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PUR-TRANS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PUR-TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | 85 065 € | 76 841 € |
| 2020 | 117 087 € | 75 514 € |
| 2019 | 227 127 € | 86 111 € |
| 2018 | 126 060 € | 83 125 € |
| 2017 | 202 787 € | 79 649 € |
| 2016 | 132 497 € | 74 208 € |
| 2015 | 170 391 € | 71 979 € |
| 2014 | 126 744 € | — |
| 2013 | 37 562 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| PUR-TRANS | 85 065 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 76 568 € |
| medián kraja | 75 370 € |
| medián Slovenska | 76 841 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ML BAU s.r.o.Santovka · tržby 208 694 € (2025)
- KROVY s.r.o.Lukavica · tržby 208 566 € (2025)
- FnN, s. r. o.Martin · tržby 208 500 € (2025)
- ALM Company s. r. o.Komjatná · tržby 208 437 € (2025)
- SERVIS R.F.M., s.r.o.Senec · tržby 208 352 € (2025)
- Stavebno montážna firma Šuhaj, s.r.o.Brezovka · tržby 208 349 € (2025)
- Gammar, s. r. o.Černík · tržby 208 215 € (2025)
- STAVEBNÉ MATERIÁLY POPRAD s.r.o.Poprad · tržby 208 211 € (2025)
- UNIVERS, spol. s r.o.Spišský Štvrtok · tržby 208 175 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PUR-TRANS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PUR-TRANS: Šaľa
PUR-TRANS sídli na adrese P. Pázmáňa 2020/30, 927 01 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
PUR-TRANS: IČO, sídlo a základné údaje
PUR-TRANS s.r.o. (IČO 43981399) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 8. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ladislav Ficza. Za rok 2021 sú v závierke tržby 85 065 € a výsledok hospodárenia −77 651 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné špecializované stavebné práce i. n. (SK NACE 4399) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 8. 4. 2008 |
| Skoršie názvy | Adrenalín, s.r.o. |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) PUR-TRANS s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 85 065 €, typická firma odvetvia 76 841 € (medián z 11 278 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy PUR-TRANS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PUR-TRANS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PUR-TRANS
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
- Výhry konkurentov379firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 261 031 € · naposledy 29. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny191 zmlúv za 3 roky · 1 730 630 € · naposledy 1. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.67 zmlúv za 3 roky · 4 694 660 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 893 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Šaľa
Pam-Ex Group s.r.o.RBD Stav s.r.o.PRIMAMONT, s.r.o.Lovás, s.r.o.MONTREX.EU s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.