VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NIVELS s.r.o.

Kremnica · Nákladná cestná doprava

34 758 €tržby 2025 ▼ 35 %−6 991 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 758 €tržby 2025 ▼ 35 %
−6 991 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -208 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 224 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 643 €
  5. 16 : tržby 15 440 €, výsledok hospodárenia -2 357 €
  6. 17 : tržby 43 457 €, výsledok hospodárenia -6 178 €
  7. 18 : tržby 21 961 €, výsledok hospodárenia -2 423 €
  8. 19 : tržby 10 429 €, výsledok hospodárenia -3 898 €
  9. 20 : tržby 32 993 €, výsledok hospodárenia 2 537 €
  10. 21 : tržby 15 572 €, výsledok hospodárenia -3 978 €
  11. 22 : tržby 51 646 €, výsledok hospodárenia -5 602 €
  12. 23 : tržby 71 499 €, výsledok hospodárenia -13 564 €
  13. 24 : tržby 53 685 €, výsledok hospodárenia -7 166 €
  14. 25 : tržby 34 758 €, výsledok hospodárenia -6 991 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NIVELS s.r.o. (IČO 43970559) mala v roku 2025 tržby 34 758 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NIVELS

osobné náklady v roku 2024 boli 1 364 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ NIVELS

Podľa Registra právnických osôb koná za NIVELS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník NIVELS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NIVELS
Podiely spoločníkov na vkladoch NIVELS Bc. Ján Šipoš 100,0 %. Spolu 10 292 €. Bc. Ján Šipoš: 10 292 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Bc. Ján Šipoš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Ján Šipošod 1. 3. 2015 10 292 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NIVELS

Za rok 2025 má NIVELS v závierke tržby 34 758 €, o 35,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 991 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 71 499 €.

Tržby 202535 tis. €▼ −35,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 991 €strata
Majetok (aktíva) 20259 812 €
Vlastné imanie 2025−32 tis. €
Záväzky 202542 tis. €426,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−4 719 €
Zisková marža 2025−20,1 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−57 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát NIVELS

Súvaha NIVELS

Všetky čísla zo závierok NIVELS (14 rokov)
Čísla zo závierok NIVELS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202534 758 €−6 991 €9 812 €−32 020 €41 832 €−4 719 €−20,1 %
202453 685 €−7 166 €18 415 €−31 980 €50 395 €−3 987 €−13,3 %
202371 499 €−13 564 €15 209 €−38 809 €54 018 €−7 784 €−19,0 %
202251 646 €−5 602 €17 489 €−25 245 €42 734 €−5 117 €−10,8 %
202115 572 €−3 978 €19 178 €−19 643 €38 821 €−3 357 €−25,5 %
202032 993 €2 537 €23 114 €−15 664 €38 778 €7 846 €+7,7 %
201910 429 €−3 898 €17 531 €−18 200 €35 731 €649 €−37,4 %
201821 961 €−2 423 €31 374 €−14 302 €45 676 €−3 804 €−11,0 %
201743 457 €−6 178 €36 777 €−11 879 €48 656 €−1 894 €−14,2 %
201615 440 €−2 357 €9 844 €−5 700 €15 544 €−173 €−15,3 %
2015—−5 643 €10 302 €−5 643 €15 945 €−4 177 €—
2014—0 €—0 €———
2013—−1 224 €—15 €−15 €——
2012—−208 €3 145 €−4 188 €7 333 €−81 €—

Riziko: zaplatí NIVELS?

Peniaze od štátu: NIVELS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy NIVELS

Dátum vzniku NIVELS je 19. 2. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: Alpha protrans s.r.o., ST-INEX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14344/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 3 145 €
  3. Nový štatutár: Bc. Ján ŠipošKonateľ
  4. Nový spoločník: Bc. Ján ŠipošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým Alpha protrans s.r.o., odvtedy ST-INEX s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022543226
  7. Zmena obchodného menaPredtým ST-INEX s.r.o., odvtedy NIVELS s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 34 758 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NIVELS

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

NIVELS v odvetví pozemná doprava

NIVELS je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), NIVELS má 34 758 €, čo je 37 % mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 121 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NIVELS 36. z 44.

V odvetví v okrese Žiar nad Hronom121aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 920Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NIVELS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Žiar nad Hronom ›

Sídlo NIVELS: Kremnica

NIVELS sídli na adrese Veternícka 174/76, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom. V obci Kremnica je 817 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 702.

Subjektov v obci Kremnica817aktívnych
Subjektov v okrese Žiar nad Hronom6 702aktívnych
V tom istom odvetví121okres Žiar nad Hronom

Kremnica: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›

NIVELS: IČO, sídlo a základné údaje

NIVELS s.r.o. (IČO 43970559) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kremnica, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 19. 2. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Bc. Ján Šipoš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 758 € a výsledok hospodárenia −6 991 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie10 292 €
Vznik19. 2. 2008
Skoršie názvyAlpha protrans s.r.o.
ST-INEX s.r.o.
ObecKremnica
OkresOkres Žiar nad Hronom
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) NIVELS s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 758 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›

Sieť prepojení firmy NIVELS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NIVELS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NIVELS

  • Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Kremnicatypický nepokrytý dopyt 52 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Golf bez bariér, o. z.

Najväčšie firmy v obci Kremnica

ELBA, a.s.monea coin technology s.r.o.ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.Kremnická banská spoločnosť, s.r.o.Mestské lesy Kremnica, s.r.o.Všetky firmy v obci Kremnica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Žiar nad Hronom

Kim Johansen Transport s. r. o.GENERAL TRUCKING, a.s.BMTauto s.r.o.PROTRANS s.r.o.SLOVAGROTRANS, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk