EASTAR, s.r.o.
Košice - Západ · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
24 304 €tržby 2025 ▼ 8 %−2 873 €strata 2025aktívna 18 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 40 103 €, výsledok hospodárenia -24 100 €
- 13 : tržby 29 771 €, výsledok hospodárenia -38 173 €
- 14 : tržby 9 960 €, výsledok hospodárenia -2 093 €
- 15 : tržby 243 €, výsledok hospodárenia -3 408 €
- 16 : tržby 11 246 €, výsledok hospodárenia 2 234 €
- 17 : tržby 14 429 €, výsledok hospodárenia 1 306 €
- 18 : tržby 8 248 €, výsledok hospodárenia -4 868 €
- 19 : tržby 12 873 €, výsledok hospodárenia 1 522 €
- 20 : tržby 20 512 €, výsledok hospodárenia 3 213 €
- 21 : tržby 19 224 €, výsledok hospodárenia 478 €
- 22 : tržby 18 948 €, výsledok hospodárenia 5 601 €
- 23 : tržby 29 357 €, výsledok hospodárenia 2 691 €
- 24 : tržby 26 390 €, výsledok hospodárenia 3 364 €
- 25 : tržby 24 304 €, výsledok hospodárenia -2 873 €
EASTAR, s.r.o. (IČO 43960111) mala v roku 2025 tržby 24 304 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EASTAR
EASTAR má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 438 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 10 438 € | — |
| 2024 | — | 13 144 € | — |
| 2023 | — | 11 276 € | — |
| 2022 | — | 8 963 € | — |
| 2021 | — | 5 076 € | — |
| 2020 | — | 3 783 € | 2 786 € |
| 2019 | — | 4 321 € | 3 215 € |
| 2016 | — | 3 061 € | 2 450 € |
| 2015 | — | 1 903 € | 1 408 € |
| 2014 | — | 4 338 € | 3 143 € |
| 2013 | — | 7 117 € | 5 071 € |
| 2012 | — | 6 933 € | 4 827 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia EASTAR
Podľa Registra právnických osôb konajú za EASTAR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci EASTAR
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EASTAR
Za rok 2025 má EASTAR v závierke tržby 24 304 €, o 7,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 873 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 40 103 €.
Výkaz ziskov a strát EASTAR
Najvyššie tržby: rok 2012, 40 103 €. Najnižšie: rok 2015, 243 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 24 304 € |
| 2024 | 26 390 € |
| 2023 | 29 357 € |
| 2022 | 18 948 € |
| 2021 | 19 224 € |
| 2020 | 20 512 € |
| 2019 | 12 873 € |
| 2018 | 8 248 € |
| 2017 | 14 429 € |
| 2016 | 11 246 € |
| 2015 | 243 € |
| 2014 | 9 960 € |
| 2013 | 29 771 € |
| 2012 | 40 103 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −55 106 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 873 € |
| 2024 | 3 364 € |
| 2023 | 2 691 € |
| 2022 | 5 601 € |
| 2021 | 478 € |
| 2020 | 3 213 € |
| 2019 | 1 522 € |
| 2018 | −4 868 € |
| 2017 | 1 306 € |
| 2016 | 2 234 € |
| 2015 | −3 408 € |
| 2014 | −2 093 € |
| 2013 | −38 173 € |
| 2012 | −24 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EASTAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −11,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EASTAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −11,8 % | +2,3 % |
| 2024 | +12,7 % | +2,1 % |
| 2023 | +9,2 % | +1,4 % |
| 2022 | +29,6 % | +1,3 % |
| 2021 | +2,5 % | +1,2 % |
| 2020 | +15,7 % | +1,1 % |
| 2019 | +11,8 % | +1,1 % |
| 2018 | −59,0 % | +1,2 % |
| 2017 | +9,1 % | +1,7 % |
| 2016 | +19,9 % | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | −21,0 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −60,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 12 rokov, najviac v roku 2020 (+59,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,9 % |
| 2024 | −10,1 % |
| 2023 | +54,9 % |
| 2022 | −1,4 % |
| 2021 | −6,3 % |
| 2020 | +59,3 % |
| 2019 | +56,1 % |
| 2018 | −42,8 % |
| 2017 | +28,3 % |
| 2016 | +4 528,0 % |
| 2015 | −97,6 % |
| 2014 | −66,5 % |
| 2013 | −25,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EASTAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 513 €, vlastné imanie 31 053 € a záväzky 1 460 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 513 € | 31 053 € | 1 460 € |
| 2024 | 47 131 € | 33 927 € | 13 204 € |
| 2023 | 40 698 € | 30 563 € | 10 135 € |
| 2022 | 32 162 € | 27 872 € | 4 290 € |
| 2021 | 34 203 € | 22 270 € | 11 933 € |
| 2020 | 23 584 € | 22 187 € | 1 397 € |
| 2019 | 21 055 € | 18 120 € | 2 935 € |
| 2018 | 18 517 € | 16 598 € | 1 919 € |
| 2017 | 27 049 € | 21 466 € | 5 583 € |
| 2016 | 24 503 € | −81 204 € | 105 707 € |
| 2015 | 22 078 € | −83 438 € | 105 516 € |
| 2014 | 24 344 € | −80 030 € | 104 374 € |
| 2013 | 29 783 € | −77 938 € | 107 721 € |
| 2012 | 42 564 € | −39 765 € | 82 329 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EASTAR (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 304 € | −2 873 € | 32 513 € | 31 053 € | 1 460 € | 17 816 € | −11,8 % |
| 2024 | 26 390 € | 3 364 € | 47 131 € | 33 927 € | 13 204 € | 18 988 € | +12,7 % |
| 2023 | 29 357 € | 2 691 € | 40 698 € | 30 563 € | 10 135 € | 17 404 € | +9,2 % |
| 2022 | 18 948 € | 5 601 € | 32 162 € | 27 872 € | 4 290 € | 15 996 € | +29,6 % |
| 2021 | 19 224 € | 478 € | 34 203 € | 22 270 € | 11 933 € | 5 292 € | +2,5 % |
| 2020 | 20 512 € | 3 213 € | 23 584 € | 22 187 € | 1 397 € | 7 311 € | +15,7 % |
| 2019 | 12 873 € | 1 522 € | 21 055 € | 18 120 € | 2 935 € | 6 118 € | +11,8 % |
| 2018 | 8 248 € | −4 868 € | 18 517 € | 16 598 € | 1 919 € | −2 034 € | −59,0 % |
| 2017 | 14 429 € | 1 306 € | 27 049 € | 21 466 € | 5 583 € | 5 538 € | +9,1 % |
| 2016 | 11 246 € | 2 234 € | 24 503 € | −81 204 € | 105 707 € | 6 140 € | +19,9 % |
| 2015 | 243 € | −3 408 € | 22 078 € | −83 438 € | 105 516 € | −5 949 € | −1 402,5 % |
| 2014 | 9 960 € | −2 093 € | 24 344 € | −80 030 € | 104 374 € | −1 910 € | −21,0 % |
| 2013 | 29 771 € | −38 173 € | 29 783 € | −77 938 € | 107 721 € | −29 339 € | −128,2 % |
| 2012 | 40 103 € | −24 100 € | 42 564 € | −39 765 € | 82 329 € | −12 890 € | −60,1 % |
Riziko: zaplatí EASTAR?
Peniaze od štátu: EASTAR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EASTAR
Dátum vzniku EASTAR je 4. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21373/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022550838
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 40 103 € · majetok 42 564 €
- Nový spoločník: Dávid ŠtroncerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Viktor ŠtroncerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 24 304 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EASTAR
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamná a propagačná činnosť
- servis a údržba športového náradia
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikania
- organizovanie kurzov a školení
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- vedenie účtovníctva
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
EASTAR v odvetví maloobchod
EASTAR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), EASTAR má 24 304 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EASTAR 276. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| EASTAR | 24 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EASTAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EASTAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EASTAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 24 304 € | 97 643 € |
| 2024 | 26 390 € | 93 145 € |
| 2023 | 29 357 € | 95 743 € |
| 2022 | 18 948 € | 101 116 € |
| 2021 | 19 224 € | 87 423 € |
| 2020 | 20 512 € | 81 900 € |
| 2019 | 12 873 € | 85 084 € |
| 2018 | 8 248 € | 80 953 € |
| 2017 | 14 429 € | 74 679 € |
| 2016 | 11 246 € | 63 581 € |
| 2015 | 243 € | 73 009 € |
| 2014 | 9 960 € | — |
| 2013 | 29 771 € | — |
| 2012 | 40 103 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EASTAR | 24 304 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 54 270 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Quin.Online, s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 59 338 € (2025)
- LV PARTNERS, s.r.o.Michalovce · tržby 59 329 € (2025)
- LYSÁK s. r. o.Častkovce · tržby 59 271 € (2025)
- OMC International, s. r. o.Žilina · tržby 59 256 € (2025)
- H.P.T., s.r.o.Gelnica · tržby 59 187 € (2019)
- REDWELL Slovensko, s.r.o.Baláže · tržby 59 079 € (2025)
- GARAGE print s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 067 € (2025)
- ARCHUM s.r.o.Myslina · tržby 59 062 € (2025)
- MATHSCORP s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 59 055 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EASTAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›
Sídlo EASTAR: Košice - Západ
EASTAR sídli na adrese Idanská 21, 040 11 Košice - Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
EASTAR: IČO, sídlo a základné údaje
EASTAR, s.r.o. (IČO 43960111) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 4. 3. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Dávid Štroncer a Viktor Štroncer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 304 € a výsledok hospodárenia −2 873 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 4. 3. 2008 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) EASTAR, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 304 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy EASTAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EASTAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EASTAR
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 103 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 500 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice II
TURKON s.r.o.PRODEX, spol. s r.o. KošiceMADERNA s.r.o.VINATEX s. r. o.ICELOS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.