VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AARK s. r. o.

Trnava · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

58 181 €tržby 2025 ▼ 20 %+14 920 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 181 €tržby 2025 ▼ 20 %
+14 920 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 14 487 €, výsledok hospodárenia 171 €
  2. 13 : tržby 7 992 €, výsledok hospodárenia 463 €
  3. 14 : tržby 36 006 €, výsledok hospodárenia 1 935 €
  4. 15 : tržby 27 628 €, výsledok hospodárenia 4 005 €
  5. 16 : tržby 33 126 €, výsledok hospodárenia 2 274 €
  6. 17 : tržby 8 870 €, výsledok hospodárenia 1 439 €
  7. 18 : tržby 19 830 €, výsledok hospodárenia 2 159 €
  8. 19 : tržby 34 769 €, výsledok hospodárenia 3 673 €
  9. 20 : tržby 42 312 €, výsledok hospodárenia 4 835 €
  10. 21 : tržby 56 185 €, výsledok hospodárenia 8 768 €
  11. 22 : tržby 60 528 €, výsledok hospodárenia 7 721 €
  12. 23 : tržby 70 401 €, výsledok hospodárenia 6 331 €
  13. 24 : tržby 72 579 €, výsledok hospodárenia 6 528 €
  14. 25 : tržby 58 181 €, výsledok hospodárenia 14 920 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AARK s. r. o. (IČO 43914667) mala v roku 2025 tržby 58 181 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia AARK

Podľa Registra právnických osôb konajú za AARK 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci AARK

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AARK
Podiely spoločníkov na vkladoch AARK Ing. arch. Radomír Krkoš 33,3 %, Ing. Božena Krkošová 33,3 %, Ing. Silvia Krkošová, PhD. 33,3 %. Spolu 6 690 €. Ing. arch. Radomír Krkoš: 2 230 €, 33,3 %Ing. Božena Krkošová: 2 230 €, 33,3 %Ing. Silvia Krkošová, PhD.: 2 230 €, 33,3 %33,3 % najväčší podiel
  • Ing. arch. Radomír Krkoš33,3 %
  • Ing. Božena Krkošová33,3 %
  • Ing. Silvia Krkošová, PhD.33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. arch. Radomír Krkošod 15. 8. 2023 2 230 €33,3 %
Ing. Božena Krkošováod 15. 8. 2023 2 230 €33,3 %
Ing. Silvia Krkošová, PhD.od 15. 8. 2023 2 230 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AARK

Za rok 2025 má AARK v závierke tržby 58 181 €, o 19,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 920 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 72 579 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 705 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202558 tis. €▼ −19,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202515 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202567 tis. €
Vlastné imanie 202564 tis. €
Záväzky 20253 068 €4,6 % majetku
Pridaná hodnota 202527 tis. €
Zisková marža 2025+25,6 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov65 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 705 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AARK

Súvaha AARK

Všetky čísla zo závierok AARK (14 rokov)
Čísla zo závierok AARK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202558 181 €14 920 €66 749 €63 681 €3 068 €26 548 €+25,6 %
202472 579 €6 528 €52 147 €48 792 €3 355 €22 380 €+9,0 %
202370 401 €6 331 €57 456 €42 264 €15 192 €28 241 €+9,0 %
202260 528 €7 721 €70 207 €35 933 €34 274 €20 077 €+12,8 %
202156 185 €8 768 €45 159 €37 788 €7 371 €18 482 €+15,6 %
202042 312 €4 835 €31 644 €29 020 €2 624 €14 522 €+11,4 %
201934 769 €3 673 €35 033 €24 185 €10 848 €9 437 €+10,6 %
201819 830 €2 159 €23 903 €20 512 €3 391 €5 039 €+10,9 %
20178 870 €1 439 €21 764 €18 354 €3 410 €5 121 €+16,2 %
201633 126 €2 274 €22 778 €16 940 €5 838 €5 560 €+6,9 %
201527 628 €4 005 €30 606 €14 667 €15 939 €7 625 €+14,5 %
201436 006 €1 935 €24 046 €10 662 €13 386 €6 520 €+5,4 %
20137 992 €463 €8 950 €8 726 €224 €1 176 €+5,8 %
201214 487 €171 €8 329 €8 263 €66 €5 698 €+1,2 %

Riziko: zaplatí AARK?

Peniaze od štátu: AARK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AARK

Dátum vzniku AARK je 29. 1. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21354/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 14 487 € · majetok 8 329 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022523833
  4. Nový spoločník: Ing. Božena KrkošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Ing. Silvia Krkošová, PhD.Konateľ
  6. Nový spoločník: Ing. arch. Radomír KrkošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: Ing. Silvia Krkošová, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 58 181 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AARK

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • vedenie účtovníctva
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

AARK v odvetví právne a účtovnícke činnosti

AARK je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 402 € (9 929 závierok), AARK má 58 181 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 749 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AARK 97. z 263.

V odvetví v okrese Trnava749aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 929Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AARK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trnava ›

Sídlo AARK: Trnava

AARK sídli na adrese Zelenečská 2/C, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.

Subjektov v obci Trnava16 097aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví749okres Trnava

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

AARK: IČO, sídlo a základné údaje

AARK s. r. o. (IČO 43914667) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 29. 1. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Ing. Silvia Krkošová, PhD., Ing. arch. Radomír Krkoš a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 181 € a výsledok hospodárenia +14 920 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 690 €
Vznik29. 1. 2008
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov1 705 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) AARK s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 181 €, typická firma odvetvia 45 402 € (medián z 9 929 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy AARK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AARK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AARK

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Trnava

Logic Partners, s.r.o.Velura s. r. o.EKOLAS SK, s.r.o.Ovocie - zelenina Baláž s. r. o.UBC 2020, k.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk