NOBASEAT SLOVAKIA s.r.o.
Komárno · Nákladná cestná doprava
153 804 €tržby 2017 ▼ 31 %+8 754 €zisk 2017aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 277 647 €, výsledok hospodárenia 13 852 €
- 13 : tržby 343 490 €, výsledok hospodárenia 17 271 €
- 14 : tržby 242 256 €, výsledok hospodárenia 23 202 €
- 15 : tržby 190 193 €, výsledok hospodárenia 41 742 €
- 16 : tržby 223 895 €, výsledok hospodárenia 15 341 €
- 17 : tržby 153 804 €, výsledok hospodárenia 8 754 €
NOBASEAT SLOVAKIA s.r.o. (IČO 43903274), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 29. 1. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NOBASEAT SLOVAKIA
osobné náklady v roku 2017 boli 4 461 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2017 | — | 4 461 € | 3 292 € |
| 2016 | — | 5 969 € | 4 522 € |
| 2015 | — | 6 638 € | 4 899 € |
| 2014 | — | 12 410 € | 9 159 € |
| 2013 | — | 5 701 € | 4 200 € |
| 2012 | — | 7 852 € | 5 784 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2017
- Mzdy 74 % 3 292 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 151 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2017 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Konateľ NOBASEAT SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb koná za NOBASEAT SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník NOBASEAT SLOVAKIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok NOBASEAT SLOVAKIA
Za rok 2017 má NOBASEAT SLOVAKIA v závierke tržby 153 804 €, o 31,3 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +8 754 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2013: 343 490 €.
Výkaz ziskov a strát NOBASEAT SLOVAKIA
Najvyššie tržby: rok 2013, 343 490 €. Najnižšie: rok 2017, 153 804 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 153 804 € |
| 2016 | 223 895 € |
| 2015 | 190 193 € |
| 2014 | 242 256 € |
| 2013 | 343 490 € |
| 2012 | 277 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 120 162 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | 8 754 € |
| 2016 | 15 341 € |
| 2015 | 41 742 € |
| 2014 | 23 202 € |
| 2013 | 17 271 € |
| 2012 | 13 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NOBASEAT SLOVAKIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NOBASEAT SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | +5,7 % | +1,7 % |
| 2016 | +6,9 % | +1,9 % |
| 2015 | +21,9 % | +2,3 % |
| 2014 | +9,6 % | — |
| 2013 | +5,0 % | — |
| 2012 | +5,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2013 (+23,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | −31,3 % |
| 2016 | +17,7 % |
| 2015 | −21,5 % |
| 2014 | −29,5 % |
| 2013 | +23,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NOBASEAT SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 287 327 €, vlastné imanie 245 498 € a záväzky 41 829 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 287 327 € | 245 498 € | 41 829 € |
| 2016 | 380 344 € | 236 744 € | 143 600 € |
| 2015 | 290 298 € | 221 404 € | 68 894 € |
| 2014 | 225 627 € | 179 662 € | 45 965 € |
| 2013 | 193 892 € | 156 460 € | 37 432 € |
| 2012 | 155 873 € | 139 189 € | 16 684 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NOBASEAT SLOVAKIA (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 153 804 € | 8 754 € | 287 327 € | 245 498 € | 41 829 € | 32 894 € | +5,7 % |
| 2016 | 223 895 € | 15 341 € | 380 344 € | 236 744 € | 143 600 € | 45 554 € | +6,9 % |
| 2015 | 190 193 € | 41 742 € | 290 298 € | 221 404 € | 68 894 € | 78 988 € | +21,9 % |
| 2014 | 242 256 € | 23 202 € | 225 627 € | 179 662 € | 45 965 € | 64 813 € | +9,6 % |
| 2013 | 343 490 € | 17 271 € | 193 892 € | 156 460 € | 37 432 € | 72 183 € | +5,0 % |
| 2012 | 277 647 € | 13 852 € | 155 873 € | 139 189 € | 16 684 € | 24 375 € | +5,0 % |
Riziko: zaplatí NOBASEAT SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: NOBASEAT SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NOBASEAT SLOVAKIA
Dátum vzniku NOBASEAT SLOVAKIA je 29. 1. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21484/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 277 647 € · majetok 155 873 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NOBASEAT SLOVAKIA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb - upratovacích, kancelárskych, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti
- kancelárske a sekretárske služby
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- výroba nábytku
- cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
NOBASEAT SLOVAKIA v odvetví pozemná doprava
NOBASEAT SLOVAKIA je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 108 € (5 755 závierok), NOBASEAT SLOVAKIA má 153 804 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 741 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NOBASEAT SLOVAKIA 122. z 313.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 754 €, polovica do 106 108 €, tri štvrtiny do 444 043 €; 10 % firiem má viac než 1 589 354 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 714 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 754 € |
| medián | 106 108 € |
| horný kvartil | 444 043 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 589 354 € |
| NOBASEAT SLOVAKIA | 153 804 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NOBASEAT SLOVAKIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NOBASEAT SLOVAKIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NOBASEAT SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 153 804 € | 106 108 € |
| 2016 | 223 895 € | 111 906 € |
| 2015 | 190 193 € | 113 061 € |
| 2014 | 242 256 € | — |
| 2013 | 343 490 € | — |
| 2012 | 277 647 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| NOBASEAT SLOVAKIA | 153 804 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 80 000 € |
| medián kraja | 100 207 € |
| medián Slovenska | 106 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GND Logistics s. r. o.Malacky · tržby 365 076 € (2025)
- PROPER SK s.r.o.Žilina · tržby 364 966 € (2025)
- DeMarCo Slovakia, s.r.o.Pusté Úľany · tržby 364 911 € (2025)
- VM DOS, s.r.o.Výčapy-Opatovce · tržby 364 716 € (2025)
- TelTrade s.r.o.Žilina · tržby 364 704 € (2025)
- KD IFS Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 364 689 € (2025)
- Heri's, s.r.o.Ružindol · tržby 364 390 € (2025)
- ERMETRANSPORT, s.r.o.Kysucké Nové Mesto · tržby 364 046 € (2025)
- Lusilu Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 363 662 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NOBASEAT SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NOBASEAT SLOVAKIA: Komárno
NOBASEAT SLOVAKIA sídli na adrese Hviezdna 11/20, 945 05 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 57 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
NOBASEAT SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
NOBASEAT SLOVAKIA s.r.o. (IČO 43903274) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 29. 1. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Tamás Petrovszki. Za rok 2017 sú v závierke tržby 153 804 € a výsledok hospodárenia +8 754 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 29. 1. 2008 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) NOBASEAT SLOVAKIA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 153 804 €, typická firma odvetvia 106 108 € (medián z 5 755 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy NOBASEAT SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NOBASEAT SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NOBASEAT SLOVAKIA
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 671 430 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.296 zmlúv za 3 roky · 917 926 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 988 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Komárno
TERRAVIA, s.r.o.BIL-TRANSPORT, s.r.o.RUPPENTHAL, spol. s r.o.RE-FEM s.r.o.T-TRANS Takács Ladislav, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.