VÁHOPROJEKT, s. r. o.
Prešov · Architektonické činnosti
283 203 €tržby 2025 ▼ 33 %+24 180 €zisk 2025aktívna 18 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 46 637 €, výsledok hospodárenia 2 785 €
- 13 : tržby 47 868 €, výsledok hospodárenia -1 790 €
- 14 : tržby 115 341 €, výsledok hospodárenia 2 474 €
- 15 : tržby 140 145 €, výsledok hospodárenia 15 432 €
- 16 : tržby 174 175 €, výsledok hospodárenia 19 507 €
- 17 : tržby 161 876 €, výsledok hospodárenia 6 735 €
- 18 : tržby 223 993 €, výsledok hospodárenia 11 440 €
- 19 : tržby 234 215 €, výsledok hospodárenia 26 006 €
- 20 : tržby 260 237 €, výsledok hospodárenia 15 682 €
- 21 : tržby 414 153 €, výsledok hospodárenia 42 539 €
- 22 : tržby 352 468 €, výsledok hospodárenia 47 831 €
- 23 : tržby 356 045 €, výsledok hospodárenia 45 366 €
- 24 : tržby 424 406 €, výsledok hospodárenia 36 914 €
- 25 : tržby 283 203 €, výsledok hospodárenia 24 180 €
VÁHOPROJEKT, s. r. o. (IČO 43894810) mala v roku 2025 tržby 283 203 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VÁHOPROJEKT
V roku 2025 mala VÁHOPROJEKT priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 27 201 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 27 201 € | — |
| 2024 | — | 34 578 € | — |
| 2023 | — | 15 592 € | 11 606 € |
| 2022 | — | 10 819 € | 7 732 € |
| 2021 | — | 10 731 € | 7 174 € |
| 2020 | — | 15 683 € | 11 410 € |
| 2019 | — | 20 799 € | 15 046 € |
| 2018 | — | 22 115 € | 15 908 € |
| 2017 | — | 11 288 € | 8 085 € |
| 2016 | — | 7 061 € | 4 856 € |
| 2015 | — | 6 812 € | 4 579 € |
| 2014 | — | 6 489 € | 4 331 € |
| 2013 | — | 6 054 € | 4 092 € |
| 2012 | — | 5 871 € | 3 928 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ VÁHOPROJEKT
Podľa Registra právnických osôb koná za VÁHOPROJEKT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník VÁHOPROJEKT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Miroslav Váhovský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslav Váhovskýod 3. 7. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VÁHOPROJEKT
Za rok 2025 má VÁHOPROJEKT v závierke tržby 283 203 €, o 33,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 180 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 424 406 €.
Výkaz ziskov a strát VÁHOPROJEKT
Najvyššie tržby: rok 2024, 424 406 €. Najnižšie: rok 2012, 46 637 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 283 203 € |
| 2024 | 424 406 € |
| 2023 | 356 045 € |
| 2022 | 352 468 € |
| 2021 | 414 153 € |
| 2020 | 260 237 € |
| 2019 | 234 215 € |
| 2018 | 223 993 € |
| 2017 | 161 876 € |
| 2016 | 174 175 € |
| 2015 | 140 145 € |
| 2014 | 115 341 € |
| 2013 | 47 868 € |
| 2012 | 46 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 295 101 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 180 € |
| 2024 | 36 914 € |
| 2023 | 45 366 € |
| 2022 | 47 831 € |
| 2021 | 42 539 € |
| 2020 | 15 682 € |
| 2019 | 26 006 € |
| 2018 | 11 440 € |
| 2017 | 6 735 € |
| 2016 | 19 507 € |
| 2015 | 15 432 € |
| 2014 | 2 474 € |
| 2013 | −1 790 € |
| 2012 | 2 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VÁHOPROJEKT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,5 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VÁHOPROJEKT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,5 % | +9,1 % |
| 2024 | +8,7 % | +6,6 % |
| 2023 | +12,7 % | +5,9 % |
| 2022 | +13,6 % | +5,7 % |
| 2021 | +10,3 % | +6,2 % |
| 2020 | +6,0 % | +5,5 % |
| 2019 | +11,1 % | +4,8 % |
| 2018 | +5,1 % | +5,5 % |
| 2017 | +4,2 % | +7,1 % |
| 2016 | +11,2 % | +6,6 % |
| 2015 | +11,0 % | +7,3 % |
| 2014 | +2,1 % | — |
| 2013 | −3,7 % | — |
| 2012 | +6,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+141,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −33,3 % |
| 2024 | +19,2 % |
| 2023 | +1,0 % |
| 2022 | −14,9 % |
| 2021 | +59,1 % |
| 2020 | +11,1 % |
| 2019 | +4,6 % |
| 2018 | +38,4 % |
| 2017 | −7,1 % |
| 2016 | +24,3 % |
| 2015 | +21,5 % |
| 2014 | +141,0 % |
| 2013 | +2,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VÁHOPROJEKT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 150 661 €, vlastné imanie 113 763 € a záväzky 36 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 150 661 € | 113 763 € | 36 898 € |
| 2024 | 321 778 € | 261 375 € | 60 403 € |
| 2023 | 349 441 € | 224 462 € | 124 979 € |
| 2022 | 340 008 € | 192 127 € | 147 881 € |
| 2021 | 309 294 € | 144 296 € | 164 998 € |
| 2020 | 210 302 € | 101 758 € | 108 647 € |
| 2019 | 168 842 € | 86 076 € | 82 869 € |
| 2018 | 215 988 € | 60 070 € | 156 021 € |
| 2017 | 180 175 € | 46 840 € | 136 969 € |
| 2016 | 143 883 € | 39 420 € | 110 174 € |
| 2015 | 67 262 € | 24 914 € | 42 348 € |
| 2014 | 39 078 € | 11 924 € | 27 009 € |
| 2013 | 35 445 € | 31 787 € | 3 658 € |
| 2012 | 53 727 € | 33 576 € | 19 970 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VÁHOPROJEKT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283 203 € | 24 180 € | 150 661 € | 113 763 € | 36 898 € | 64 084 € | +8,5 % |
| 2024 | 424 406 € | 36 914 € | 321 778 € | 261 375 € | 60 403 € | 87 858 € | +8,7 % |
| 2023 | 356 045 € | 45 366 € | 349 441 € | 224 462 € | 124 979 € | 75 607 € | +12,7 % |
| 2022 | 352 468 € | 47 831 € | 340 008 € | 192 127 € | 147 881 € | 84 793 € | +13,6 % |
| 2021 | 414 153 € | 42 539 € | 309 294 € | 144 296 € | 164 998 € | 84 104 € | +10,3 % |
| 2020 | 260 237 € | 15 682 € | 210 302 € | 101 758 € | 108 647 € | 59 010 € | +6,0 % |
| 2019 | 234 215 € | 26 006 € | 168 842 € | 86 076 € | 82 869 € | 74 803 € | +11,1 % |
| 2018 | 223 993 € | 11 440 € | 215 988 € | 60 070 € | 156 021 € | 54 416 € | +5,1 % |
| 2017 | 161 876 € | 6 735 € | 180 175 € | 46 840 € | 136 969 € | 40 153 € | +4,2 % |
| 2016 | 174 175 € | 19 507 € | 143 883 € | 39 420 € | 110 174 € | 41 349 € | +11,2 % |
| 2015 | 140 145 € | 15 432 € | 67 262 € | 24 914 € | 42 348 € | 33 169 € | +11,0 % |
| 2014 | 115 341 € | 2 474 € | 39 078 € | 11 924 € | 27 009 € | 15 846 € | +2,1 % |
| 2013 | 47 868 € | −1 790 € | 35 445 € | 31 787 € | 3 658 € | 8 968 € | −3,7 % |
| 2012 | 46 637 € | 2 785 € | 53 727 € | 33 576 € | 19 970 € | 13 970 € | +6,0 % |
Riziko: zaplatí VÁHOPROJEKT?
VÁHOPROJEKT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 42 zmlúv s dodávateľom VÁHOPROJEKT v objeme 1 013 418 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja: 317 393 € v 3 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 35 669 €.
Rok s najväčším objemom: 2024, 368 951 € v 9 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 22 007 € |
| 2025 | 11 | 356 271 € |
| 2024 | 9 | 368 951 € |
| 2023 | 3 | 117 186 € |
| 2022 | 6 | 117 108 € |
| 2019 | 1 | 17 040 € |
| 2018 | 3 | 2 156 € |
| 2017 | 1 | 5 072 € |
| 2012 | 1 | 4 138 € |
| 2011 | 1 | 3 490 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy VÁHOPROJEKT
Dátum vzniku VÁHOPROJEKT je 26. 1. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19631/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022543985
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská správa ciest, hodnota zmluvy 4 138 €. Firma vznikla 26. 1. 2008.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 46 637 € · majetok 53 727 €
- Nový spoločník: Ing. Miroslav VáhovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 234 164 €Objednávateľ Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja. PD - EuroVelo 11 - príprava projektovej dokumentácie pre zvyšné obce v okrese Stará Ľubovňa (Šambron, Nová Ľubovňa)
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Regionálna nemocnica Sobrance, n. o., cena 35 669 €. „Vypracovanie projektovej dokumentácie - Vodozádržné opatrenia na adaptáciu na zmenu klímy - Regionálna nemocnica Sobrance.“
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 283 203 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VÁHOPROJEKT
- projektovanie konštrukcií inžinierskych stavieb
- konštruktérske a grafické práce
- inžinierske činnosti v stavebníctve
- poradenská a konzultačná činnosť v stavebníctve
- vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb drobných stavieb a zmien týchto stavieb
- výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností - realitná agentúra
- prenájom hnuteľných vecí
- kopírovacie a rozmnožovacie práce
- sprostredkovanie obchodu
- automatizované spracovanie údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Verejné obstarávanie
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
VÁHOPROJEKT v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
VÁHOPROJEKT je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), VÁHOPROJEKT má 283 203 €, čo je 5,5-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 785 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VÁHOPROJEKT 41. z 246.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 872 €, polovica do 51 363 €, tri štvrtiny do 162 397 €; 10 % firiem má viac než 541 626 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 560 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 872 € |
| medián | 51 363 € |
| horný kvartil | 162 397 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 626 € |
| VÁHOPROJEKT | 283 203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VÁHOPROJEKT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VÁHOPROJEKT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VÁHOPROJEKT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 283 203 € | 51 363 € |
| 2024 | 424 406 € | 49 631 € |
| 2023 | 356 045 € | 49 318 € |
| 2022 | 352 468 € | 48 100 € |
| 2021 | 414 153 € | 46 521 € |
| 2020 | 260 237 € | 44 180 € |
| 2019 | 234 215 € | 47 030 € |
| 2018 | 223 993 € | 47 224 € |
| 2017 | 161 876 € | 46 170 € |
| 2016 | 174 175 € | 44 651 € |
| 2015 | 140 145 € | 46 258 € |
| 2014 | 115 341 € | — |
| 2013 | 47 868 € | — |
| 2012 | 46 637 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VÁHOPROJEKT | 283 203 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 47 003 € |
| medián kraja | 48 050 € |
| medián Slovenska | 51 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Žilina Projekt, s.r.o.Žilina · tržby 637 638 € (2025)
- Line Control s.r.o.Prievidza · tržby 636 337 € (2025)
- Liptovská skúšobňa s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 635 260 € (2025)
- MMprojekt, s.r.o.Kežmarok · tržby 634 552 € (2025)
- MediPark s.r.o.Miloslavov · tržby 633 754 € (2025)
- NAYRA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 631 030 € (2025)
- INFRAM SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 631 007 € (2025)
- ALOMAX s.r.o.Dolný Kubín · tržby 631 007 € (2025)
- Pro Style, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 630 343 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VÁHOPROJEKT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VÁHOPROJEKT: Prešov
VÁHOPROJEKT sídli na adrese Exnárova 13, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 921 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 241.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
VÁHOPROJEKT: IČO, sídlo a základné údaje
VÁHOPROJEKT, s. r. o. (IČO 43894810) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 26. 1. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Miroslav Váhovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 283 203 € a výsledok hospodárenia +24 180 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Architektonické činnosti (SK NACE 7111) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 1. 2008 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) VÁHOPROJEKT, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 283 203 €, typická firma odvetvia 51 363 €, čo je 5,5-násobok mediánu (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy VÁHOPROJEKT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VÁHOPROJEKT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VÁHOPROJEKT
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3,3 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy58zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
- Výhry konkurentov110firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 37 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava183 zmlúv za 3 roky · 1 703 951 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.54 zmlúv za 3 roky · 40 660 € · naposledy 26. 8. 2026Mesto Trenčín51 zmlúv za 3 roky · 8 659 955 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 411 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Prešov
GMT development, s.r.o.ISPRIM, s.r.o.JUSTAT spol. s r.o.KOPA ENG. s.r.o.GMT real, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.