DIENST SLOVAKIA, s.r.o.
Gerlachov · Ostatné čistiace činnosti
14 467 €tržby 2020 ▼ 80 %−1 706 €strata 2020aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 37 774 €, výsledok hospodárenia 1 994 €
- 13 : tržby 38 349 €, výsledok hospodárenia -2 506 €
- 14 : tržby 59 018 €, výsledok hospodárenia 6 300 €
- 15 : tržby 60 590 €, výsledok hospodárenia 6 010 €
- 16 : tržby 49 471 €, výsledok hospodárenia 5 939 €
- 17 : tržby 49 406 €, výsledok hospodárenia 5 677 €
- 18 : tržby 61 809 €, výsledok hospodárenia 5 447 €
- 19 : tržby 73 718 €, výsledok hospodárenia 4 137 €
- 20 : tržby 14 467 €, výsledok hospodárenia -1 706 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
DIENST SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 43893490), sídlo Gerlachov, je v registri zapísaná od 6. 2. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DIENST SLOVAKIA
osobné náklady v roku 2020 boli 10 314 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 10 314 € | — |
| 2019 | — | 35 340 € | — |
| 2018 | — | 30 843 € | — |
| 2017 | — | 27 560 € | — |
| 2016 | — | 16 798 € | — |
| 2015 | — | 19 558 € | — |
| 2014 | — | 20 043 € | — |
| 2013 | — | 12 296 € | 9 253 € |
| 2012 | — | 9 153 € | 7 038 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ DIENST SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb koná za DIENST SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník DIENST SLOVAKIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Ševčík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Ševčíkod 28. 1. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DIENST SLOVAKIA
Za rok 2020 má DIENST SLOVAKIA v závierke tržby 14 467 €, o 80,4 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −1 706 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2019: 73 718 €.
Výkaz ziskov a strát DIENST SLOVAKIA
Najvyššie tržby: rok 2019, 73 718 €. Najnižšie: rok 2020, 14 467 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | 14 467 € |
| 2019 | 73 718 € |
| 2018 | 61 809 € |
| 2017 | 49 406 € |
| 2016 | 49 471 € |
| 2015 | 60 590 € |
| 2014 | 59 018 € |
| 2013 | 38 349 € |
| 2012 | 37 774 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 31 292 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −1 706 € |
| 2019 | 4 137 € |
| 2018 | 5 447 € |
| 2017 | 5 677 € |
| 2016 | 5 939 € |
| 2015 | 6 010 € |
| 2014 | 6 300 € |
| 2013 | −2 506 € |
| 2012 | 1 994 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DIENST SLOVAKIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −11,8 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIENST SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +2,6 % |
| 2020 | −11,8 % | +2,5 % |
| 2019 | +5,6 % | +2,0 % |
| 2018 | +8,8 % | +2,3 % |
| 2017 | +11,5 % | +4,2 % |
| 2016 | +12,0 % | +3,7 % |
| 2015 | +9,9 % | +3,6 % |
| 2014 | +10,7 % | — |
| 2013 | −6,5 % | — |
| 2012 | +5,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2014 (+53,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | −80,4 % |
| 2019 | +19,3 % |
| 2018 | +25,1 % |
| 2017 | −0,1 % |
| 2016 | −18,4 % |
| 2015 | +2,7 % |
| 2014 | +53,9 % |
| 2013 | +1,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DIENST SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 40 646 €, vlastné imanie 38 016 € a záväzky 2 630 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 40 646 € | 38 016 € | 2 630 € |
| 2020 | 40 646 € | 38 016 € | 2 630 € |
| 2019 | 47 667 € | 39 723 € | 7 944 € |
| 2018 | 43 603 € | 35 586 € | 8 017 € |
| 2017 | 43 293 € | 30 139 € | 13 154 € |
| 2016 | 34 220 € | 24 462 € | 9 758 € |
| 2015 | 25 140 € | 18 522 € | 6 618 € |
| 2014 | 23 551 € | 14 558 € | 8 993 € |
| 2013 | 15 397 € | 8 259 € | 7 138 € |
| 2012 | 24 053 € | 10 765 € | 13 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DIENST SLOVAKIA (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 40 646 € | 38 016 € | 2 630 € | — | — |
| 2020 | 14 467 € | −1 706 € | 40 646 € | 38 016 € | 2 630 € | 8 615 € | −11,8 % |
| 2019 | 73 718 € | 4 137 € | 47 667 € | 39 723 € | 7 944 € | 38 854 € | +5,6 % |
| 2018 | 61 809 € | 5 447 € | 43 603 € | 35 586 € | 8 017 € | 35 700 € | +8,8 % |
| 2017 | 49 406 € | 5 677 € | 43 293 € | 30 139 € | 13 154 € | 30 826 € | +11,5 % |
| 2016 | 49 471 € | 5 939 € | 34 220 € | 24 462 € | 9 758 € | 21 354 € | +12,0 % |
| 2015 | 60 590 € | 6 010 € | 25 140 € | 18 522 € | 6 618 € | 23 355 € | +9,9 % |
| 2014 | 59 018 € | 6 300 € | 23 551 € | 14 558 € | 8 993 € | 26 250 € | +10,7 % |
| 2013 | 38 349 € | −2 506 € | 15 397 € | 8 259 € | 7 138 € | 9 864 € | −6,5 % |
| 2012 | 37 774 € | 1 994 € | 24 053 € | 10 765 € | 13 288 € | 13 956 € | +5,3 % |
Riziko: zaplatí DIENST SLOVAKIA?
DIENST SLOVAKIA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom DIENST SLOVAKIA v objeme 35 598 € z roku 2014. Najväčší objem je s odberateľom Letisko Poprad-Tatry, a.s.: 35 598 € v 1 zmluve.
História firmy DIENST SLOVAKIA
Dátum vzniku DIENST SLOVAKIA je 6. 2. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19673/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 37 774 € · majetok 24 053 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Letisko Poprad-Tatry, a.s., hodnota zmluvy 35 598 €. Firma vznikla 6. 2. 2008.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DIENST SLOVAKIA
- upratovacie služby
- opatrovateľská činnosť poskytovaná starším občanom mimo sociálnych služieb
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- výkon práva poľovníctva
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
DIENST SLOVAKIA v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
DIENST SLOVAKIA je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť ostatné čistiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 36 958 € (3 118 závierok), DIENST SLOVAKIA má 14 467 €, čo je 39 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 102 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DIENST SLOVAKIA 29. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 301 €, polovica do 36 958 €, tri štvrtiny do 97 686 €; 10 % firiem má viac než 325 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 396 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 301 € |
| medián | 36 958 € |
| horný kvartil | 97 686 € |
| 10 % firiem má viac než | 325 592 € |
| DIENST SLOVAKIA | 14 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DIENST SLOVAKIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DIENST SLOVAKIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIENST SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 37 641 € |
| 2020 | 14 467 € | 36 958 € |
| 2019 | 73 718 € | 37 759 € |
| 2018 | 61 809 € | 38 247 € |
| 2017 | 49 406 € | 36 877 € |
| 2016 | 49 471 € | 34 990 € |
| 2015 | 60 590 € | 35 825 € |
| 2014 | 59 018 € | — |
| 2013 | 38 349 € | — |
| 2012 | 37 774 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| DIENST SLOVAKIA | 14 467 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 30 687 € |
| medián kraja | 33 668 € |
| medián Slovenska | 36 958 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SALUS MBM, s.r.o.Žilina · tržby 33 928 € (2025)
- Kosenie Prešov II, s.r.o.Prešov · tržby 33 901 € (2025)
- CHARAN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 33 900 € (2025)
- LARIX SK, s.r.o.Vysoké Tatry · tržby 33 887 € (2025)
- Čističi, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 871 € (2025)
- ENES ZÁHRADY s. r. o.Vrbové · tržby 33 862 € (2025)
- Záhrady KVETKA s.r.o.Sliač · tržby 33 851 € (2024)
- ĽČ Upratovacie práce s.r.o.Prievidza · tržby 33 832 € (2025)
- MJ.WJ-TRADE, s. r. o.Jelka · tržby 33 824 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DIENST SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DIENST SLOVAKIA: Gerlachov
DIENST SLOVAKIA sídli na adrese 210, 086 04 Gerlachov, okres Bardejov. V obci Gerlachov je 167 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 668. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Gerlachov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
DIENST SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
DIENST SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 43893490) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gerlachov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 6. 2. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ján Ševčik. Za rok 2020 sú v závierke tržby 14 467 € a výsledok hospodárenia −1 706 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné čistiace činnosti (SK NACE 8123) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 6. 2. 2008 |
| Obec | Gerlachov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) DIENST SLOVAKIA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 14 467 €, typická firma odvetvia 36 958 € (medián z 3 118 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Sieť prepojení firmy DIENST SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DIENST SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DIENST SLOVAKIA
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Gerlachovtypický nepokrytý dopyt 101 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina250 zmlúv za 3 roky · 6 451 640 € · naposledy 14. 10. 2026Mesto Stará Ľubovňa,88 zmlúv za 3 roky · 24 823 683 € · naposledy 14. 10. 2026Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja48 zmlúv za 3 roky · 471 248 € · naposledy 5. 5. 2026 Všetkých 6 062 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Gerlachov
M&E Bau Europe s. r. o.DOD - ART, s. r. o.DOMIR SK s.r.o.HOOK SLOVAKIA, s.r.o.STEMEL, s. r. o.Všetky firmy v obci Gerlachov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.29) v okrese Bardejov
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.