EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o.
Nitra · Nákladná cestná doprava
18 697 331 €tržby 2025 ▲ 37 %+819 609 €zisk 2025aktívna 18 rokov147 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 309 580 €, výsledok hospodárenia 36 983 €
- 13 : tržby 390 873 €, výsledok hospodárenia 79 962 €
- 14 : tržby 461 065 €, výsledok hospodárenia 72 440 €
- 15 : tržby 445 846 €, výsledok hospodárenia 43 567 €
- 16 : tržby 938 855 €, výsledok hospodárenia 24 041 €
- 17 : tržby 1 071 344 €, výsledok hospodárenia 75 073 €
- 18 : tržby 976 164 €, výsledok hospodárenia 17 487 €
- 19 : tržby 918 393 €, výsledok hospodárenia 525 €
- 20 : tržby 1 058 406 €, výsledok hospodárenia 30 520 €
- 21 : tržby 6 537 335 €, výsledok hospodárenia 128 161 €
- 22 : tržby 9 924 283 €, výsledok hospodárenia 356 073 €
- 23 : tržby 14 018 214 €, výsledok hospodárenia 599 422 €
- 24 : tržby 13 611 779 €, výsledok hospodárenia 1 016 354 €
- 25 : tržby 18 697 331 €, výsledok hospodárenia 819 609 €
EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o. (IČO 43892264) mala v roku 2025 tržby 18 697 331 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EXPRES KURIÉR Nitra
V roku 2025 mala EXPRES KURIÉR Nitra priemerne 147 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 065 074 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 137 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Nitra bola v roku 2025 1 408 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 147 | 3 065 074 € | 2 006 396 € |
| 2024 | — | 2 041 771 € | 1 341 744 € |
| 2023 | — | 1 729 368 € | 1 129 780 € |
| 2022 | — | 1 235 459 € | 805 382 € |
| 2021 | — | 1 146 626 € | 753 207 € |
| 2020 | 3 | 202 196 € | 136 329 € |
| 2019 | — | 152 564 € | 109 652 € |
| 2018 | — | 161 606 € | 117 294 € |
| 2017 | — | 155 487 € | 111 808 € |
| 2016 | — | 151 405 € | 109 290 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- EXPRES KURIÉR Nitra, mzdové náklady na zamestnanca1 137 €
- Doprava a skladovanie v okrese Nitra1 408 €
- Všetky odvetvia v okrese Nitra1 800 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 783 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 65 % 2 006 396 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 711 758 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ EXPRES KURIÉR Nitra
Podľa Registra právnických osôb koná za EXPRES KURIÉR Nitra 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník EXPRES KURIÉR Nitra
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Štefan Marák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Štefan Marákod 31. 1. 2020 | 16 600 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EXPRES KURIÉR Nitra
Za rok 2025 má EXPRES KURIÉR Nitra v závierke tržby 18 697 331 €, o 37,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +819 609 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 18 697 331 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 274 178 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EXPRES KURIÉR Nitra
Najvyššie tržby: rok 2025, 18 697 331 €. Najnižšie: rok 2012, 309 580 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 18 697 331 € |
| 2024 | 13 611 779 € |
| 2023 | 14 018 214 € |
| 2022 | 9 924 283 € |
| 2021 | 6 537 335 € |
| 2020 | 1 058 406 € |
| 2019 | 918 393 € |
| 2018 | 976 164 € |
| 2017 | 1 071 344 € |
| 2016 | 938 855 € |
| 2015 | 445 846 € |
| 2014 | 461 065 € |
| 2013 | 390 873 € |
| 2012 | 309 580 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 300 217 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 819 609 € |
| 2024 | 1 016 354 € |
| 2023 | 599 422 € |
| 2022 | 356 073 € |
| 2021 | 128 161 € |
| 2020 | 30 520 € |
| 2019 | 525 € |
| 2018 | 17 487 € |
| 2017 | 75 073 € |
| 2016 | 24 041 € |
| 2015 | 43 567 € |
| 2014 | 72 440 € |
| 2013 | 79 962 € |
| 2012 | 36 983 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EXPRES KURIÉR Nitra
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,4 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EXPRES KURIÉR Nitra | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,4 % | +2,8 % |
| 2024 | +7,5 % | +2,0 % |
| 2023 | +4,3 % | +1,5 % |
| 2022 | +3,6 % | +1,5 % |
| 2021 | +2,0 % | +1,2 % |
| 2020 | +2,9 % | +1,1 % |
| 2019 | +0,1 % | +0,7 % |
| 2018 | +1,8 % | +0,8 % |
| 2017 | +7,0 % | +1,7 % |
| 2016 | +2,6 % | +1,9 % |
| 2015 | +9,8 % | +2,3 % |
| 2014 | +15,7 % | — |
| 2013 | +20,5 % | — |
| 2012 | +11,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2016 (+110,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +37,4 % |
| 2024 | −2,9 % |
| 2023 | +41,3 % |
| 2022 | +51,8 % |
| 2021 | +517,7 % |
| 2020 | +15,2 % |
| 2019 | −5,9 % |
| 2018 | −8,9 % |
| 2017 | +14,1 % |
| 2016 | +110,6 % |
| 2015 | −3,3 % |
| 2014 | +18,0 % |
| 2013 | +26,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EXPRES KURIÉR Nitra
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 223 569 €, vlastné imanie 3 231 134 € a záväzky 3 992 435 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 223 569 € | 3 231 134 € | 3 992 435 € |
| 2024 | 5 152 398 € | 2 411 525 € | 2 740 873 € |
| 2023 | 4 712 336 € | 1 395 171 € | 3 317 165 € |
| 2022 | 3 636 668 € | 795 748 € | 2 840 920 € |
| 2021 | 2 434 446 € | 439 675 € | 1 994 771 € |
| 2020 | 1 646 847 € | 311 514 € | 1 335 333 € |
| 2019 | 827 736 € | 280 991 € | 546 745 € |
| 2018 | 1 041 027 € | 317 964 € | 723 063 € |
| 2017 | 555 224 € | 320 476 € | 234 748 € |
| 2016 | 401 283 € | 264 715 € | 136 568 € |
| 2015 | 436 763 € | 240 675 € | 196 088 € |
| 2014 | 364 236 € | 197 108 € | 167 128 € |
| 2013 | 232 538 € | 142 039 € | 90 499 € |
| 2012 | 241 542 € | 69 105 € | 171 876 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EXPRES KURIÉR Nitra (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 697 331 € | 819 609 € | 7 223 569 € | 3 231 134 € | 3 992 435 € | 4 282 139 € | +4,4 % |
| 2024 | 13 611 779 € | 1 016 354 € | 5 152 398 € | 2 411 525 € | 2 740 873 € | 3 404 285 € | +7,5 % |
| 2023 | 14 018 214 € | 599 422 € | 4 712 336 € | 1 395 171 € | 3 317 165 € | 2 663 665 € | +4,3 % |
| 2022 | 9 924 283 € | 356 073 € | 3 636 668 € | 795 748 € | 2 840 920 € | 1 836 427 € | +3,6 % |
| 2021 | 6 537 335 € | 128 161 € | 2 434 446 € | 439 675 € | 1 994 771 € | 1 341 529 € | +2,0 % |
| 2020 | 1 058 406 € | 30 520 € | 1 646 847 € | 311 514 € | 1 335 333 € | 148 047 € | +2,9 % |
| 2019 | 918 393 € | 525 € | 827 736 € | 280 991 € | 546 745 € | 325 894 € | +0,1 % |
| 2018 | 976 164 € | 17 487 € | 1 041 027 € | 317 964 € | 723 063 € | 357 443 € | +1,8 % |
| 2017 | 1 071 344 € | 75 073 € | 555 224 € | 320 476 € | 234 748 € | 367 648 € | +7,0 % |
| 2016 | 938 855 € | 24 041 € | 401 283 € | 264 715 € | 136 568 € | 299 736 € | +2,6 % |
| 2015 | 445 846 € | 43 567 € | 436 763 € | 240 675 € | 196 088 € | 152 795 € | +9,8 % |
| 2014 | 461 065 € | 72 440 € | 364 236 € | 197 108 € | 167 128 € | 195 809 € | +15,7 % |
| 2013 | 390 873 € | 79 962 € | 232 538 € | 142 039 € | 90 499 € | 260 092 € | +20,5 % |
| 2012 | 309 580 € | 36 983 € | 241 542 € | 69 105 € | 171 876 € | 149 682 € | +11,9 % |
Riziko: zaplatí EXPRES KURIÉR Nitra?
Peniaze od štátu: EXPRES KURIÉR Nitra
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EXPRES KURIÉR Nitra
Dátum vzniku EXPRES KURIÉR Nitra je 20. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: MEGA Trans Slovakia s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21283/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022503274
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 309 580 € · majetok 241 542 €
- Nový štatutár: Štefan MarákKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MEGA Trans Slovakia s.r.o., odvtedy EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o.
- Nový spoločník: Štefan MarákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 18 697 331 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EXPRES KURIÉR Nitra
- vnútroštátna nákladná cestná doprava
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie v oblasti dopravy
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kuriérske služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
EXPRES KURIÉR Nitra v odvetví pozemná doprava
EXPRES KURIÉR Nitra je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), EXPRES KURIÉR Nitra má 18 697 331 €, čo je 200-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 939 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EXPRES KURIÉR Nitra 3. z 399.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| EXPRES KURIÉR Nitra | 18 697 331 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EXPRES KURIÉR Nitra
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EXPRES KURIÉR Nitra s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EXPRES KURIÉR Nitra | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 18 697 331 € | 93 647 € |
| 2024 | 13 611 779 € | 96 345 € |
| 2023 | 14 018 214 € | 100 425 € |
| 2022 | 9 924 283 € | 99 180 € |
| 2021 | 6 537 335 € | 93 057 € |
| 2020 | 1 058 406 € | 87 132 € |
| 2019 | 918 393 € | 101 305 € |
| 2018 | 976 164 € | 105 114 € |
| 2017 | 1 071 344 € | 106 108 € |
| 2016 | 938 855 € | 111 906 € |
| 2015 | 445 846 € | 113 061 € |
| 2014 | 461 065 € | — |
| 2013 | 390 873 € | — |
| 2012 | 309 580 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EXPRES KURIÉR Nitra | 18 697 331 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 96 345 € |
| medián kraja | 98 138 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TransPlus (Slovensko) s.r.o.Rohožník · tržby 42 252 686 € (2025)
- HOPI SK s.r.o.Pezinok · tržby 41 030 996 € (2025)
- LOKORAIL, a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 199 846 € (2025)
- MESAROLI TRANSPORTS a.s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 37 633 594 € (2025)
- Truck SK s.r.o.Diviaky nad Nitricou · tržby 36 295 462 € (2024)
- Műller- Transporte,s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 34 610 303 € (2025)
- Global Transporte Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 34 472 372 € (2025)
- Retrack Slovakia s. r. o. v konkurzeBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 32 990 943 € (2024)
- Smartpoint s.r.o.Malacky · tržby 32 804 138 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EXPRES KURIÉR Nitra, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EXPRES KURIÉR Nitra: Nitra
EXPRES KURIÉR Nitra sídli na adrese Dolné Hony 4/3860, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
EXPRES KURIÉR Nitra: IČO, sídlo a základné údaje
EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o. (IČO 43892264) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 20. 12. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Štefan Marák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 697 331 € a výsledok hospodárenia +819 609 €, počet zamestnancov podľa registra je 150 až 199.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 16 600 € |
| Vznik | 20. 12. 2007 |
| Skoršie názvy | MEGA Trans Slovakia s.r.o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 274 178 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 18 697 331 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 200-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy EXPRES KURIÉR Nitra
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EXPRES KURIÉR Nitra
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EXPRES KURIÉR Nitra
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 262 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 991 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EKM invest s.r.o.SamiStav & Real, s.r.o.MRK Holding s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nitra
ROBI, spol. s r.o.INCAR, s.r.o.in time express s.r.o.ŠPED-INPEX s.r.o.TITRANS Tibor Ballabáš, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.