EL CHE VIVE, s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
30 000 €tržby 2020 ▼ 39 %+24 577 €zisk 2020aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 100 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 25 €
- 14 : tržby 35 090 €, výsledok hospodárenia 27 292 €
- 15 : tržby 15 150 €, výsledok hospodárenia 11 895 €
- 16 : tržby 35 900 €, výsledok hospodárenia 24 956 €
- 17 : tržby 8 000 €, výsledok hospodárenia 6 266 €
- 18 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 11 746 €
- 19 : tržby 49 000 €, výsledok hospodárenia 38 626 €
- 20 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 24 577 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -97 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -139 735 €
EL CHE VIVE, s.r.o. (IČO 43876790), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 19. 12. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EL CHE VIVE
V roku 2023 mala EL CHE VIVE priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Spoločníci EL CHE VIVE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mária Frantová50,0 %
- Peter Franta50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mária Frantováod 24. 11. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
| Peter Frantaod 24. 11. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EL CHE VIVE
Za rok 2020 má EL CHE VIVE v závierke tržby 30 000 €, o 38,8 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +24 577 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 49 000 €.
Výkaz ziskov a strát EL CHE VIVE
Najvyššie tržby: rok 2019, 49 000 €. Najnižšie: rok 2017, 8 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 30 000 € |
| 2019 | 49 000 € |
| 2018 | 15 000 € |
| 2017 | 8 000 € |
| 2016 | 35 900 € |
| 2015 | 15 150 € |
| 2014 | 35 090 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 567 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −139 735 € |
| 2022 | −84 € |
| 2021 | −97 € |
| 2020 | 24 577 € |
| 2019 | 38 626 € |
| 2018 | 11 746 € |
| 2017 | 6 266 € |
| 2016 | 24 956 € |
| 2015 | 11 895 € |
| 2014 | 27 292 € |
| 2013 | 25 € |
| 2012 | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EL CHE VIVE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +81,9 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL CHE VIVE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | +81,9 % | +2,5 % |
| 2019 | +78,8 % | +2,2 % |
| 2018 | +78,3 % | +2,5 % |
| 2017 | +78,3 % | +4,0 % |
| 2016 | +69,5 % | +4,3 % |
| 2015 | +78,5 % | +4,0 % |
| 2014 | +77,8 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2019 (+226,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −38,8 % |
| 2019 | +226,7 % |
| 2018 | +87,5 % |
| 2017 | −77,7 % |
| 2016 | +137,0 % |
| 2015 | −56,8 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EL CHE VIVE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 11 122 €, vlastné imanie 11 122 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 11 122 € | 11 122 € | — |
| 2022 | 150 857 € | 150 857 € | — |
| 2021 | 150 941 € | 150 941 € | — |
| 2020 | 152 882 € | 151 038 € | 1 844 € |
| 2019 | 132 838 € | 126 461 € | 6 377 € |
| 2018 | 88 212 € | 87 835 € | 377 € |
| 2017 | 91 466 € | 76 089 € | 15 377 € |
| 2016 | 85 384 € | 69 823 € | 15 561 € |
| 2015 | 55 920 € | 44 867 € | 11 053 € |
| 2014 | 40 770 € | 32 972 € | 7 798 € |
| 2013 | 5 680 € | 5 680 € | — |
| 2012 | 5 680 € | 5 655 € | 25 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EL CHE VIVE (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −139 735 € | 11 122 € | 11 122 € | — | −139 700 € | — |
| 2022 | — | −84 € | 150 857 € | 150 857 € | — | — | — |
| 2021 | — | −97 € | 150 941 € | 150 941 € | — | — | — |
| 2020 | 30 000 € | 24 577 € | 152 882 € | 151 038 € | 1 844 € | 30 000 € | +81,9 % |
| 2019 | 49 000 € | 38 626 € | 132 838 € | 126 461 € | 6 377 € | 49 000 € | +78,8 % |
| 2018 | 15 000 € | 11 746 € | 88 212 € | 87 835 € | 377 € | 15 000 € | +78,3 % |
| 2017 | 8 000 € | 6 266 € | 91 466 € | 76 089 € | 15 377 € | 8 000 € | +78,3 % |
| 2016 | 35 900 € | 24 956 € | 85 384 € | 69 823 € | 15 561 € | 35 900 € | +69,5 % |
| 2015 | 15 150 € | 11 895 € | 55 920 € | 44 867 € | 11 053 € | 15 150 € | +78,5 % |
| 2014 | 35 090 € | 27 292 € | 40 770 € | 32 972 € | 7 798 € | 34 990 € | +77,8 % |
| 2013 | — | 25 € | 5 680 € | 5 680 € | — | — | — |
| 2012 | — | 100 € | 5 680 € | 5 655 € | 25 € | — | — |
Riziko: zaplatí EL CHE VIVE?
Peniaze od štátu: EL CHE VIVE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EL CHE VIVE
Dátum vzniku EL CHE VIVE je 19. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49659/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 680 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EL CHE VIVE
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
EL CHE VIVE v odvetví administratívne a kancelárske služby
EL CHE VIVE je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 318 € (13 617 závierok), EL CHE VIVE má 30 000 €, čo je 87 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EL CHE VIVE 568. z 927.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 411 €, polovica do 34 318 €, tri štvrtiny do 109 028 €; 10 % firiem má viac než 383 654 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 411 € |
| medián | 34 318 € |
| horný kvartil | 109 028 € |
| 10 % firiem má viac než | 383 654 € |
| EL CHE VIVE | 30 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EL CHE VIVE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EL CHE VIVE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL CHE VIVE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 40 738 € |
| 2022 | — | 39 912 € |
| 2021 | — | 35 907 € |
| 2020 | 30 000 € | 34 318 € |
| 2019 | 49 000 € | 37 023 € |
| 2018 | 15 000 € | 36 740 € |
| 2017 | 8 000 € | 34 290 € |
| 2016 | 35 900 € | 31 967 € |
| 2015 | 15 150 € | 31 304 € |
| 2014 | 35 090 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| EL CHE VIVE | 30 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 42 140 € |
| medián kraja | 37 855 € |
| medián Slovenska | 34 318 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUTFIRST s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 224 € (2025)
- PM Fin., s.r.o.Dulova Ves · tržby 68 207 € (2025)
- BOND services s.r.o.Pezinok · tržby 68 177 € (2025)
- RUPEMA design s. r. o.Trnava · tržby 68 157 € (2025)
- Kaňuk Aero, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 68 149 € (2025)
- Sanimedic s. r. o.Hviezdoslavov · tržby 68 148 € (2025)
- OLYA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 140 € (2021)
- Upversity s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 125 € (2025)
- IMPACT s.r.o. KošiceKošice - mestská časť Juh · tržby 68 119 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EL CHE VIVE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EL CHE VIVE: Bratislava - Karlova Ves
EL CHE VIVE sídli na adrese Majerníkova 16, 841 05 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
EL CHE VIVE: IČO, sídlo a základné údaje
EL CHE VIVE, s.r.o. (IČO 43876790) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 19. 12. 2007, na trhu je 18 rokov. Za rok 2020 sú v závierke tržby 30 000 € a výsledok hospodárenia +24 577 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 19. 12. 2007 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EL CHE VIVE, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 30 000 €, typická firma odvetvia 34 318 € (medián z 13 617 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy EL CHE VIVE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EL CHE VIVE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EL CHE VIVE
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 97 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV
VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.INVEST 29 - Westend Square a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.