CHEenergy, s. r. o.
Žiar nad Hronom · Nešpecializovaný veľkoobchod
593 €tržby 2013 ▼ 76 %−5 773 €strata 2013aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 519 €, výsledok hospodárenia -2 480 €
- 13 : tržby 593 €, výsledok hospodárenia -5 773 €
CHEenergy, s. r. o. (IČO 43870465), sídlo Žiar nad Hronom, je v registri zapísaná od 21. 12. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ CHEenergy
Podľa Registra právnických osôb koná za CHEenergy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník CHEenergy
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Petrea Otilia - Aurica100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Petrea Otilia - Auricaod 6. 1. 2015 | 34 160 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CHEenergy
Za rok 2013 má CHEenergy v závierke tržby 593 €, o 76,5 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −5 773 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 2 519 €.
Výkaz ziskov a strát CHEenergy
Najvyššie tržby: rok 2012, 2 519 €. Najnižšie: rok 2013, 593 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 593 € |
| 2012 | 2 519 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −8 253 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | −5 773 € |
| 2012 | −2 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CHEenergy
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 19 €, vlastné imanie −18 765 € a záväzky 18 784 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 19 € | −18 765 € | 18 784 € |
| 2012 | 3 347 € | −12 992 € | 16 339 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CHEenergy (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 593 € | −5 773 € | 19 € | −18 765 € | 18 784 € | −2 292 € | −973,5 % |
| 2012 | 2 519 € | −2 480 € | 3 347 € | −12 992 € | 16 339 € | −2 179 € | −98,5 % |
Riziko: zaplatí CHEenergy?
Peniaze od štátu: CHEenergy
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CHEenergy
Dátum vzniku CHEenergy je 21. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27087/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 519 € · majetok 3 347 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 593 €.
- Nový štatutár: Petrea Otilia - AuricaKonateľ
- Nový spoločník: Petrea Otilia - AuricaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CHEenergy
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- finančný leasing,
- vydavateľská činnosť,
- faktoring a forfaiting,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- prenájom hnuteľných vecí,
- administratívne služby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- prevádzkovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,
- reklamné a marketingové služby,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- počítačové služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
CHEenergy v odvetví veľkoobchod
CHEenergy je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CHEenergy 86. z 87.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bilbao s. r. o.Vrútky · tržby 1 361 € (2025)
- SUNRISE TECH, s.r.o.Podtureň · tržby 1 353 € (2025)
- OZAS s. r. o.Trenčín · tržby 1 334 € (2025)
- ILUMINO s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 1 331 € (2025)
- ALU-TECH s. r. o.Adamovské Kochanovce · tržby 1 330 € (2025)
- VT Trade s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 330 € (2025)
- STEGAS s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 1 328 € (2024)
- TEAM ELITE Network, s.r.o.Hlohovec · tržby 1 328 € (2018)
- NSD Automation, s. r. o.Dolný Kubín · tržby 1 327 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CHEenergy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Žiar nad Hronom ›
Sídlo CHEenergy: Žiar nad Hronom
CHEenergy sídli na adrese Dr. Jánskeho 4, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 824 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 749. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
CHEenergy: IČO, sídlo a základné údaje
CHEenergy, s. r. o. (IČO 43870465) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 21. 12. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Petrea Otilia - Aurica. Za rok 2013 sú v závierke tržby 593 € a výsledok hospodárenia −5 773 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 34 160 € |
| Vznik | 21. 12. 2007 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy CHEenergy
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CHEenergy
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CHEenergy
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR700 zmlúv za 3 roky · 10 076 639 € · naposledy 15. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava508 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 523 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Žiar nad Hronom
ICEL, s.r.o.ILLICHMAN SK, s.r.o.AMYLON Slovakia, spol. s r.o.FOUR TRADE PLUS, s.r.o.AQILA FORST s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.