VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VIEROMA, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Kadernícke a holičské služby

20 582 €tržby 2025 ▲ 95 %−8 519 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 582 €tržby 2025 ▲ 95 %
−8 519 €strata 2025
  1. 12 : tržby 37 138 €, výsledok hospodárenia 6 274 €
  2. 13 : tržby 26 870 €, výsledok hospodárenia 77 €
  3. 14 : tržby 30 239 €, výsledok hospodárenia 1 322 €
  4. 15 : tržby 28 606 €, výsledok hospodárenia 1 384 €
  5. 16 : tržby 31 049 €, výsledok hospodárenia 1 138 €
  6. 17 : tržby 24 889 €, výsledok hospodárenia 2 004 €
  7. 18 : tržby 20 471 €, výsledok hospodárenia 99 €
  8. 19 : tržby 13 367 €, výsledok hospodárenia -7 010 €
  9. 20 : tržby 5 798 €, výsledok hospodárenia -11 543 €
  10. 21 : tržby 23 302 €, výsledok hospodárenia -2 230 €
  11. 22 : tržby 18 331 €, výsledok hospodárenia -2 781 €
  12. 23 : tržby 21 114 €, výsledok hospodárenia -5 660 €
  13. 24 : tržby 10 531 €, výsledok hospodárenia -16 739 €
  14. 25 : tržby 20 582 €, výsledok hospodárenia -8 519 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VIEROMA, s. r. o. (IČO 43863868) mala v roku 2025 tržby 20 582 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci VIEROMA

V roku 2025 mala VIEROMA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 13 421 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ VIEROMA

Podľa Registra právnických osôb koná za VIEROMA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník VIEROMA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch VIEROMA
Podiely spoločníkov na vkladoch VIEROMA Viera Adamčíková 100,0 %. Spolu 6 639 €. Viera Adamčíková: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Viera Adamčíková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Viera Adamčíkováod 18. 2. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok VIEROMA

Za rok 2025 má VIEROMA v závierke tržby 20 582 €, o 95,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 519 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 37 138 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202521 tis. €▲ +95,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−8 519 €strata
Majetok (aktíva) 20251 167 €
Vlastné imanie 2025−47 tis. €
Záväzky 202548 tis. €4 145,6 % majetku
Pridaná hodnota 20256 436 €
Zisková marža 2025−41,4 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−42 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát VIEROMA

Súvaha VIEROMA

Všetky čísla zo závierok VIEROMA (14 rokov)
Čísla zo závierok VIEROMA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 582 €−8 519 €1 167 €−47 212 €48 379 €6 436 €−41,4 %
202410 531 €−16 739 €4 553 €−38 693 €43 246 €−3 790 €−158,9 %
202321 114 €−5 660 €4 405 €−21 954 €26 359 €6 012 €−26,8 %
202218 331 €−2 781 €2 123 €−16 294 €18 417 €8 136 €−15,2 %
202123 302 €−2 230 €1 832 €−13 513 €15 345 €8 466 €−9,6 %
20205 798 €−11 543 €2 859 €−11 284 €14 143 €−3 026 €−199,1 %
201913 367 €−7 010 €2 207 €259 €1 948 €1 700 €−52,4 %
201820 471 €99 €10 158 €7 269 €2 889 €9 099 €+0,5 %
201724 889 €2 004 €10 205 €7 083 €3 122 €13 359 €+8,1 %
201631 049 €1 138 €8 128 €5 079 €3 049 €18 267 €+3,7 %
201528 606 €1 384 €7 089 €3 940 €3 149 €17 127 €+4,8 %
201430 239 €1 322 €5 335 €2 556 €2 779 €17 028 €+4,4 %
201326 870 €77 €5 194 €1 234 €3 960 €15 596 €+0,3 %
201237 138 €6 274 €5 242 €1 157 €4 085 €22 778 €+16,9 %

Riziko: zaplatí VIEROMA?

VIEROMA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom VIEROMA z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20207. 7. 2020

História firmy VIEROMA

Dátum vzniku VIEROMA je 8. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49431/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 37 138 € · majetok 5 242 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 8. 12. 2007.
  4. Nový spoločník: Viera AdamčíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 582 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VIEROMA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • reklamná, propagačná činnosť,
  • inzertná činnosť,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
  • fotografické práce,
  • holičstvo a kaderníctvo,
  • vizážistické služby,
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • kozmetické služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

VIEROMA v odvetví ostatné osobné služby

VIEROMA je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť kadernícke a holičské služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), VIEROMA má 20 582 €, čo je 69 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 195 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VIEROMA 217. z 350.

V odvetví v okrese Bratislava II1 195aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 123Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VIEROMA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo VIEROMA: Bratislava - Ružinov

VIEROMA sídli na adrese Trenčianska 38, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví1 195okres Bratislava II
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

VIEROMA: IČO, sídlo a základné údaje

VIEROMA, s. r. o. (IČO 43863868) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 8. 12. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Viera Adamčíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 582 € a výsledok hospodárenia −8 519 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieKadernícke a holičské služby (SK NACE 9621)
Základné imanie6 639 €
Vznik8. 12. 2007
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) VIEROMA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 582 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy VIEROMA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VIEROMA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VIEROMA

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Bratislava II

Frisör Klier, s.r.o.NailBar s. r. o.AS-TS s. r. o.CARICIA Beauty Partner s. r. o.IVAMAT CONSULTING s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk