VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BONA SK, s.r.o.

Kysucké Nové Mesto · Maloobchod so športovými potrebami

663 344 €tržby 2025 ▼ 7 %−14 089 €strata 2025

aktívna 18 rokov5 až 9 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

663 344 €tržby 2025 ▼ 7 %
−14 089 €strata 2025
  1. 12 : tržby 504 095 €, výsledok hospodárenia 49 013 €
  2. 13 : tržby 495 257 €, výsledok hospodárenia 48 107 €
  3. 14 : tržby 491 860 €, výsledok hospodárenia 34 461 €
  4. 15 : tržby 482 492 €, výsledok hospodárenia 13 871 €
  5. 16 : tržby 525 585 €, výsledok hospodárenia 32 926 €
  6. 17 : tržby 514 345 €, výsledok hospodárenia 23 916 €
  7. 18 : tržby 581 574 €, výsledok hospodárenia 14 475 €
  8. 19 : tržby 571 451 €, výsledok hospodárenia 15 421 €
  9. 20 : tržby 661 792 €, výsledok hospodárenia 41 517 €
  10. 21 : tržby 604 924 €, výsledok hospodárenia 54 894 €
  11. 22 : tržby 643 929 €, výsledok hospodárenia 49 594 €
  12. 23 : tržby 664 141 €, výsledok hospodárenia 18 366 €
  13. 24 : tržby 716 490 €, výsledok hospodárenia 17 671 €
  14. 25 : tržby 663 344 €, výsledok hospodárenia -14 089 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BONA SK, s.r.o. (IČO 43855237) mala v roku 2025 tržby 663 344 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BONA SK

BONA SK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 127 929 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia BONA SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za BONA SK 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník BONA SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BONA SK
Podiely spoločníkov na vkladoch BONA SK Vladimír Belák 100,0 %. Spolu 100 000 €. Vladimír Belák: 100 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Vladimír Belák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Vladimír Belákod 8. 6. 2019 100 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BONA SK

Za rok 2025 má BONA SK v závierke tržby 663 344 €, o 7,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 089 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 716 490 €.

Tržby 2025663 tis. €▼ −7,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−14 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025396 tis. €
Vlastné imanie 2025322 tis. €
Záväzky 202574 tis. €18,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025155 tis. €
Zisková marža 2025−2,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov400 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BONA SK

Súvaha BONA SK

Všetky čísla zo závierok BONA SK (14 rokov)
Čísla zo závierok BONA SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025663 344 €−14 089 €396 440 €322 427 €74 013 €155 494 €−2,1 %
2024716 490 €17 671 €414 409 €336 516 €77 893 €155 748 €+2,5 %
2023664 141 €18 366 €398 766 €318 845 €79 921 €137 108 €+2,8 %
2022643 929 €49 594 €410 664 €300 480 €110 184 €146 962 €+7,7 %
2021604 924 €54 894 €413 545 €250 886 €162 659 €135 858 €+9,1 %
2020661 792 €41 517 €420 647 €195 991 €224 656 €137 022 €+6,3 %
2019571 451 €15 421 €386 751 €154 474 €232 277 €110 139 €+2,7 %
2018581 574 €14 475 €407 039 €126 952 €280 087 €103 767 €+2,5 %
2017514 345 €23 916 €404 043 €112 477 €291 566 €102 249 €+4,6 %
2016525 585 €32 926 €433 126 €88 562 €344 564 €108 808 €+6,3 %
2015482 492 €13 871 €430 006 €55 635 €374 371 €80 781 €+2,9 %
2014491 860 €34 461 €426 329 €41 764 €384 565 €93 179 €+7,0 %
2013495 257 €48 107 €378 621 €157 891 €220 701 €108 035 €+9,7 %
2012504 095 €49 013 €138 028 €114 025 €23 993 €93 658 €+9,7 %

Riziko: zaplatí BONA SK?

BONA SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom BONA SK z rokov 2013 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201329. 10. 2013

História firmy BONA SK

Dátum vzniku BONA SK je 30. 11. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19814/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022498148
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 504 095 € · majetok 138 028 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 30. 11. 2007.
  5. Nový štatutár: Erika KvašňovskáKonateľ
  6. Nový štatutár: Mgr. Vladimíra MelešKonateľ
  7. Nový spoločník: Vladimír BelákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 663 344 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BONA SK

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • zámočníctvo
  • miešanie farieb a autolakov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

BONA SK v odvetví maloobchod

BONA SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), BONA SK má 663 344 €, čo je 6,8-násobok mediánu. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 438 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BONA SK 12. z 107.

V odvetví v okrese Kysucké Nové Mesto438aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BONA SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Sídlo BONA SK: Kysucké Nové Mesto

BONA SK sídli na adrese 1. mája 62, 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucké Nové Mesto je 2 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971.

Subjektov v obci Kysucké Nové Mesto2 310aktívnych
Subjektov v okrese Kysucké Nové Mesto4 971aktívnych
V tom istom odvetví438okres Kysucké Nové Mesto

Kysucké Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›

BONA SK: IČO, sídlo a základné údaje

BONA SK, s.r.o. (IČO 43855237) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 30. 11. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Erika Kvašňovská, Mgr. Vladimíra Meleš a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 663 344 € a výsledok hospodárenia −14 089 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763)
Základné imanie100 000 €
Vznik30. 11. 2007
ObecKysucké Nové Mesto
OkresOkres Kysucké Nové Mesto
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) BONA SK, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 663 344 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 6,8-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kysucké Nové Mesto ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Sieť prepojení firmy BONA SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BONA SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BONA SK

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
  • Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v meste Kysucké Nové Mestotypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kysucké Nové Mesto

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.DAECHANG SEAT SK s. r. o.HMSK, s.r.o.TN SLOVAKIA, s. r. o.Schaeffler Special Machinery, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kysucké Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Kysucké Nové Mesto

MPO - Metal, s.r.o.FreePort, s. r. o.Bio - racio - dia, s.r.o.NÁRADIE PJ, s.r.o.Velamen Technik s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk