WOLK, s. r. o.
Levkuška
309 835 €tržby 2013 ▼ 1 %+6 393 €zisk 2013zaniknutá 8. 4. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 312 548 €, výsledok hospodárenia 33 859 €
- 13 : tržby 309 835 €, výsledok hospodárenia 6 393 €
WOLK, s. r. o. (IČO 43840175), sídlo Levkuška, je v registri zapísaná od 29. 12. 2007 do 8. 4. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci WOLK
osobné náklady v roku 2013 boli 12 443 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 12 443 € | 9 168 € |
| 2012 | — | 3 392 € | 2 286 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 9 168 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 227 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci WOLK
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok WOLK
Za rok 2013 má WOLK v závierke tržby 309 835 €, o 0,9 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +6 393 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 312 548 €.
Výkaz ziskov a strát WOLK
Najvyššie tržby: rok 2012, 312 548 €. Najnižšie: rok 2013, 309 835 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 309 835 € |
| 2012 | 312 548 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 40 252 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 6 393 € |
| 2012 | 33 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- WOLK
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | WOLK |
|---|---|
| 2013 | +2,1 % |
| 2012 | +10,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha WOLK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 301 814 €, vlastné imanie 13 696 € a záväzky 288 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 301 814 € | 13 696 € | 288 118 € |
| 2012 | 340 632 € | 61 162 € | 279 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok WOLK (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 309 835 € | 6 393 € | 301 814 € | 13 696 € | 288 118 € | 45 239 € | +2,1 % |
| 2012 | 312 548 € | 33 859 € | 340 632 € | 61 162 € | 279 470 € | 77 960 € | +10,8 % |
Riziko: zaplatí WOLK?
WOLK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom WOLK v objeme 9 661 € z roku 2012. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 9 661 € v 1 zmluve.
História firmy WOLK
Dátum vzniku WOLK je 29. 12. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30237/S
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, hodnota zmluvy 9 164 €. Firma vznikla 29. 12. 2007.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 312 548 € · majetok 340 632 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 309 835 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
WOLK v odvetví veľkoobchod
WOLK je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Revúca je v tomto odvetví 97 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WOLK 10. z 29.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EPISS s.r.o.Nižná · tržby 733 940 € (2025)
- AKCES SLOVAKIA, s.r.o.Žilina · tržby 733 230 € (2025)
- CLASS SOLUTION, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 731 652 € (2021)
- TUBA s.r.o.Trenčín · tržby 731 416 € (2025)
- DS - STEEL, s.r.o.Mad · tržby 730 961 € (2025)
- POPCAR EU, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 730 887 € (2025)
- M.E. SPILKA, s.r.o.Šaľa · tržby 730 351 € (2025)
- Bagnossima s.r.o.Nové Zámky · tržby 730 186 € (2025)
- naša prva s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 729 382 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WOLK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo WOLK: Levkuška
WOLK sídli na adrese Levkuška 40, 982 62 Levkuška, okres Revúca. V obci Levkuška je 14 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 540. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Levkuška: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›
WOLK: IČO, sídlo a základné údaje
WOLK, s. r. o. (IČO 43840175) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levkuška, okres Revúca. Dátum vzniku je 29. 12. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2021, po 13 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 309 835 € a výsledok hospodárenia +6 393 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 29. 12. 2007 |
| Zánik | 8. 4. 2021 |
| Obec | Levkuška |
| Okres | Okres Revúca |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy WOLK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WOLK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu WOLK
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Levkuškatypický nepokrytý dopyt 360 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levkuška
Obec LevkuškaVšetky firmy v obci Levkuška ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Revúca
MOSS.SK, s.r.o.KOMATEQ a.s.Pronar Tools s.r.o.MinioS., s.r.o.Gem - spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.