Maszlov, s.r.o.
Komárno
7 673 €tržby 2013 ▲ 62 %+855 €zisk 2013zaniknutá 24. 10. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 10. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 4 744 €, výsledok hospodárenia 1 008 €
- 13 : tržby 7 673 €, výsledok hospodárenia 855 €
Maszlov, s.r.o. (IČO 43822690), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 9. 11. 2007 do 24. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Maszlov
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Maszlov
Za rok 2013 má Maszlov v závierke tržby 7 673 €, o 61,7 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +855 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 7 673 €.
Výkaz ziskov a strát Maszlov
Najvyššie tržby: rok 2013, 7 673 €. Najnižšie: rok 2012, 4 744 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 7 673 € |
| 2012 | 4 744 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 863 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 855 € |
| 2012 | 1 008 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Maszlov
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maszlov |
|---|---|
| 2013 | +11,1 % |
| 2012 | +21,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Maszlov
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 40 988 €, vlastné imanie 40 462 € a záväzky 449 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 40 988 € | 40 462 € | 449 € |
| 2012 | 39 948 € | 39 607 € | 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Maszlov (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 7 673 € | 855 € | 40 988 € | 40 462 € | 449 € | 862 € | +11,1 % |
| 2012 | 4 744 € | 1 008 € | 39 948 € | 39 607 € | 264 € | −903 € | +21,2 % |
Riziko: zaplatí Maszlov?
Peniaze od štátu: Maszlov
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Maszlov
Dátum vzniku Maszlov je 9. 11. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39406/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 744 € · majetok 39 948 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 7 673 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Maszlov v odvetví špecializované stavebné práce
Maszlov je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 261 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Maszlov 254. z 288.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rekonštrukcie interiérov s. r. o.Rohožník · tržby 19 380 € (2025)
- OVERD s. r. o.Veľopolie · tržby 19 377 € (2025)
- GLODER s.r.o.Rožňava · tržby 19 377 € (2025)
- PROELEKON, s. r. o.Žilina · tržby 19 359 € (2025)
- B&L BAU s. r. o.Veľké Kosihy · tržby 19 343 € (2014)
- SEDRIA, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 19 339 € (2025)
- Flexishurnold s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 334 € (2023)
- KOLIČ s. r. o.Handlová · tržby 19 330 € (2025)
- PK Aigner s.r.o.Rabča · tržby 19 327 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Maszlov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Maszlov: Komárno
Maszlov sídli na adrese Baštová 28, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 58 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Maszlov: IČO, sídlo a základné údaje
Maszlov, s.r.o. (IČO 43822690) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 9. 11. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 10. 2018, po 10 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 7 673 € a výsledok hospodárenia +855 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43340 |
| Vznik | 9. 11. 2007 |
| Zánik | 24. 10. 2018 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Maszlov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Maszlov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Maszlov
- Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava72 zmlúv za 3 roky · 490 720 € · naposledy 24. 6. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.38 zmlúv za 3 roky · 56 531 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola podnikania a služieb16 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 3. 2026 Všetkých 153 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.34) v okrese Komárno
Malermeister, s.r.o.Czibor Zoltán s.r.oChemkom Slovakia s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.