VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENSTRA, a. s.

Žilina

5 617 192 €tržby 2019 ▼ 3 %−134 830 €strata 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 12. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 617 192 €tržby 2019 ▼ 3 %
−134 830 €strata 2019
  1. 12 : tržby 1 136 602 €, výsledok hospodárenia 134 382 €
  2. 13 : tržby 1 734 905 €, výsledok hospodárenia 68 309 €
  3. 14 : tržby 2 167 016 €, výsledok hospodárenia 89 768 €
  4. 15 : tržby 2 847 141 €, výsledok hospodárenia 87 178 €
  5. 16 : tržby 3 650 932 €, výsledok hospodárenia -141 132 €
  6. 17 : tržby 3 913 219 €, výsledok hospodárenia -536 758 €
  7. 18 : tržby 5 797 973 €, výsledok hospodárenia -294 924 €
  8. 19 : tržby 5 617 192 €, výsledok hospodárenia -134 830 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ENSTRA, a. s. (IČO 43817599), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 31. 10. 2007 do 23. 12. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ENSTRA

osobné náklady v roku 2019 boli 208 749 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci ENSTRA

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok ENSTRA

Za rok 2019 má ENSTRA v závierke tržby 5 617 192 €, o 3,1 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −134 830 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2018: 5 797 973 €.

Tržby 20195,62 mil. €▼ −3,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−135 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20197,28 mil. €
Vlastné imanie 20193,84 mil. €
Záväzky 20193,24 mil. €44,5 % majetku
Pridaná hodnota 2019926 tis. €
Zisková marža 2019−2,4 %medián odvetvia +3,9 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−728 tis. €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát ENSTRA

Súvaha ENSTRA

Všetky čísla zo závierok ENSTRA (8 rokov)
Čísla zo závierok ENSTRA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20195 617 192 €−134 830 €7 282 421 €3 838 968 €3 243 453 €926 294 €−2,4 %
20185 797 973 €−294 924 €4 678 575 €589 539 €4 088 689 €584 093 €−5,1 %
20173 913 219 €−536 758 €4 739 771 €571 413 €4 162 346 €426 148 €−13,7 %
20163 650 932 €−141 132 €4 345 924 €637 502 €3 707 852 €590 097 €−3,9 %
20152 847 141 €87 178 €3 328 435 €593 925 €2 734 510 €636 265 €+3,1 %
20142 167 016 €89 768 €2 624 104 €502 700 €2 121 404 €502 850 €+4,1 %
20131 734 905 €68 309 €2 053 025 €412 932 €1 639 878 €313 498 €+3,9 %
20121 136 602 €134 382 €1 435 931 €344 623 €1 087 080 €256 245 €+11,8 %

Riziko: zaplatí ENSTRA?

ENSTRA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom ENSTRA v objeme 879 658 € z rokov 2015 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 870 563 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom13Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv880 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20151. 4. 2015

História firmy ENSTRA

Dátum vzniku ENSTRA je 31. 10. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10779/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 136 602 € · majetok 1 435 931 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina, hodnota zmluvy 781 €. Firma vznikla 31. 10. 2007.
  4. Najväčšia verejná zmluva: 870 563 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 8, posledné tržby 5 617 192 €.
  6. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

ENSTRA v odvetví dodávka elektriny, plynu a pary

ENSTRA je v registri v odvetví Dodávka elektriny, plynu a pary (SK NACE 35). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 508 993 € (556 závierok), ENSTRA má 5 617 192 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENSTRA 10. z 27.

V odvetví v okrese Žilina57aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou556Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia509 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+3,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENSTRA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka elektriny, plynu a pary v okrese Žilina ›

Sídlo ENSTRA: Žilina

ENSTRA sídli na adrese Sasinkova 9, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 947aktívnych
V tom istom odvetví57okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

ENSTRA: IČO, sídlo a základné údaje

ENSTRA, a. s. (IČO 43817599) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 31. 10. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 12. 2020, po 13 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 5 617 192 € a výsledok hospodárenia −134 830 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieSK NACE 35140
Vznik31. 10. 2007
Zánik23. 12. 2020
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ENSTRA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENSTRA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ENSTRA

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 902 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,4 mil. €
  • Končiace zmluvy293zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 700 €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 29 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 35.14) v okrese Žilina

RIGHT POWER, a.s.Greenlogy a.s.ENSTRA a. s.Smart Energy Contractor SEC, a.s.TWINLOGY s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk