VyskúšaťNÁSKOK

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 3. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 534 411 €tržby 2021 ▲ 64 %
+8 096 €zisk 2021
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -246 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -91 €
  3. 14 : tržby 3 240 €, výsledok hospodárenia 2 464 €
  4. 15 : tržby 437 672 €, výsledok hospodárenia 7 445 €
  5. 16 : tržby 323 510 €, výsledok hospodárenia -221 357 €
  6. 17 : tržby 474 060 €, výsledok hospodárenia -6 384 €
  7. 18 : tržby 837 992 €, výsledok hospodárenia 31 787 €
  8. 19 : tržby 1 077 739 €, výsledok hospodárenia 25 701 €
  9. 20 : tržby 933 726 €, výsledok hospodárenia 33 875 €
  10. 21 : tržby 1 534 411 €, výsledok hospodárenia 8 096 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EKSA, s. r. o. (IČO 43817360), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 24. 11. 2007 do 29. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci EKSA

osobné náklady v roku 2021 boli 272 510 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci EKSA

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok EKSA

Za rok 2021 má EKSA v závierke tržby 1 534 411 €, o 64,3 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +8 096 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2021: 1 534 411 €.

Tržby 20211,53 mil. €▲ +64,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20218 096 €zisk
Majetok (aktíva) 20212,01 mil. €
Vlastné imanie 202112 tis. €
Záväzky 20211,99 mil. €99,4 % majetku
Pridaná hodnota 2021308 tis. €
Zisková marža 2021+0,5 %medián odvetvia +1,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−119 tis. €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát EKSA

Súvaha EKSA

Všetky čísla zo závierok EKSA (10 rokov)
Čísla zo závierok EKSA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20211 534 411 €8 096 €2 006 541 €12 098 €1 994 443 €308 117 €+0,5 %
2020933 726 €33 875 €1 060 527 €4 002 €1 056 525 €228 761 €+3,6 %
20191 077 739 €25 701 €548 530 €−154 373 €702 903 €419 406 €+2,4 %
2018837 992 €31 787 €400 929 €−180 074 €581 003 €291 540 €+3,8 %
2017474 060 €−6 384 €93 697 €−211 861 €305 558 €167 880 €−1,3 %
2016323 510 €−221 357 €99 461 €−205 477 €304 938 €−80 606 €−68,4 %
2015437 672 €7 445 €357 414 €15 531 €341 883 €103 792 €+1,7 %
20143 240 €2 464 €8 923 €8 086 €837 €3 240 €+76,0 %
2013—−91 €5 778 €5 622 €156 €−3 €—
2012—−246 €6 005 €5 713 €292 €−169 €—

Riziko: zaplatí EKSA?

EKSA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom EKSA v objeme 1 521 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 1 521 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 521 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202014. 7. 2020

História firmy EKSA

Dátum vzniku EKSA je 24. 11. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48699/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 6 005 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., hodnota zmluvy 1 521 €. Firma vznikla 24. 11. 2007.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10, posledné tržby 1 534 411 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

EKSA v odvetví výstavba budov

EKSA je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 55 221 € (7 804 závierok), EKSA má 1 534 411 €, čo je 28-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 815 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKSA 20. z 370.

V odvetví v okrese Banská Bystrica815aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 804Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia55 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKSA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo EKSA: Banská Bystrica

EKSA sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 218 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 493aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 830aktívnych
V tom istom odvetví815okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese218aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

EKSA: IČO, sídlo a základné údaje

EKSA, s. r. o. (IČO 43817360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 11. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 3. 2025, po 17 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 1 534 411 € a výsledok hospodárenia +8 096 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 41201
Vznik24. 11. 2007
Zánik29. 3. 2025
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy EKSA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EKSA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EKSA

  • Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Banská Bystrica

AVSET, s. r. o.AVG group, a.s.STAVMAXBB s.r.o.VITAZOL s. r. o.FERI SK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk