VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Viva Del Sol Group, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

400 €tržby 2013 ▼ 100 %−22 004 €strata 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

400 €tržby 2013 ▼ 100 %
−22 004 €strata 2013
  1. 12 : tržby 146 238 €, výsledok hospodárenia 61 689 €
  2. 13 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -22 004 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Viva Del Sol Group, s.r.o. (IČO 43807780), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 1. 11. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Viva Del Sol Group

osobné náklady v roku 2013 boli 13 787 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Konateľ Viva Del Sol Group

Podľa Registra právnických osôb koná za Viva Del Sol Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník Viva Del Sol Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Viva Del Sol Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Viva Del Sol Group Eike Nils Ackermann 100,0 %. Spolu 6 639 €. Eike Nils Ackermann: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Eike Nils Ackermann100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Eike Nils Ackermannod 19. 2. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Viva Del Sol Group

Za rok 2013 má Viva Del Sol Group v závierke tržby 400 €, o 99,7 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −22 004 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 146 238 €.

Tržby 2013400 €▼ −99,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−22 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2013133 tis. €
Vlastné imanie 201371 tis. €
Záväzky 201362 tis. €46,5 % majetku
Pridaná hodnota 2013−6 747 €
Zisková marža 2013−5 501,0 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky40 tis. €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát Viva Del Sol Group

Súvaha Viva Del Sol Group

Všetky čísla zo závierok Viva Del Sol Group (2 roky)
Čísla zo závierok Viva Del Sol Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013400 €−22 004 €133 079 €71 252 €61 827 €−6 747 €−5 501,0 %
2012146 238 €61 689 €149 519 €93 258 €56 261 €125 932 €+42,2 %

Riziko: zaplatí Viva Del Sol Group?

Peniaze od štátu: Viva Del Sol Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Viva Del Sol Group

Dátum vzniku Viva Del Sol Group je 1. 11. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48744/B
  2. Nový spoločník: Eike Nils AckermannSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 146 238 € · majetok 149 519 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 400 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Viva Del Sol Group

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • zhotovovanie web stránok v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Viva Del Sol Group v odvetví informačné služby

Viva Del Sol Group je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 732 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Viva Del Sol Group 267. z 272.

V odvetví v okrese Bratislava II732aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Viva Del Sol Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo Viva Del Sol Group: Bratislava - Ružinov

Viva Del Sol Group sídli na adrese Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 46 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví732okres Bratislava II
Na tej istej adrese46aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Viva Del Sol Group: IČO, sídlo a základné údaje

Viva Del Sol Group, s.r.o. (IČO 43807780) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 11. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Eike Nils Ackermann. Za rok 2013 sú v závierke tržby 400 € a výsledok hospodárenia −22 004 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310)
Základné imanie6 639 €
Vznik1. 11. 2007
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Viva Del Sol Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Viva Del Sol Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Viva Del Sol Group

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy81zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 137 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava II

Accenture Technology Solutions - Slovakia…Deutsche Telekom Cloud Services s.r.o.AUREUS + a. s.CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.Websupport s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk