LMD Consulting, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
805 €tržby 2021 ▲ 101 %+12 €zisk 2021aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -484 €
- 13 : tržby 565 €, výsledok hospodárenia 147 €
- 14 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia 288 €
- 15 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia 124 €
- 16 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia 272 €
- 17 : tržby 615 €, výsledok hospodárenia -1 191 €
- 18 : tržby 885 €, výsledok hospodárenia -692 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -260 €
- 20 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -39 €
- 21 : tržby 805 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -756 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -156 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -406 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -410 €
LMD Consulting, s.r.o. (IČO 43803521), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 15. 11. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ LMD Consulting
Podľa Registra právnických osôb koná za LMD Consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločník LMD Consulting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Zuzana Latiková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Zuzana Latikováod 5. 8. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LMD Consulting
Za rok 2021 má LMD Consulting v závierke tržby 805 €, o 101,3 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +12 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 2 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LMD Consulting
Najvyššie tržby: rok 2016, 2 100 €. Najnižšie: rok 2020, 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 805 € |
| 2020 | 400 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 885 € |
| 2017 | 615 € |
| 2016 | 2 100 € |
| 2015 | 800 € |
| 2014 | 2 000 € |
| 2013 | 565 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 551 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −410 € |
| 2024 | −406 € |
| 2023 | −156 € |
| 2022 | −756 € |
| 2021 | 12 € |
| 2020 | −39 € |
| 2019 | −260 € |
| 2018 | −692 € |
| 2017 | −1 191 € |
| 2016 | 272 € |
| 2015 | 124 € |
| 2014 | 288 € |
| 2013 | 147 € |
| 2012 | −484 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LMD Consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,5 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LMD Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,8 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | +1,5 % | +4,4 % |
| 2020 | −9,7 % | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | −78,2 % | +3,6 % |
| 2017 | — | +5,1 % |
| 2016 | +13,0 % | +4,6 % |
| 2015 | +15,5 % | +4,2 % |
| 2014 | +14,4 % | — |
| 2013 | +26,0 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2014 (+254,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | +101,3 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | +43,9 % |
| 2017 | −70,7 % |
| 2016 | +162,5 % |
| 2015 | −60,0 % |
| 2014 | +254,0 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LMD Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 691 €, vlastné imanie 926 € a záväzky 3 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 691 € | 926 € | 3 000 € |
| 2024 | 4 336 € | 1 336 € | 3 000 € |
| 2023 | 4 742 € | 1 742 € | 3 000 € |
| 2022 | 4 912 € | 1 898 € | 3 014 € |
| 2021 | 5 653 € | 2 653 € | 3 000 € |
| 2020 | 5 641 € | 2 641 € | 3 000 € |
| 2019 | 5 700 € | 2 680 € | 3 020 € |
| 2018 | 5 951 € | 2 940 € | 3 011 € |
| 2017 | 5 112 € | 3 632 € | 1 480 € |
| 2016 | 6 303 € | 4 823 € | 1 480 € |
| 2015 | 6 032 € | 4 551 € | 1 481 € |
| 2014 | 4 920 € | 4 427 € | 493 € |
| 2013 | 4 306 € | 4 139 € | 167 € |
| 2012 | 4 152 € | 3 992 € | 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LMD Consulting (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −410 € | 4 691 € | 926 € | 3 000 € | −70 € | — |
| 2024 | — | −406 € | 4 336 € | 1 336 € | 3 000 € | −406 € | — |
| 2023 | — | −156 € | 4 742 € | 1 742 € | 3 000 € | −156 € | — |
| 2022 | — | −756 € | 4 912 € | 1 898 € | 3 014 € | −756 € | — |
| 2021 | 805 € | 12 € | 5 653 € | 2 653 € | 3 000 € | 12 € | +1,5 % |
| 2020 | 400 € | −39 € | 5 641 € | 2 641 € | 3 000 € | −39 € | −9,7 % |
| 2019 | — | −260 € | 5 700 € | 2 680 € | 3 020 € | −260 € | — |
| 2018 | 885 € | −692 € | 5 951 € | 2 940 € | 3 011 € | −543 € | −78,2 % |
| 2017 | 615 € | −1 191 € | 5 112 € | 3 632 € | 1 480 € | −711 € | −193,7 % |
| 2016 | 2 100 € | 272 € | 6 303 € | 4 823 € | 1 480 € | 842 € | +13,0 % |
| 2015 | 800 € | 124 € | 6 032 € | 4 551 € | 1 481 € | 604 € | +15,5 % |
| 2014 | 2 000 € | 288 € | 4 920 € | 4 427 € | 493 € | 767 € | +14,4 % |
| 2013 | 565 € | 147 € | 4 306 € | 4 139 € | 167 € | 144 € | +26,0 % |
| 2012 | — | −484 € | 4 152 € | 3 992 € | 160 € | −488 € | — |
Riziko: zaplatí LMD Consulting?
Peniaze od štátu: LMD Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LMD Consulting
Dátum vzniku LMD Consulting je 15. 11. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48958/B
- Nový štatutár: Bc. Peter ŽilíkKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 152 €
- Nový spoločník: JUDr. Zuzana LatikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LMD Consulting
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností /realitná činnosť/,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
LMD Consulting v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LMD Consulting je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 545 € (13 575 závierok), LMD Consulting má 805 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LMD Consulting 1 693. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 135 €, polovica do 36 545 €, tri štvrtiny do 121 188 €; 10 % firiem má viac než 472 644 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 506 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 135 € |
| medián | 36 545 € |
| horný kvartil | 121 188 € |
| 10 % firiem má viac než | 472 644 € |
| LMD Consulting | 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- LMD Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LMD Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LMD Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 478 € |
| 2024 | — | 41 486 € |
| 2023 | — | 39 305 € |
| 2022 | — | 39 153 € |
| 2021 | 805 € | 36 545 € |
| 2020 | 400 € | 38 888 € |
| 2019 | — | 41 678 € |
| 2018 | 885 € | 41 103 € |
| 2017 | 615 € | 40 954 € |
| 2016 | 2 100 € | 41 408 € |
| 2015 | 800 € | 40 000 € |
| 2014 | 2 000 € | — |
| 2013 | 565 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| LMD Consulting | 805 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 41 200 € |
| medián Slovenska | 36 545 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Attorney, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 800 € (2025)
- Belafia SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 800 € (2025)
- "Spoločenstvo Dom 146, Vrbovce"Vrbovce · tržby 1 800 € (2025)
- TT rent s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 800 € (2025)
- TUreality VK s. r. o.Žilina · tržby 1 800 € (2025)
- AI REAL s. r. o.Banská Bystrica · tržby 1 800 € (2025)
- REORS HOLDING s. r. o.Trnava · tržby 1 800 € (2025)
- BUILD - LEASE, s. r. o.Nitra · tržby 1 800 € (2025)
- ELTERA s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 1 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LMD Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LMD Consulting: Bratislava - Ružinov
LMD Consulting sídli na adrese Palkovičova 16620/2C, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
LMD Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
LMD Consulting, s.r.o. (IČO 43803521) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 15. 11. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Bc. Peter Žilík. Za rok 2021 sú v závierke tržby 805 € a výsledok hospodárenia +12 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 15. 11. 2007 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LMD Consulting, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 805 €, typická firma odvetvia 36 545 € (medián z 13 575 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava II
Nové Apollo s. r. o.FR-INVEST Hranična, s.r.o.Jones Lang LaSalle s. r. o.BRS, a.s.insignis s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.