Anna Valová
Aktívny · Bardejov · podniká od 2007 · 18 rokov
Čo robí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2007Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Anna Valová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Anna Valová (IČO 43750630), sídlo Bardejov, je v registri zapísaný od 15. 10. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Anna Valová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Sieť prepojení firmy Anna ValováNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Anna Valová?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Anna Valová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Anna Valová a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Anna Valová z roku 2020.
História Anna Valová
Dátum vzniku Anna Valová je 15. 10. 2007, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: Anna Tomašková.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 760-12785
- Zmena obchodného menaPredtým Anna Tomašková, odvtedy Anna Valová.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 15. 10. 2007.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Anna Valová
V registri je zapísaných 12 predmetov podnikania, teda čo Anna Valová smie robiť.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- Demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy
- Montáž sadrokartónu (mimo izolatérstva)
- Obkladanie stien suchým spôsobom
- Kladenie zámkovej dlažby
- Betonárske práce (prístupové cesty, chodníky spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov)
- Maliarske a natieračské práce
- Armovacie práce
- Železobetonárske práce
- Zváračské práce
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Anna Valová v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Anna Valová je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 533 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Bardejov
Anna Valová má miesto podnikania v obci Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 526.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
Anna Valová: IČO, sídlo a základné údaje
Anna Valová (IČO 43750630) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bardejov, okres Bardejov. Začiatok podnikania je 15. 10. 2007, podniká 18 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Obrábanie kovov (SK NACE 2553) |
| Vznik | 15. 10. 2007 |
| Skoršie názvy | Anna Tomašková |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Bardejov
K plus M s.r.o.S.O.N.A. Bardejov s. r. o.Jaroslav KostK plus L s. r. o.Jozef TkáčMG Wood s.r.o.NKK - BAU s.r.o.SILVERGAS s. r. o.Bardejov v číslach ›
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Anna Valová
- Tendre64súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 136 tis. €
- Granty a dotácie8výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 355 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Víťazi v odbore314firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v okrese Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,5 mil. €
Stráženie firmy Anna Valová a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.