MUDr. Tomáš Kampe
Zaniknutý 17. 3. 2026 · Košice - Nad jazerom · podnikal 2007 až 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 17. 3. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
MUDr. Tomáš Kampe: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
MUDr. Tomáš Kampe (IČO 43601154), sídlo Košice - mestská časť Nad jazerom, je v registri zapísaný od 30. 4. 2007 do 17. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Financie a závierky MUDr. Tomáš Kampe
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí MUDr. Tomáš Kampe?
Peniaze od štátu: MUDr. Tomáš Kampe
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História MUDr. Tomáš Kampe
Dátum vzniku MUDr. Tomáš Kampe je 30. 4. 2007.
- Začiatok podnikania101 · 820-60561
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1040314847 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MUDr. Tomáš Kampe v odvetví veľkoobchod
MUDr. Tomáš Kampe je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 869 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›
Miesto podnikania: Košice - Nad jazerom
MUDr. Tomáš Kampe má miesto podnikania v obci Košice - Nad jazerom, okres Košice IV. V obci Košice - Nad jazerom je 5 065 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426.
Košice - Nad jazerom: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
MUDr. Tomáš Kampe: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. Tomáš Kampe (IČO 43601154) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Košice - Nad jazerom, okres Košice IV. Dátum vzniku je 30. 4. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 3. 2026, po 18 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Vznik | 30. 4. 2007 |
| Zánik | 17. 3. 2026 |
| Obec | Košice - Nad jazerom |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MUDr. Tomáš Kampe
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Tomáš Kampe
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUDr. Tomáš Kampe
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu27odvetví chýba v meste Košice - Nad jazeromtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Najbližší tender zadarmo
StoličkySlovenská technická univerzita v Bratislavelehota 23. 10. 2026, 8:00 · odhad 600 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom
LABAŠ s.r.o.FRUCONA Košice, a.s.PUELLAvone s.r.o.VAMEX, a.s., KošiceSTRIP, a.s. KošiceVšetky firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Košice IV
Dr.Max 148 s.r.o.EnBoost, a. s.Dr.Max 133 s.r.o.Dr.Max 154 s.r.o.Dr.Max 164 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.