ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marian Uríček

Zálesie · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk

Marian Uríček: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká19 rokov
zmluvy so štátom1

V registri má 13 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Marian Uríček (IČO 43569765), sídlo Zálesie, je v registri zapísaný od 30. 3. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).

Marian Uríček: IČO, sídlo a základné údaje

Marian Uríček (IČO 43569765) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Zálesie, okres Senec. Dátum vzniku je 30. 3. 2007, podniká 19 rokov.

Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
30. 3. 2007
Odvetvie
Vedenie firiem a poradenstvo v riadení SK NACE 70Hlavná činnosť: Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia 7020
Obec a okres
Zálesie, okres Senec
IČ DPH
SK1041613804 registrácia podľa § 7a, DPH nefakturuje
Miesto podnikania
900 28 Zálesie
DIČ
1041613804
IČO
43569765
Obchodné meno
Marian Uríček
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Senec, 140-13941
Predmety podnikania
Činnosti (15)
  • Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
  • Montáž a opravy meracej a regulačnej techniky
  • Montáž, rekonštrukcie, údržba elektrických zariadení
  • Opravy elektrických zariadení
  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti
  • Prenájom spotrebného a priemyselného tovaru
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti software, hardware a spotrebnej elektroniky
  • Montáž a opravy kancelárskej, reprodukčnej elektroniky a výpočtovej techniky
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Podnikateľské poradenstvo-konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikania
  • Inštalácia, odskúšavanie a servis počítačových systémov a programov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Upratovacie a čistiace práce

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Marian Uríček v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Marian Uríček je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 130 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Senec1 130aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Marian Uríček a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Marian Uríček z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202012. 6. 2020
Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Marian Uríček

Dátum vzniku Marian Uríček je 30. 3. 2007, teda pred 19 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 140-13941
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 30. 3. 2007.
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1041613804 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Zálesie

Marian Uríček má miesto podnikania v obci Zálesie, okres Senec. V obci Zálesie je 924 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 323.

Subjektov v obci Zálesie924aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 323aktívnych
V tom istom odvetví1 130okres Senec

Zálesie: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Údaje z registra
Obchodné menoMarian Uríček
Sídlo900 28 ZálesiePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Senec, 140-13941Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 22. 9. 2026 o 03:30.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik30. 3. 2007
ObecZálesie
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk