Anton Borončo
Zázrivá · Spracovanie a konečná úprava dreva
aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk
Anton Borončo: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Anton Borončo (IČO 43477682), sídlo Zázrivá, je v registri zapísaný od 1. 2. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).
Anton Borončo: IČO, sídlo a základné údaje
Anton Borončo (IČO 43477682) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Zázrivá, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 1. 2. 2007, podniká 19 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Anton Borončo
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Anton BorončoNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Anton Borončo?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Anton Borončo z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Anton Borončo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Anton BorončoNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Anton Borončo
Dátum vzniku Anton Borončo je 1. 2. 2007, teda pred 19 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 530-7957
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Anton Borončo
V registri je zapísaných 11 predmetov podnikania, teda čo Anton Borončo smie robiť.
- Demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy
- Maliarske a natieračské práce
- Vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním
- Montáž sadrokartónu
- Kladenie zámkovej dlažby
- Obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov, Obkladadanie stien suchým spôsobom
- Armovacie práce
- Betonárske práce (prístupové cesty, chodníky spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov)
- Úpravy dreva (prirodzené a umelé sušenie dreva, nátery a morenie dreva, impregnácia dreva)
- Pilčícke práce
- Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Anton BorončoNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Anton BorončoNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
39,4 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 24. 9. 2026
Anton Borončo v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
Anton Borončo je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť spracovanie a konečná úprava dreva. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 194 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Zázrivá
Anton Borončo má miesto podnikania v obci Zázrivá, okres Dolný Kubín. V obci Zázrivá je 360 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 413.
Zázrivá: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
Diery na trhu v okrese firmy Anton BorončoNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Spracovanie a konečná úprava dreva (SK NACE 1612) |
| Vznik | 1. 2. 2007 |
| Obec | Zázrivá |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Anton BorončoNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
3,57 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Anton BorončoNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.