Štatistiky Kompletné dáta o firme

Robert Holocsi

Zaniknutý 2. 3. 2023 · Šamorín · podnikal 2006 až 2023

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 3. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk

Robert Holocsi: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Robert Holocsi (IČO 43231683), sídlo Šamorín, je v registri zapísaný od 5. 7. 2006 do 2. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).

Financie a závierky Robert Holocsi

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Robert Holocsi?

Peniaze od štátu: Robert Holocsi

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Robert Holocsi

Dátum vzniku Robert Holocsi je 5. 7. 2006.

  1. Začiatok podnikania101 · 210-21217
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Robert Holocsi v odvetví reklama a prieskum trhu

Robert Holocsi je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 477 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Dunajská Streda477aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dunajská Streda ›

Miesto podnikania: Šamorín

Robert Holocsi má miesto podnikania v obci Šamorín, okres Dunajská Streda. V obci Šamorín je 2 752 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.

Subjektov v obci Šamorín2 752aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví477okres Dunajská Streda

Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

Robert Holocsi: IČO, sídlo a základné údaje

Robert Holocsi (IČO 43231683) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Šamorín, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 5. 7. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 3. 2023, po 16 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo931 01 ŠamorínPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 73110
Vznik5. 7. 2006
Zánik2. 3. 2023
ObecŠamorín
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Šamorín

MEVIS Slovakia, s.r.o.CARD CASINO s.r.o.CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurzeBiometrix, s. r. o.X-BIONIC® SPHERE a.s.Všetky firmy v obci Šamorín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Dunajská Streda

R8 Energie s.r.o.AgroTon s.r.o.P.D.KAT. spol. s r.o.PC ATIF, s. r. o.AMAI cars s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk