VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ľuboš Kabát

Zaniknutý 2. 12. 2025 · Nitra · podnikal 2006 až 2025

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 12. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Ľuboš Kabát: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom1

Ľuboš Kabát (IČO 43055281), sídlo Nitra, je v registri zapísaný od 13. 3. 2006 do 2. 12. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Financie a závierky Ľuboš Kabát

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ľuboš Kabát?

Ľuboš Kabát a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Ľuboš Kabát z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202128. 1. 2021

História Ľuboš Kabát

Dátum vzniku Ľuboš Kabát je 13. 3. 2006.

  1. Začiatok podnikania101 · 430-28900
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra. Firma vznikla 13. 3. 2006.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Ľuboš Kabát v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Ľuboš Kabát je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 011 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nitra1 011aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Nitra ›

Miesto podnikania: Nitra

Ľuboš Kabát má miesto podnikania v obci Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 297 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.

Subjektov v obci Nitra19 297aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví1 011okres Nitra

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Ľuboš Kabát: IČO, sídlo a základné údaje

Ľuboš Kabát (IČO 43055281) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 13. 3. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 12. 2025, po 19 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo949 11 NitraPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 25620
Vznik13. 3. 2006
Zánik2. 12. 2025
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ľuboš Kabát

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ľuboš Kabát

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ľuboš Kabát

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Nitra

Foreign Consult s.r.o.MASAM, s.r.o.PROGRESS PRESS COMPANY LIMITED s.r.o. v…HPS Nitra, s.r.o.LOMONT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk