VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Terňa · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

7 756 €tržby 2024+5 518 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 756 €tržby 2024
+5 518 €zisk 2024
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -384 €
  2. 22 : tržby 6 306 €, výsledok hospodárenia 1 876 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 327 €
  4. 24 : tržby 7 756 €, výsledok hospodárenia 5 518 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 880 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. (IČO 42382912) mala v roku 2024 tržby 7 756 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

osobné náklady v roku 2025 boli 930 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Štatutár Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Podľa Registra právnických osôb koná za Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Za rok 2024 má Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. v závierke tržby 7 756 €, a výsledok hospodárenia +5 518 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 7 756 €.

Tržby 20247 756 €
Výsledok hospodárenia 20245 518 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 293 €
Vlastné imanie 20257 902 €
Záväzky 20251 391 €15,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−283 €
Zisková marža 2024+71,1 %medián odvetvia +13,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov3 803 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Súvaha Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Všetky čísla zo závierok Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. (5 rokov)
Čísla zo závierok Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 880 €9 293 €7 902 €1 391 €−283 €—
20247 756 €5 518 €13 043 €10 677 €2 366 €7 581 €+71,1 %
2023—−1 327 €9 550 €8 160 €1 390 €−750 €—
20226 306 €1 876 €10 966 €9 487 €1 479 €3 590 €+29,7 %
2021—−384 €12 160 €11 611 €549 €−88 €—

Riziko: zaplatí Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.?

Peniaze od štátu: Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Dátum vzniku Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. je 29. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0095/PO
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 12 160 €
  3. Zapísaný neurčené: Vladimír TejiščákNeurčené
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 23 906 € (3 663 závierok), Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. má 7 756 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 312 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. 83. z 132.

V odvetví v okrese Prešov312aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 663Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+13,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Prešov ›

Sídlo Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.: Terňa

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. sídli na adrese Závadka 13, 082 67 Terňa, okres Prešov. V obci Terňa je 120 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001.

Subjektov v obci Terňa120aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví312okres Prešov

Terňa: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.: IČO, sídlo a základné údaje

Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. (IČO 42382912) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Terňa, okres Prešov. Dátum vzniku je 29. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Vladimír Tejiščák. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 756 € a výsledok hospodárenia +5 518 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaPozemkové spoločenstvo
OdvetvieLesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210)
Vznik29. 7. 2014
ObecTerňa
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 7 756 €, typická firma odvetvia 23 906 € (medián z 3 663 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Lesné pozemkové spoločenstvo urbariát Závadka, pozem. spol.

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
  • Končiace zmluvy296zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
  • Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Terňatypický nepokrytý dopyt 96 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Terňa

BIT STEK s. r. o.AGROTRANSPORT s.r.o.Mazak group s.r.o.SKLODESIGN PO s.r.o.Cukrárenská výroba Terňa s. r. o.Všetky firmy v obci Terňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Prešov

Pozemkové spoločenstvo Sopotnica SedlicePozemkové spoločenstvo, združenie bývalých…Lesné pozemkové spoločenstvo VíťazPozemkové spoločenstvo KOPYTOV Šindliarp.s. Pasienková a lesná urbárska spoločnosť…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk