Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Stropkov · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
12 759 €tržby 2025 ▼ 64 %−754 €strata 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 29 620 €, výsledok hospodárenia 16 698 €
- 22 : tržby 11 952 €, výsledok hospodárenia 745 €
- 23 : tržby 39 157 €, výsledok hospodárenia 33 164 €
- 24 : tržby 35 740 €, výsledok hospodárenia 26 248 €
- 25 : tržby 12 759 €, výsledok hospodárenia -754 €
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša (IČO 42380278) mala v roku 2025 tržby 12 759 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
osobné náklady v roku 2025 boli 7 197 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 7 197 € | 6 264 € |
| 2024 | — | 5 941 € | 5 319 € |
| 2023 | — | 6 762 € | 6 070 € |
| 2022 | — | 7 844 € | 7 079 € |
| 2021 | — | 8 321 € | 7 393 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 87 % 6 264 €
- Odvody zamestnávateľa 13 % 933 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Štatutári Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Za rok 2025 má Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša v závierke tržby 12 759 €, o 64,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −754 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 39 157 €.
Výkaz ziskov a strát Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Najvyššie tržby: rok 2023, 39 157 €. Najnižšie: rok 2022, 11 952 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 759 € |
| 2024 | 35 740 € |
| 2023 | 39 157 € |
| 2022 | 11 952 € |
| 2021 | 29 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 76 101 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −754 € |
| 2024 | 26 248 € |
| 2023 | 33 164 € |
| 2022 | 745 € |
| 2021 | 16 698 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,9 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −5,9 % | +15,8 % |
| 2024 | +73,4 % | +12,9 % |
| 2023 | +84,7 % | +11,8 % |
| 2022 | +6,2 % | +18,1 % |
| 2021 | +56,4 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+227,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −64,3 % |
| 2024 | −8,7 % |
| 2023 | +227,6 % |
| 2022 | −59,6 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 60 944 €, vlastné imanie 70 058 € a záväzky −9 114 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 60 944 € | 70 058 € | −9 114 € |
| 2024 | 80 583 € | 89 950 € | −9 367 € |
| 2023 | 73 401 € | 82 930 € | −9 529 € |
| 2022 | 41 349 € | 50 899 € | −9 550 € |
| 2021 | 51 878 € | 61 406 € | −9 528 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 759 € | −754 € | 60 944 € | 70 058 € | −9 114 € | 6 958 € | −5,9 % |
| 2024 | 35 740 € | 26 248 € | 80 583 € | 89 950 € | −9 367 € | 32 753 € | +73,4 % |
| 2023 | 39 157 € | 33 164 € | 73 401 € | 82 930 € | −9 529 € | 36 401 € | +84,7 % |
| 2022 | 11 952 € | 745 € | 41 349 € | 50 899 € | −9 550 € | 9 165 € | +6,2 % |
| 2021 | 29 620 € | 16 698 € | 51 878 € | 61 406 € | −9 528 € | 25 562 € | +56,4 % |
Riziko: zaplatí Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša?
Peniaze od štátu: Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Dátum vzniku Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša je 17. 3. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0053/711
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 29 620 € · majetok 51 878 €
- Nový štatutár: Cyril CimbalaPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 12 759 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša má 12 759 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Stropkov je v tomto odvetví 122 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša 31. z 55.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša | 12 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 759 € | 24 499 € |
| 2024 | 35 740 € | 23 973 € |
| 2023 | 39 157 € | 24 589 € |
| 2022 | 11 952 € | 26 919 € |
| 2021 | 29 620 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša | 12 759 € |
|---|---|
| medián okresu Stropkov | 18 025 € |
| medián kraja | 19 791 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PASAL s. r. o.Humenné · tržby 29 466 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo URBARIÁT ŤahanovceKošice - mestská časť Ťahanovce · tržby 29 461 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Urbariát Dobrá VodaDobrá Voda · tržby 29 413 € (2025)
- B.A.M. group s.r.o.Bukovec · tržby 29 158 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo Urbariát ZástranieŽilina · tržby 29 154 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Pôschovej lesnej spoločnosti KružnáBrzotín · tržby 29 112 € (2025)
- Združenie vlastníkov lesnej a poľnohospodárskej pôdy Tokajík, pozemkové spoločemstvoTokajík · tržby 29 107 € (2025)
- GAJANLES s.r.o.Nálepkovo · tržby 29 025 € (2025)
- Pozemkové družstvo Brutovce v likvidáciiBrutovce · tržby 29 014 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša: Stropkov
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša sídli na adrese Bokšanská 1966, 091 01 Stropkov, okres Stropkov. V obci Stropkov je 1 726 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 308.
Stropkov: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša: IČO, sídlo a základné údaje
Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša (IČO 42380278) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Stropkov, okres Stropkov. Dátum vzniku je 17. 3. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Cyril Cimbala a Ján Vidiščak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 759 € a výsledok hospodárenia −754 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 17. 3. 2014 |
| Obec | Stropkov |
| Okres | Okres Stropkov |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 759 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stropkov ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stropkov ›
Sieť prepojení firmy Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pozemkové spoločenstvo urbárskych a súkromných lesov Bokša
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy319zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stropkovtypický nepokrytý dopyt 204 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava775 zmlúv za 3 roky · 93 282 510 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond316 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 14. 10. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.276 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 2 899 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stropkov
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.TESLA STROPKOV, akciová spoločnosťREPRO ELEKTRONIK Slovakia, s.r.o.PS EUROPLAST, s.r.o.STRADER s.r.o.Všetky firmy v obci Stropkov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Stropkov
FORESTA, spol. s r.o.ZUBOR s.r.o.Pozemkové spoločenstvo urbárskeho a…Združenie vlastníkov pôdy - pozemkové…Urbárska a lesná spoločnosť - pozemkové…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.