Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Kamenec pod Vtáčnikom · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
46 527 €tržby 2025 ▲ 90 %+28 031 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 22 383 €, výsledok hospodárenia 10 663 €
- 22 : tržby 47 604 €, výsledok hospodárenia 30 517 €
- 23 : tržby 28 616 €, výsledok hospodárenia 17 304 €
- 24 : tržby 24 490 €, výsledok hospodárenia 12 144 €
- 25 : tržby 46 527 €, výsledok hospodárenia 28 031 €
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom (IČO 42372968) mala v roku 2025 tržby 46 527 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
V roku 2025 mala Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 532 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 6 532 € | — |
| 2024 | — | 6 219 € | — |
| 2023 | — | 5 915 € | — |
| 2022 | — | 6 097 € | — |
| 2021 | — | 5 453 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Štatutár Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Podľa Registra právnických osôb koná za Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Za rok 2025 má Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom v závierke tržby 46 527 €, o 90,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 031 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 47 604 €.
Výkaz ziskov a strát Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Najvyššie tržby: rok 2022, 47 604 €. Najnižšie: rok 2021, 22 383 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 527 € |
| 2024 | 24 490 € |
| 2023 | 28 616 € |
| 2022 | 47 604 € |
| 2021 | 22 383 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 98 659 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 28 031 € |
| 2024 | 12 144 € |
| 2023 | 17 304 € |
| 2022 | 30 517 € |
| 2021 | 10 663 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +60,2 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +60,2 % | +15,8 % |
| 2024 | +49,6 % | +12,9 % |
| 2023 | +60,5 % | +11,8 % |
| 2022 | +64,1 % | +18,1 % |
| 2021 | +47,6 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+112,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +90,0 % |
| 2024 | −14,4 % |
| 2023 | −39,9 % |
| 2022 | +112,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 89 934 €, vlastné imanie 69 476 € a záväzky 20 458 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 89 934 € | 69 476 € | 20 458 € |
| 2024 | 79 214 € | 67 641 € | 11 573 € |
| 2023 | 71 847 € | 55 567 € | 16 280 € |
| 2022 | 75 618 € | 53 480 € | 22 138 € |
| 2021 | 58 807 € | 20 674 € | 38 133 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 527 € | 28 031 € | 89 934 € | 69 476 € | 20 458 € | 37 971 € | +60,2 % |
| 2024 | 24 490 € | 12 144 € | 79 214 € | 67 641 € | 11 573 € | 20 602 € | +49,6 % |
| 2023 | 28 616 € | 17 304 € | 71 847 € | 55 567 € | 16 280 € | 26 307 € | +60,5 % |
| 2022 | 47 604 € | 30 517 € | 75 618 € | 53 480 € | 22 138 € | 42 132 € | +64,1 % |
| 2021 | 22 383 € | 10 663 € | 58 807 € | 20 674 € | 38 133 € | 17 994 € | +47,6 % |
Riziko: zaplatí Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom?
Peniaze od štátu: Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Dátum vzniku Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom je 22. 4. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0040/307
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 22 383 € · majetok 58 807 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 46 527 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom má 46 527 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 220 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom 32. z 87.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom | 46 527 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 527 € | 24 499 € |
| 2024 | 24 490 € | 23 973 € |
| 2023 | 28 616 € | 24 589 € |
| 2022 | 47 604 € | 26 919 € |
| 2021 | 22 383 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom | 46 527 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 26 421 € |
| medián kraja | 19 135 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HANKO Lesnícke práce, s. r. o.Valča · tržby 103 767 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Krížová VesKrížová Ves · tržby 103 440 € (2025)
- Mestské lesy Lučenec, s.r.o.Lučenec · tržby 103 341 € (2025)
- DREVOSPOL GEMER, s.r.o.Muráň · tržby 103 017 € (2021)
- Pozemkové spoločenstvo BRANISKOBijacovce · tržby 102 989 € (2025)
- LESconzult s.r.o.Moravské Lieskové · tržby 102 892 € (2025)
- RAUCUS s.r.o.Levoča · tržby 102 758 € (2025)
- Urbárske pozemkové spoločenstvo DohňanyDohňany · tržby 102 753 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Pánsky les a Urbár TepličanyDružstevná pri Hornáde · tržby 102 433 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom: Kamenec pod Vtáčnikom
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom sídli na adrese Cesta na Brús 4, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom, okres Prievidza. V obci Kamenec pod Vtáčnikom je 193 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 830.
Kamenec pod Vtáčnikom: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom: IČO, sídlo a základné údaje
Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom (IČO 42372968) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Kamenec pod Vtáčnikom, okres Prievidza. Dátum vzniku je 22. 4. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ján Rybár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 527 € a výsledok hospodárenia +28 031 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 22. 4. 2014 |
| Obec | Kamenec pod Vtáčnikom |
| Okres | Okres Prievidza |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 527 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo, Kamenec pod Vtáčnikom
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy319zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Kamenec pod Vtáčnikomtypický nepokrytý dopyt 147 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond316 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 14. 10. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.276 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kamenec pod Vtáčnikom
Slovakia Crane System s.r.o.Globalindustriwelding s. r. o.EDIMA TRADE, s. r. o.JUNIMI Slovakia, s. r. o.Katkaparfumery s. r. o.Všetky firmy v obci Kamenec pod Vtáčnikom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Prievidza
GLOCK Forst Slowakei s. r. o.Pozemkové spoločenstvo bývalých urbaristov…Urbárske spoločenstvo vo Valaskej Belej…Urbárske pozemkové spoločenstvo OslanyUrbár Malá Lehota, poz. spol.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.