Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce
Želiezovce · Činnosti odborových organizácií
aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce (IČO 42366101), sídlo Želiezovce, je v registri zapísaná od 18. 2. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce: IČO, sídlo a základné údaje
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce (IČO 42366101) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Želiezovce, okres Levice, Nitriansky kraj. Dátum vzniku je 18. 2. 2014, na trhu je 12 rokov. Štatutárom je Miroslava Bieliková.
- Obchodné meno
- Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce
- IČO
- 42366101
- DIČ
- neuvádza sa
- IČ DPH
- nie je platiteľ DPH
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Dátum vzniku
- 18. 2. 2014
- Stav
- v registri aktívna
- Sídlo
- Mierová 67, 937 01 Želiezovce
- Obec
- Želiezovce
- Okres
- Levice
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Odvetvie
- Členské organizácie SK NACE 94
- Činnosť podľa registra
- Činnosti odborových organizácií 9420
- Zapísaná v
- Register odborových a zamestnávateľských organizácií, MV SR, VVS/1-2200/90-2842
- Sektor ESA 2010
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Štatutári Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce
Podľa Registra právnických osôb má Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce 1 štatutára. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Podiely a vzťahy v sekcii Ľudia a vlastníci ›Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce v odvetví členské organizácie
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti odborových organizácií. V okrese Levice je v tomto odvetví 1 208 aktívnych subjektov.
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce z roku 2024.
História firmy Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce
Dátum vzniku Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce je 18. 2. 2014, teda pred 12 rokmi. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-2200/90-2842
- Nový štatutár: Miroslava BielikováIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Základná škola, Mierová 67, Želiezovce. Firma vznikla 18. 2. 2014.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Sídlo Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce: Želiezovce
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku Základná škola 937 01 Želiezovce sídli na adrese Mierová 67, 937 01 Želiezovce, okres Levice, Nitriansky kraj. V obci Želiezovce je 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 481. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Želiezovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Nitriansky kraj ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti odborových organizácií (SK NACE 9420) |
| Sektor podľa ESA 2010 | Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam |
| Vznik | 18. 2. 2014 |
| Obec | Želiezovce |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Čo firma smie robiť · 1 činnosť
- odborárske združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.