Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Malé Hoste · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
3 000 €tržby 2025 ▼ 3 %−10 347 €strata 2025aktívna 53 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 20. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 420 €, výsledok hospodárenia 489 €
- 22 : tržby 3 600 €, výsledok hospodárenia 796 €
- 23 : tržby 3 480 €, výsledok hospodárenia 885 €
- 24 : tržby 3 100 €, výsledok hospodárenia -1 133 €
- 25 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia -10 347 €
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce (IČO 42363039) mala v roku 2025 tržby 3 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Podľa Registra právnických osôb koná za Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Za rok 2025 má Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce v závierke tržby 3 000 €, o 3,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 347 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 3 600 €.
Výkaz ziskov a strát Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Najvyššie tržby: rok 2022, 3 600 €. Najnižšie: rok 2021, 1 420 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 000 € |
| 2024 | 3 100 € |
| 2023 | 3 480 € |
| 2022 | 3 600 € |
| 2021 | 1 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −9 310 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 347 € |
| 2024 | −1 133 € |
| 2023 | 885 € |
| 2022 | 796 € |
| 2021 | 489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −36,5 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,6 % |
| 2024 | −36,5 % | +4,7 % |
| 2023 | +25,4 % | +4,1 % |
| 2022 | +22,1 % | +4,0 % |
| 2021 | +34,5 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+153,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,2 % |
| 2024 | −10,9 % |
| 2023 | −3,3 % |
| 2022 | +153,5 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 202 €, vlastné imanie 6 202 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 202 € | 6 202 € | 0 € |
| 2024 | 12 935 € | 12 935 € | 0 € |
| 2023 | 11 257 € | 11 257 € | 0 € |
| 2022 | 8 992 € | 8 992 € | 0 € |
| 2021 | 7 706 € | 7 706 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | −10 347 € | 6 202 € | 6 202 € | 0 € | — | −344,9 % |
| 2024 | 3 100 € | −1 133 € | 12 935 € | 12 935 € | 0 € | — | −36,5 % |
| 2023 | 3 480 € | 885 € | 11 257 € | 11 257 € | 0 € | — | +25,4 % |
| 2022 | 3 600 € | 796 € | 8 992 € | 8 992 € | 0 € | — | +22,1 % |
| 2021 | 1 420 € | 489 € | 7 706 € | 7 706 € | 0 € | — | +34,5 % |
Riziko: zaplatí Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce?
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce z roku 2017.
História firmy Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Dátum vzniku Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce je 30. 6. 1973, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPoľovnícka organizácia · 2270/CRPO
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Trenčín. Firma vznikla 30. 6. 1973.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 420 € · majetok 7 706 €
- Nový štatutár: Ján VarhaníkPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 3 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
- Činnosti záujmových organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce v odvetví členské organizácie
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce má 3 000 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce 42. z 54.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 21. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | 9 948 € |
| 2024 | 3 100 € | 8 863 € |
| 2023 | 3 480 € | 8 800 € |
| 2022 | 3 600 € | 8 098 € |
| 2021 | 1 420 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce | 3 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bánovce nad Bebravou | 12 521 € |
| medián kraja | 10 799 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Divadlo CLIPPERTONSnina · tržby 7 293 € (2025)
- Modrá hliadkaBratislava - mestská časť Rača · tržby 7 289 € (2023)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Malé LudinceMalé Ludince · tržby 7 287 € (2025)
- Občianske združenie Podoby ZemplínaMichalovce · tržby 7 283 € (2025)
- Tanečný klub GrandeMalacky · tržby 7 280 € (2025)
- Pomoc pre SebastiánkaRosina · tržby 7 279 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť KošKoš · tržby 7 277 € (2025)
- KUBIStupava · tržby 7 270 € (2025)
- J.L.S.Z.S.Žilina · tržby 7 266 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce: Malé Hoste
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce sídli na adrese 4, 956 37 Malé Hoste, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Malé Hoste je 55 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 976.
Malé Hoste: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce: IČO, sídlo a základné údaje
Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce (IČO 42363039) je poľovnícka organizácia so sídlom v obci Malé Hoste, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 30. 6. 1973, na trhu je 53 rokov a štatutárom je Ján Varhaník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 000 € a výsledok hospodárenia −10 347 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Poľovnícka organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 30. 6. 1973 |
| Obec | Malé Hoste |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 000 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 21. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Sieť prepojení firmy Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Poľovnícke združenie Družstevník Veľké Držkovce
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 8 000 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 383zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Malé Hostetypický nepokrytý dopyt 308 tis. €
Najbližší tender zadarmo
MostniceŽeleznice Slovenskej republikylehota 26. 10. 2026 · odhad 750 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 821 zmlúv za 3 roky · 17 138 007 € · naposledy 19. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 850 zmlúv za 3 roky · 78 105 592 € · naposledy 18. 10. 2026 Všetkých 6 418 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Malé Hoste
Alcor Motors s.r.o.Výrobné družstvo DolinaIW-Service s.r.o.Združenie urbárnikov obce Malé Hoste p. s.DS-Gruppe s. r. o.Všetky firmy v obci Malé Hoste ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bánovce nad Bebravou
Bánovská regionálna rozvojová agentúraHádzanársky klub Sokol Bánovce nad BebravouZákladná organizácia združenia technických…Poľovnícke združenie Kňaží stôl ĽutovKids & Fun - angličtina inak
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.