Miestna akčná skupina LABOREC, o.z.
Krásny Brod · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk
Miestna akčná skupina LABOREC, o.z.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Miestna akčná skupina LABOREC, o.z. (IČO 42345146), sídlo Krásny Brod, je v registri zapísaná od 10. 1. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Miestna akčná skupina LABOREC
Miestna akčná skupina LABOREC má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutári Miestna akčná skupina LABOREC
Podľa Registra právnických osôb konajú za Miestna akčná skupina LABOREC 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Miestna akčná skupina LABOREC
Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Miestna akčná skupina LABOREC
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −36 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −2 325 € |
| 2023 | −38 594 € |
| 2022 | 838 € |
| 2021 | 3 691 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Miestna akčná skupina LABOREC
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 28 159 €, vlastné imanie −30 080 € a záväzky 58 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 28 159 € | −30 080 € | 58 240 € |
| 2023 | 18 102 € | −27 756 € | 45 858 € |
| 2022 | 17 758 € | 11 326 € | 6 432 € |
| 2021 | 35 087 € | 10 487 € | 24 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Miestna akčná skupina LABOREC (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −2 325 € | 28 159 € | −30 080 € | 58 240 € | — | — |
| 2023 | — | −38 594 € | 18 102 € | −27 756 € | 45 858 € | — | — |
| 2022 | — | 838 € | 17 758 € | 11 326 € | 6 432 € | — | — |
| 2021 | — | 3 691 € | 35 087 € | 10 487 € | 24 600 € | — | — |
Riziko: zaplatí Miestna akčná skupina LABOREC?
Miestna akčná skupina LABOREC a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom Miestna akčná skupina LABOREC v objeme 8 944 794 € z rokov 2016 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 7 464 059 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 7 249 151 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 7 249 151 € |
| 2023 | 5 | 342 348 € |
| 2020 | 2 | 990 038 € |
| 2019 | 1 | 145 348 € |
| 2018 | 2 | 205 908 € |
| 2016 | 1 | 12 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Miestna akčná skupina LABOREC
Dátum vzniku Miestna akčná skupina LABOREC je 10. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-43089
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 12 000 €. Firma vznikla 10. 1. 2014.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 35 087 €
- Nový štatutár: Vlasta KolesárováIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.
- Najväčšia verejná zmluva: 3 624 576 €Objednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra. Zmluva o poskytnutí finančného príspevku č. 308040FYR9
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Miestna akčná skupina LABOREC
- rozvoj obce, regiónu, CR
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Miestna akčná skupina LABOREC v odvetví členské organizácie
Miestna akčná skupina LABOREC je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Medzilaborce je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov.
Sídlo Miestna akčná skupina LABOREC: Krásny Brod
Miestna akčná skupina LABOREC sídli na adrese Krásny Brod 69, 068 01 Krásny Brod, okres Medzilaborce. V obci Krásny Brod je 48 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 1 478. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Krásny Brod: obyvatelia a dáta ›Okres Medzilaborce ›Adresár firiem v okrese Medzilaborce ›
Miestna akčná skupina LABOREC: IČO, sídlo a základné údaje
Miestna akčná skupina LABOREC, o.z. (IČO 42345146) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Krásny Brod, okres Medzilaborce. Dátum vzniku je 10. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Vladimír Bajaj a Vlasta Kolesárová. Počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 10. 1. 2014 |
| Obec | Krásny Brod |
| Okres | Okres Medzilaborce |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Miestna akčná skupina LABOREC
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Miestna akčná skupina LABOREC
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Miestna akčná skupina LABOREC
- Tendre61súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Krásny Brodtypický nepokrytý dopyt 206 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 834 zmlúv za 3 roky · 17 123 131 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 442 zmlúv za 3 roky · 22 830 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Urbárske združenie pozemkové spoločenstvo…BARCELLO s.r.o.Obec Krásny BrodLaboreckí lekári - v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Krásny Brod
Dušan Papiak DPD, s.r.o.DEKRA STK Krásny Brod s. r. o.BATRIX, s.r.o.Gréckokatolícka cirkev, farnosť Krásny BrodSlovenský poľovnícky zväz Poľovnícke…Všetky firmy v obci Krásny Brod ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Medzilaborce
Slovenský rybársky zväz MO MedzilaborcePoľovnícke združenie LOSSvet našich detíSlovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke…Cesta k poznaniu
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.