VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BUBNOVÁ SHOW

Nitra · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

19 273 €tržby 2025 ▲ 29 %−666 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

19 273 €tržby 2025 ▲ 29 %
−666 €strata 2025
  1. 22 : tržby 16 268 €, výsledok hospodárenia -2 642 €
  2. 23 : tržby 6 082 €, výsledok hospodárenia -5 140 €
  3. 24 : tržby 14 950 €, výsledok hospodárenia 1 200 €
  4. 25 : tržby 19 273 €, výsledok hospodárenia -666 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BUBNOVÁ SHOW (IČO 42333865) mala v roku 2025 tržby 19 273 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár BUBNOVÁ SHOW

Podľa Registra právnických osôb koná za BUBNOVÁ SHOW 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok BUBNOVÁ SHOW

Za rok 2025 má BUBNOVÁ SHOW v závierke tržby 19 273 €, o 28,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −666 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 19 273 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202519 tis. €▲ +28,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−666 €strata
Majetok (aktíva) 20252 482 €
Vlastné imanie 20252 482 €
Zisková marža 2025−3,5 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky−7 247 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BUBNOVÁ SHOW

Súvaha BUBNOVÁ SHOW

Všetky čísla zo závierok BUBNOVÁ SHOW (4 roky)
Čísla zo závierok BUBNOVÁ SHOW po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202519 273 €−666 €2 482 €2 482 €——−3,5 %
202414 950 €1 200 €3 710 €3 710 €——+8,0 %
20236 082 €−5 140 €3 379 €3 379 €——−84,5 %
202216 268 €−2 642 €8 155 €8 155 €——−16,2 %

Riziko: zaplatí BUBNOVÁ SHOW?

BUBNOVÁ SHOW a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom BUBNOVÁ SHOW v objeme 17 662 € z rokov 2019 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu umenia: 9 500 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv18 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201917. 5. 2019

História firmy BUBNOVÁ SHOW

Dátum vzniku BUBNOVÁ SHOW je 12. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-40681
  2. Nový štatutár: Igor HolkaIný štatutárny orgán
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu umenia, hodnota zmluvy 5 000 €. Firma vznikla 12. 12. 2012.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 16 268 € · majetok 8 155 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 19 273 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BUBNOVÁ SHOW

  • spev, tanec, hudba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

BUBNOVÁ SHOW v odvetví členské organizácie

BUBNOVÁ SHOW je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), BUBNOVÁ SHOW má 19 273 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 163 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BUBNOVÁ SHOW 118. z 364.

V odvetví v okrese Nitra2 163aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BUBNOVÁ SHOW, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Nitra ›

Sídlo BUBNOVÁ SHOW: Nitra

BUBNOVÁ SHOW sídli na adrese Tehelná 78, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 132aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 263aktívnych
V tom istom odvetví2 163okres Nitra
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

BUBNOVÁ SHOW: IČO, sídlo a základné údaje

BUBNOVÁ SHOW (IČO 42333865) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 12. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Igor Holka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 273 € a výsledok hospodárenia −666 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik12. 12. 2012
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) BUBNOVÁ SHOW má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 273 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy BUBNOVÁ SHOW

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BUBNOVÁ SHOW

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BUBNOVÁ SHOW

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 282 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DrumART s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Nitra

Ponitrianske združenie obcí pre separovaný…SPOLOČNOSŤ HELENY MADARIOVEJSpoločnosť Zlatý vekEuropean Alliance for Innovation n.o.Intercultura Slovakia

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk