Miestna akčná skupina ROŇAVA, o.z.
Veľaty · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk
Miestna akčná skupina ROŇAVA, o.z.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Miestna akčná skupina ROŇAVA, o.z. (IČO 42331676), sídlo Veľaty, je v registri zapísaná od 30. 7. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Miestna akčná skupina ROŇAVA
Miestna akčná skupina ROŇAVA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutári Miestna akčná skupina ROŇAVA
Podľa Registra právnických osôb konajú za Miestna akčná skupina ROŇAVA 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Miestna akčná skupina ROŇAVA
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Miestna akčná skupina ROŇAVA
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 167 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 968 € |
| 2024 | 7 611 € |
| 2023 | −10 419 € |
| 2022 | −2 948 € |
| 2021 | 14 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Miestna akčná skupina ROŇAVA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 187 €, vlastné imanie 7 806 € a záväzky 4 381 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 187 € | 7 806 € | 4 381 € |
| 2024 | 28 530 € | 20 774 € | 7 756 € |
| 2023 | 221 397 € | 13 163 € | 113 633 € |
| 2022 | 229 837 € | 23 583 € | 2 749 € |
| 2021 | 34 831 € | 26 530 € | 6 086 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Miestna akčná skupina ROŇAVA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −12 968 € | 12 187 € | 7 806 € | 4 381 € | — | — |
| 2024 | — | 7 611 € | 28 530 € | 20 774 € | 7 756 € | — | — |
| 2023 | — | −10 419 € | 221 397 € | 13 163 € | 113 633 € | — | — |
| 2022 | — | −2 948 € | 229 837 € | 23 583 € | 2 749 € | — | — |
| 2021 | — | 14 558 € | 34 831 € | 26 530 € | 6 086 € | — | — |
Riziko: zaplatí Miestna akčná skupina ROŇAVA?
Miestna akčná skupina ROŇAVA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom Miestna akčná skupina ROŇAVA v objeme 1 046 821 € z rokov 2016 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 830 152 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2019, 682 792 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 2 | 167 478 € |
| 2019 | 2 | 682 792 € |
| 2018 | 2 | 184 551 € |
| 2016 | 1 | 12 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Miestna akčná skupina ROŇAVA
Dátum vzniku Miestna akčná skupina ROŇAVA je 30. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-44167
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 12 000 €. Firma vznikla 30. 7. 2014.
- Nový štatutár: prof. MVDr. DrSc. Mikuláš LevkutIný štatutárny orgán
- Najväčšia verejná zmluva: 535 542 €Objednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Zmluva o NFP č. IROP-Z-302021Q068-511/512-28
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 34 831 €
- Nový štatutár: Michal LackoIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Miestna akčná skupina ROŇAVA
- rozvoj obce, regiónu, CR
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Miestna akčná skupina ROŇAVA v odvetví členské organizácie
Miestna akčná skupina ROŇAVA je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 827 aktívnych subjektov.
Sídlo Miestna akčná skupina ROŇAVA: Veľaty
Miestna akčná skupina ROŇAVA sídli na adrese Staničná 8, 076 15 Veľaty, okres Trebišov. V obci Veľaty je 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 843.
Veľaty: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›
Miestna akčná skupina ROŇAVA: IČO, sídlo a základné údaje
Miestna akčná skupina ROŇAVA, o.z. (IČO 42331676) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Veľaty, okres Trebišov. Dátum vzniku je 30. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Michal Lacko a prof. MVDr. DrSc. Mikuláš Levkut. Počet zamestnancov podľa registra je 0.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 30. 7. 2014 |
| Obec | Veľaty |
| Okres | Okres Trebišov |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Miestna akčná skupina ROŇAVA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Miestna akčná skupina ROŇAVA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Miestna akčná skupina ROŇAVA
- Tendre59súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 65 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 366zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Veľatytypický nepokrytý dopyt 182 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 857 zmlúv za 3 roky · 17 258 601 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 437 zmlúv za 3 roky · 22 810 432 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 846 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
LACKOSPOL s.r.o.Thermostav s. r. o. , r. s. p.Obec VeľatyMikroregión obcí ROŇAVA - združenie obcí
Najväčšie firmy v obci Veľaty
Yucatan Transport s. r. o.AQUA MARIA s.r.o.Built-in s.r.o.LANKAST s. r. o.P&D&T, s. r. o.Všetky firmy v obci Veľaty ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Trebišov
II. Rákóczi Ferenc, n.o.AETÓSBODRUNGš.um.."Občianske združenie Za horizont"
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.