Športový klub Keido Košice, o. z.
Košice - Sídlisko Ťahanovce · Činnosti športových klubov
1 651 €tržby 2025−99 €strata 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 4 857 €, výsledok hospodárenia -516 €
- 23 : tržby 90 €, výsledok hospodárenia 90 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 1 651 €, výsledok hospodárenia -99 €
Športový klub Keido Košice, o. z. (IČO 42331234) mala v roku 2025 tržby 1 651 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Športový klub Keido Košice
Podľa Registra právnických osôb koná za Športový klub Keido Košice 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Športový klub Keido Košice
Za rok 2025 má Športový klub Keido Košice v závierke tržby 1 651 €, a výsledok hospodárenia −99 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 4 857 €.
Výkaz ziskov a strát Športový klub Keido Košice
Najvyššie tržby: rok 2022, 4 857 €. Najnižšie: rok 2024, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 651 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 90 € |
| 2022 | 4 857 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −525 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −99 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 90 € |
| 2022 | −516 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Športový klub Keido Košice
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −6,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športový klub Keido Košice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −6,0 % | +3,5 % |
| 2024 | — | +2,6 % |
| 2023 | +100,0 % | +1,6 % |
| 2022 | −10,6 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Športový klub Keido Košice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 204 €, vlastné imanie 204 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 204 € | 204 € | 0 € |
| 2024 | 303 € | 303 € | 0 € |
| 2023 | 177 € | 177 € | 0 € |
| 2022 | 177 € | 177 € | 0 € |
| 2021 | 694 € | 694 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Športový klub Keido Košice (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 651 € | −99 € | 204 € | 204 € | 0 € | — | −6,0 % |
| 2024 | 0 € | 0 € | 303 € | 303 € | 0 € | — | — |
| 2023 | 90 € | 90 € | 177 € | 177 € | 0 € | — | +100,0 % |
| 2022 | 4 857 € | −516 € | 177 € | 177 € | 0 € | — | −10,6 % |
| 2021 | — | — | 694 € | 694 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Športový klub Keido Košice?
Športový klub Keido Košice a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Športový klub Keido Košice v objeme 1 992 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Košice: 1 992 € v 1 zmluve.
História firmy Športový klub Keido Košice
Dátum vzniku Športový klub Keido Košice je 16. 10. 2014, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: "Športový klub Keido Košice". Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-44515
- Zmena obchodného menaPredtým "Športový klub Keido Košice", odvtedy Športový klub Keido Košice, o. z.
- Nový štatutár: Pavol TrckaIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 694 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Košice, hodnota zmluvy 1 992 €. Firma vznikla 16. 10. 2014.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 651 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Športový klub Keido Košice
- ázijské a bojové športové
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Športový klub Keido Košice v odvetví šport, zábava a rekreácia
Športový klub Keido Košice je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), Športový klub Keido Košice má 1 651 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 524 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Športový klub Keido Košice 88. z 101.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| Športový klub Keido Košice | 1 651 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Športový klub Keido Košice
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Športový klub Keido Košice s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športový klub Keido Košice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 651 € | 19 760 € |
| 2024 | 0 € | 17 500 € |
| 2023 | 90 € | 16 417 € |
| 2022 | 4 857 € | 13 990 € |
| 2021 | — | 11 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Športový klub Keido Košice | 1 651 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 14 567 € |
| medián kraja | 16 152 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Športový klub EliteNitra · tržby 4 159 € (2023)
- Kolkársky klub Tatran SučanySučany · tržby 4 150 € (2025)
- Cyklistická liga StropkovStropkov · tržby 4 149 € (2025)
- Duetto k. s.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 147 € (2025)
- Športovo strelecký klub - PribylinaPribylina · tržby 4 138 € (2025)
- Zväz malého futbalu PrešovPrešov · tržby 4 117 € (2025)
- PegySwim s.r.o.Šaľa · tržby 4 115 € (2025)
- Futbalový klub ČechyČechy · tržby 4 114 € (2025)
- MIRETY s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 4 110 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Športový klub Keido Košice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Športový klub Keido Košice: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Športový klub Keido Košice sídli na adrese Bruselská 13, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Sídlisko Ťahanovce je 2 418 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Športový klub Keido Košice: IČO, sídlo a základné údaje
Športový klub Keido Košice, o. z. (IČO 42331234) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 16. 10. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Pavol Trcka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 651 € a výsledok hospodárenia −99 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 16. 10. 2014 |
| Skoršie názvy | "Športový klub Keido Košice" |
| Obec | Košice - Sídlisko Ťahanovce |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Športový klub Keido Košice, o. z. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 651 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy Športový klub Keido Košice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Športový klub Keido Košice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Športový klub Keido Košice
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy969zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
- Diery na trhu21odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko Ťahanovcetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce
HOTCAR s.r.o.NOMIland s.r.o.SENZOR, s.r.o.EGC, s.r.o.DEXTTER s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Košice I
RR - clinicJanočko AcademyTelovýchovná jednota Slávia Univerzity…Klub vodného lyžovania Trixen KošiceŠportovo strelecký klub Rebels
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.