VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Michalovský spolok šermiarsky

Michalovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

0 €tržby 2025 ▼ 100 %0 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025 ▼ 100 %
0 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 1 100 €, výsledok hospodárenia 66 €
  2. 22 : tržby 20 €, výsledok hospodárenia 20 €
  3. 23 : tržby 120 €, výsledok hospodárenia 120 €
  4. 24 : tržby 526 €, výsledok hospodárenia 526 €
  5. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Michalovský spolok šermiarsky (IČO 42322839), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 28. 6. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutári Michalovský spolok šermiarsky

Podľa Registra právnických osôb konajú za Michalovský spolok šermiarsky 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Michalovský spolok šermiarsky

Za rok 2025 má Michalovský spolok šermiarsky v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 1 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20250 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20250 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 887 €
Vlastné imanie 20252 887 €
Súčet výsledkov za 5 rokov732 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Michalovský spolok šermiarsky

Súvaha Michalovský spolok šermiarsky

Všetky čísla zo závierok Michalovský spolok šermiarsky (5 rokov)
Čísla zo závierok Michalovský spolok šermiarsky po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €0 €2 887 €2 887 €———
2024526 €526 €2 887 €2 887 €——+100,0 %
2023120 €120 €2 722 €2 722 €——+100,0 %
202220 €20 €1 881 €1 881 €——+100,0 %
20211 100 €66 €1 795 €1 795 €——+6,0 %

Riziko: zaplatí Michalovský spolok šermiarsky?

Peniaze od štátu: Michalovský spolok šermiarsky

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Michalovský spolok šermiarsky

Dátum vzniku Michalovský spolok šermiarsky je 28. 6. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Leo Albus. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-41748
  2. Zmena obchodného menaPredtým Leo Albus, odvtedy Michalovský spolok šermiarsky.
  3. Nový štatutár: Patrik CimprichIný štatutárny orgán
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 100 € · majetok 1 795 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Michalovský spolok šermiarsky

  • história
  • historické športové

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Michalovský spolok šermiarsky v odvetví členské organizácie

Michalovský spolok šermiarsky je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 933 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Michalovce933aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Ostatné činnosti v okrese Michalovce ›

Sídlo Michalovský spolok šermiarsky: Michalovce

Michalovský spolok šermiarsky sídli na adrese Farská 20, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 130 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Michalovce6 130aktívnych
Subjektov v okrese Michalovce12 747aktívnych
V tom istom odvetví933okres Michalovce
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›

Michalovský spolok šermiarsky: IČO, sídlo a základné údaje

Michalovský spolok šermiarsky (IČO 42322839) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 28. 6. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Patrik Cimprich a Maroš Kováčik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik28. 6. 2013
Skoršie názvyLeo Albus
ObecMichalovce
OkresOkres Michalovce
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Michalovský spolok šermiarsky

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Michalovský spolok šermiarsky

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Michalovský spolok šermiarsky

  • Tendre65súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Michalovce

BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Michalovce

Teresa BenedictaEDUNET EUROPE, n.o.Human Point SlovakiaRegionálne vzdelávacie centrum MichalovceZdruženie pre duševné zdravie - Integra…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk