Divé krídla
Banská Štiavnica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
59 981 €tržby 2025 ▼ 38 %0 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 47 420 €, výsledok hospodárenia 40 109 €
- 24 : tržby 96 837 €, výsledok hospodárenia 18 678 €
- 25 : tržby 59 981 €, výsledok hospodárenia 0 €
Divé krídla (IČO 42309409) mala v roku 2025 tržby 59 981 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Divé krídla
Podľa Registra právnických osôb koná za Divé krídla 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Divé krídla
Za rok 2025 má Divé krídla v závierke tržby 59 981 €, o 38,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 96 837 €.
Výkaz ziskov a strát Divé krídla
Najvyššie tržby: rok 2024, 96 837 €. Najnižšie: rok 2023, 47 420 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 59 981 € |
| 2024 | 96 837 € |
| 2023 | 47 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 58 787 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 18 678 € |
| 2023 | 40 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Divé krídla
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Divé krídla | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 0,0 % | +4,7 % |
| 2024 | +19,3 % | +4,7 % |
| 2023 | +84,6 % | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Divé krídla
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 39 371 €, vlastné imanie 39 371 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 39 371 € | 39 371 € |
| 2024 | 18 677 € | 18 677 € |
| 2023 | 40 653 € | 40 653 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Divé krídla (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 981 € | 0 € | 39 371 € | 39 371 € | — | — | 0,0 % |
| 2024 | 96 837 € | 18 678 € | 18 677 € | 18 677 € | — | — | +19,3 % |
| 2023 | 47 420 € | 40 109 € | 40 653 € | 40 653 € | — | — | +84,6 % |
Riziko: zaplatí Divé krídla?
Divé krídla a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Divé krídla v objeme 71 020 € z rokov 2015 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Dunajská Streda: 62 260 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 54 020 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 54 020 € |
| 2023 | 1 | 15 200 € |
| 2015 | 1 | 1 800 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Divé krídla
Dátum vzniku Divé krídla je 4. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-42132
- Nový štatutár: Daniel HarabaIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Železnice Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 1 800 €. Firma vznikla 4. 9. 2013.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 47 420 € · majetok 40 653 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 59 981 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Divé krídla
- životné prostredie
- ochrana zvierat,útulky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Divé krídla v odvetví členské organizácie
Divé krídla je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Divé krídla má 59 981 €, čo je 6,0-násobok mediánu. V okrese Banská Štiavnica je v tomto odvetví 279 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Divé krídla 8. z 55.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Divé krídla | 59 981 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Divé krídla
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Divé krídla s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Divé krídla | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 59 981 € | 9 946 € |
| 2024 | 96 837 € | 8 833 € |
| 2023 | 47 420 € | 8 790 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Divé krídla | 59 981 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Štiavnica | 14 450 € |
| medián kraja | 7 400 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GALAXYRužomberok · tržby 137 219 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť ČíčovČíčov · tržby 136 972 € (2025)
- Slovak DanceSport HeritageBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 135 945 € (2025)
- Čas pre hviezdyBratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 135 827 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Dunajská LužnáDunajská Lužná · tržby 135 651 € (2025)
- Kontinentálni služobníci SlovenskaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 135 610 € (2025)
- Pro futuro hradu ČičvaSedliská · tržby 135 562 € (2025)
- TrojstenBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 135 555 € (2025)
- Tanečný klub METEOR KošiceKošice - mestská časť Pereš · tržby 135 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Divé krídla, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Divé krídla: Banská Štiavnica
Divé krídla sídli na adrese Dr.J.Straku, 969 01 Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. V obci Banská Štiavnica je 1 929 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 896.
Banská Štiavnica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Štiavnica ›Adresár firiem v okrese Banská Štiavnica ›
Divé krídla: IČO, sídlo a základné údaje
Divé krídla (IČO 42309409) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. Dátum vzniku je 4. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Daniel Haraba. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 981 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 4. 9. 2013 |
| Obec | Banská Štiavnica |
| Okres | Okres Banská Štiavnica |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Divé krídla patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 59 981 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 6,0-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Štiavnica ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Štiavnica ›
Sieť prepojení firmy Divé krídla
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Divé krídla
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Divé krídla
- Tendre53súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 368 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 359zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Banská Štiavnicatypický nepokrytý dopyt 230 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Kancelárský papierKrajský súd v Banskej Bystricilehota 16. 10. 2026, 8:30 · odhad 4 500 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 857 zmlúv za 3 roky · 17 258 601 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 437 zmlúv za 3 roky · 22 810 432 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 846 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Štiavnica
COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.Nemocnica AGEL Žiar nad Hronom a Banská…SITTRANS s.r.o.FALCO SK, s.r.o.THE HOLSTERS COMPANY s.r.o.Všetky firmy v obci Banská Štiavnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Banská Štiavnica
JA Home life n. o.DOM SENIOROV VITALITAEnvirocentrum Banská ŠtiavnicaAGENTÚRA ROZVOJA TURIZMU, KULTÚRY, REMESLA…Vidiecka platforma
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.