ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Klub žien Slnečnica

Jánovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Klub žien Slnečnica: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu13 rokov
zmluvy so štátom2 za 200 €

Klub žien Slnečnica (IČO 42292441), sídlo Jánovce, je v registri zapísaná od 17. 1. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Klub žien Slnečnica: IČO, sídlo a základné údaje

Klub žien Slnečnica (IČO 42292441) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Jánovce, okres Galanta, Trnavský kraj. Dátum vzniku je 17. 1. 2013, na trhu je 13 rokov. Štatutárom je Terézia Némethová.

Obchodné meno
Klub žien Slnečnica
IČO
42292441
DIČ
neuvádza sa
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Dátum vzniku
17. 1. 2013
Stav
v registri aktívna
Sídlo
Jánovce 157, 925 22 Jánovce
Okres
Galanta
Odvetvie
Členské organizácie SK NACE 94
Činnosť podľa registra
Činnosti ostatných členských organizácií i. n. 9499
Zapísaná v
Register občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-40821
Sektor ESA 2010
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Štatutári Klub žien Slnečnica

Podľa Registra právnických osôb má Klub žien Slnečnica 1 štatutára. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Podiely a vzťahy v sekcii Ľudia a vlastníci ›

Klub žien Slnečnica v odvetví členské organizácie

Klub žien Slnečnica je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Galanta je v tomto odvetví 903 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta903aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Galanta ›

Klub žien Slnečnica a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Klub žien Slnečnica v objeme 200 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Jánovce: 200 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv200 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202410. 9. 2024
Objem zmlúv so štátom Klub žien Slnečnica po rokoch
Objem verejných zmlúv Klub žien Slnečnica po rokochZmluvy podľa roka účinnosti, spolu 200 €. 2024: 100 €1002025: 100 €10020242025

Rok s najväčším objemom: 2024, 100 € v 1 zmluve.

Čísla v tabuľke
Zmluvy so štátom po rokoch
RokZmlúvObjem
20251100 €
20241100 €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.

Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História firmy Klub žien Slnečnica

Dátum vzniku Klub žien Slnečnica je 17. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-40821
  2. Nový štatutár: Terézia NémethováIný štatutárny orgán
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Jánovce, hodnota zmluvy 100 €. Firma vznikla 17. 1. 2013.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo Klub žien Slnečnica: Jánovce

Klub žien Slnečnica sídli na adrese Jánovce 157, 925 22 Jánovce, okres Galanta, Trnavský kraj. V obci Jánovce je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 090.

Subjektov v obci Jánovce79aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 090aktívnych
V tom istom odvetví903okres Galanta

Jánovce: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Trnavský kraj ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Údaje z registra
Obchodné menoKlub žien Slnečnica
SídloJánovce 157, 925 22 Jánovce
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-40821Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Sektor podľa ESA 2010Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Vznik17. 1. 2013
ObecJánovce
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 2 činnosti
  • rozvoj obce, regiónu, CR
  • ženské

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk