Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Partizánske · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
2 390 €tržby 2025 ▼ 31 %+913 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 20. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 2 621 €, výsledok hospodárenia 140 €
- 23 : tržby 4 389 €, výsledok hospodárenia 42 €
- 24 : tržby 3 484 €, výsledok hospodárenia 28 €
- 25 : tržby 2 390 €, výsledok hospodárenia 913 €
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske (IČO 42279941) mala v roku 2025 tržby 2 390 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Podľa Registra právnických osôb koná za Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Za rok 2025 má Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske v závierke tržby 2 390 €, o 31,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +913 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 4 389 €.
Výkaz ziskov a strát Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Najvyššie tržby: rok 2023, 4 389 €. Najnižšie: rok 2025, 2 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 390 € |
| 2024 | 3 484 € |
| 2023 | 4 389 € |
| 2022 | 2 621 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 124 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 913 € |
| 2024 | 28 € |
| 2023 | 42 € |
| 2022 | 140 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +38,2 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +38,2 % | +4,6 % |
| 2024 | +0,8 % | +4,7 % |
| 2023 | +1,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +5,4 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+67,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −31,4 % |
| 2024 | −20,6 % |
| 2023 | +67,5 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 234 €, vlastné imanie 9 234 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 234 € | 9 234 € | 0 € |
| 2024 | 8 321 € | 8 321 € | 0 € |
| 2023 | 9 437 € | 9 437 € | 0 € |
| 2022 | 9 577 € | 9 577 € | — |
| 2021 | 9 437 € | 9 437 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 390 € | 913 € | 9 234 € | 9 234 € | 0 € | — | +38,2 % |
| 2024 | 3 484 € | 28 € | 8 321 € | 8 321 € | 0 € | — | +0,8 % |
| 2023 | 4 389 € | 42 € | 9 437 € | 9 437 € | 0 € | — | +1,0 % |
| 2022 | 2 621 € | 140 € | 9 577 € | 9 577 € | — | — | +5,4 % |
| 2021 | — | — | 9 437 € | 9 437 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske?
Peniaze od štátu: Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Dátum vzniku Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske je 8. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-41045
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 9 437 €
- Nový štatutár: Sylvia ŠuňalováIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 390 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
- učiteľské, školské, predškolské
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske v odvetví členské organizácie
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske má 2 390 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 382 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske 50. z 65.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske | 2 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 20. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 390 € | 9 948 € |
| 2024 | 3 484 € | 8 863 € |
| 2023 | 4 389 € | 8 796 € |
| 2022 | 2 621 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske | 2 390 € |
|---|---|
| medián okresu Partizánske | 7 436 € |
| medián kraja | 10 799 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rodičia a priatelia Základnej školy J.G.Tajovského v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 5 512 € (2025)
- REŠTARTMartin · tržby 5 512 € (2025)
- LABIRSKY RUSYNYMedzilaborce · tržby 5 511 € (2025)
- Jaroslav MartišPúchov · tržby 5 508 € (2023)
- Klub rodičov autistických detí v NitreNitra · tržby 5 504 € (2025)
- Klub Slovenských turistov Brzda VinnéVinné · tržby 5 503 € (2025)
- top athleteŽilina · tržby 5 500 € (2025)
- Poľovnícka spoločnosť LúčkyLúčky · tržby 5 500 € (2025)
- Obviam regioNitra · tržby 5 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske: Partizánske
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske sídli na adrese Nám. SNP, 958 01 Partizánske, okres Partizánske. V obci Partizánske je 2 917 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Partizánske: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske: IČO, sídlo a základné údaje
Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske (IČO 42279941) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Partizánske, okres Partizánske. Dátum vzniku je 8. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Sylvia Šuňalová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 390 € a výsledok hospodárenia +913 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 8. 3. 2013 |
| Obec | Partizánske |
| Okres | Okres Partizánske |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 390 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 20. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Partizánske ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Partizánske ›
Sieť prepojení firmy Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 18 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 377zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Partizánsketypický nepokrytý dopyt 974 tis. €
Najbližší tender zadarmo
MostniceŽeleznice Slovenskej republikylehota 26. 10. 2026 · odhad 750 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 821 zmlúv za 3 roky · 17 138 007 € · naposledy 19. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 850 zmlúv za 3 roky · 78 105 592 € · naposledy 18. 10. 2026 Všetkých 6 418 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Partizánske
Partizánske Building Components-SK s.r.o.Medline Assembly Slovakia s.r.o.FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.FINAL - CD spol. s r. o.FINAL – CD premium, s. r. o.Všetky firmy v obci Partizánske ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Partizánske
Malinová n.o.Spoločenstvo kresťanov Radostné srdce…RODINA PLUS o.z.Renesančný kaštieľ BošanyŠportový klub Harvard Partizánske
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.