Vajnorské divadlo
Bratislava - Vajnory · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Vajnorské divadlo: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Vajnorské divadlo (IČO 42266611), sídlo Bratislava - mestská časť Vajnory, je v registri zapísaná od 14. 12. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Vajnorské divadlo
Podľa Registra právnických osôb koná za Vajnorské divadlo 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Financie a závierky Vajnorské divadlo
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Vajnorské divadlo?
Vajnorské divadlo a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Vajnorské divadlo v objeme 1 600 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Bratislava-Vajnory: 1 300 € v 2 zmluvách.
História firmy Vajnorské divadlo
Dátum vzniku Vajnorské divadlo je 14. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Vajnorské ochotnícke divadlo. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-36561
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestská časť Bratislava-Vajnory. Firma vznikla 14. 12. 2010.
- Zmena obchodného menaPredtým Vajnorské ochotnícke divadlo, odvtedy Vajnorské divadlo.
- Nový štatutár: Daniela ZemanováIný štatutárny orgán
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vajnorské divadlo
- divadelné, filmové
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Vajnorské divadlo v odvetví členské organizácie
Vajnorské divadlo je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 288 aktívnych subjektov.
Sídlo Vajnorské divadlo: Bratislava - Vajnory
Vajnorské divadlo sídli na adrese Roľnícka 109, 831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 922 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Vajnorské divadlo: IČO, sídlo a základné údaje
Vajnorské divadlo (IČO 42266611) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Daniela Zemanová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 14. 12. 2010 |
| Skoršie názvy | Vajnorské ochotnícke divadlo |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Vajnorské divadlo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Vajnorské divadlo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Vajnorské divadlo
- Tendre88súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 829 zmlúv za 3 roky · 17 135 177 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 419 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava III
Výskumný ústav zváračskýOBČIANSKE ZDRUŽENIE A P H P AWe Love SynergyZdruženie na pomoc ľuďom s mentálnym…SILNÉ REČI o. z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.