"Nadácia STARS FOR STARS" v likvidácii
Bratislava - Nové Mesto
zaniknutá 25. 7. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 7. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk
"Nadácia STARS FOR STARS" v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 25. 7. 2023, tržby v registri nemá.
"Nadácia STARS FOR STARS" v likvidácii (IČO 42264529), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 13. 9. 2012 do 25. 7. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Spoločník "Nadácia STARS FOR STARS"
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Tržby, zisk a majetok "Nadácia STARS FOR STARS"
Závierky máme za 3 roky (2021 až 2023), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát "Nadácia STARS FOR STARS"
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −11 819 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −828 € |
| 2022 | −657 € |
| 2021 | −10 334 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha "Nadácia STARS FOR STARS"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 5 153 €, vlastné imanie 5 153 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5 153 € | 5 153 € | 0 € |
| 2022 | 5 981 € | 5 981 € | 0 € |
| 2021 | 461 679 € | 460 927 € | 752 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok "Nadácia STARS FOR STARS" (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −828 € | 5 153 € | 5 153 € | 0 € | — | — |
| 2022 | — | −657 € | 5 981 € | 5 981 € | 0 € | — | — |
| 2021 | — | −10 334 € | 461 679 € | 460 927 € | 752 € | — | — |
Riziko: zaplatí "Nadácia STARS FOR STARS"?
"Nadácia STARS FOR STARS" a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom "Nadácia STARS FOR STARS" v objeme 10 000 € z roku 2019. Najväčší objem je s odberateľom TRANSPETROL, a. s.: 10 000 € v 1 zmluve.
História firmy "Nadácia STARS FOR STARS"
Dátum vzniku "Nadácia STARS FOR STARS" je 13. 9. 2012. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNadácia · 203/Na-2002/1033
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ TRANSPETROL, a. s., hodnota zmluvy 10 000 €. Firma vznikla 13. 9. 2012.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 461 679 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
"Nadácia STARS FOR STARS" v odvetví sociálna práca bez ubytovania
"Nadácia STARS FOR STARS" je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 161 aktívnych subjektov.
Sídlo "Nadácia STARS FOR STARS": Bratislava - Nové Mesto
"Nadácia STARS FOR STARS" sídli na adrese Pluhová 2, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
"Nadácia STARS FOR STARS": IČO, sídlo a základné údaje
"Nadácia STARS FOR STARS" v likvidácii (IČO 42264529) je nadácia so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 9. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 7. 2023, po 10 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nadácia |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 88990 |
| Vznik | 13. 9. 2012 |
| Zánik | 25. 7. 2023 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy "Nadácia STARS FOR STARS"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu "Nadácia STARS FOR STARS"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu "Nadácia STARS FOR STARS"
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy1 250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava549 zmlúv za 3 roky · 26 584 387 € · naposledy 18. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR443 zmlúv za 3 roky · 95 241 305 € · naposledy 17. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.165 zmlúv za 3 roky · 7 000 € · naposledy 30. 7. 2026 Všetkých 3 544 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Bratislava III
Neula finance s.r.o.Nadácia CvernovkaŠkôlka Seahorse, s. r. o.LINDA ADOS, s.r.o.Fond gymnázia n.f.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.