Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Bardejov · Činnosti športových klubov
9 714 €tržby 2025 ▼ 6 %+1 €zisk 2025aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 12 075 €, výsledok hospodárenia 76 €
- 23 : tržby 11 577 €, výsledok hospodárenia 2 €
- 24 : tržby 10 353 €, výsledok hospodárenia 30 €
- 25 : tržby 9 714 €, výsledok hospodárenia 1 €
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE (IČO 42234174) mala v roku 2025 tržby 9 714 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Podľa Registra právnických osôb koná za Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Za rok 2025 má Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE v závierke tržby 9 714 €, o 6,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 12 075 €.
Výkaz ziskov a strát Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Najvyššie tržby: rok 2022, 12 075 €. Najnižšie: rok 2025, 9 714 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 714 € |
| 2024 | 10 353 € |
| 2023 | 11 577 € |
| 2022 | 12 075 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 109 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 € |
| 2024 | 30 € |
| 2023 | 2 € |
| 2022 | 76 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 0,0 % | +3,5 % |
| 2024 | +0,3 % | +2,6 % |
| 2023 | 0,0 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,6 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2023 (−4,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −6,2 % |
| 2024 | −10,6 % |
| 2023 | −4,1 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 98 €, vlastné imanie −302 € a záväzky 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 98 € | −302 € | 400 € |
| 2024 | 177 € | −223 € | 400 € |
| 2023 | 146 € | −254 € | 400 € |
| 2022 | 144 € | −256 € | 400 € |
| 2021 | 279 € | −121 € | 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 714 € | 1 € | 98 € | −302 € | 400 € | — | 0,0 % |
| 2024 | 10 353 € | 30 € | 177 € | −223 € | 400 € | — | +0,3 % |
| 2023 | 11 577 € | 2 € | 146 € | −254 € | 400 € | — | 0,0 % |
| 2022 | 12 075 € | 76 € | 144 € | −256 € | 400 € | — | +0,6 % |
| 2021 | — | — | 279 € | −121 € | 400 € | — | — |
Riziko: zaplatí Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE?
Peniaze od štátu: Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Dátum vzniku Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE je 27. 1. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-38997
- Nový štatutár: Milan SkoncIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 279 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 9 714 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE v odvetví šport, zábava a rekreácia
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE má 9 714 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 256 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE 15. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 129 €, polovica do 19 770 €, tri štvrtiny do 52 173 €; 10 % firiem má viac než 180 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 129 € |
| medián | 19 770 € |
| horný kvartil | 52 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 450 € |
| Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE | 9 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 714 € | 19 770 € |
| 2024 | 10 353 € | 17 505 € |
| 2023 | 11 577 € | 16 417 € |
| 2022 | 12 075 € | 14 000 € |
| 2021 | — | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE | 9 714 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 14 303 € |
| medián kraja | 17 584 € |
| medián Slovenska | 19 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GETFIT, s. r. o.Žilina · tržby 22 300 € (2025)
- HEYLO Trade s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 22 300 € (2024)
- Telovýchovná jednota Slovan Šaštín - StrážeŠaštín-Stráže · tržby 22 228 € (2025)
- HRAJME TENIS SLOVENSKO, o. z.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 22 218 € (2025)
- Mestská hokejbalová únia KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 22 215 € (2025)
- Karmalove, s. r. o.Budmerice · tržby 22 160 € (2025)
- Klub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.Žilina · tržby 22 030 € (2025)
- Turčianska bicyklová skupina JUSMartin · tržby 22 008 € (2025)
- Active Spirit Karate ClubGabčíkovo · tržby 22 005 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE: Bardejov
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE sídli na adrese Andreja Svianteka 20, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE: IČO, sídlo a základné údaje
Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE (IČO 42234174) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 27. 1. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Milan Skonc. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 714 € a výsledok hospodárenia +1 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 27. 1. 2012 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 714 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Sieť prepojení firmy Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tenisový klub SLOVAN BARDEJOVSKÉ KÚPELE
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy964zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 742 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Bardejov
Športový klub Partizán BardejovJUDO CLUB Bardejov o. z.HBC KNIGHTS BARDEJOVMládež HC 46 BardejovHANDBALL CLUB BARDEJOV
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.