Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Žilina · Umelecké vzdelávanie
118 418 €tržby 2025 ▲ 21 %−25 000 €strata 2025aktívna 14 rokov25 až 49 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 9 976 €, výsledok hospodárenia -41 156 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 715 €
- 17 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -4 458 €
- 21 : tržby 42 235 €, výsledok hospodárenia 12 695 €
- 22 : tržby 64 558 €, výsledok hospodárenia 27 589 €
- 23 : tržby 75 859 €, výsledok hospodárenia 18 720 €
- 24 : tržby 98 194 €, výsledok hospodárenia -26 792 €
- 25 : tržby 118 418 €, výsledok hospodárenia -25 000 €
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina (IČO 42221749), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 1. 9. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 25 až 49 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Podľa Registra právnických osôb koná za Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Závierky máme za 9 rokov (2014 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Najvyššie tržby: rok 2025, 118 418 €. Najnižšie: rok 2017, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 118 418 € |
| 2024 | 98 194 € |
| 2023 | 75 859 € |
| 2022 | 64 558 € |
| 2021 | 42 235 € |
| 2017 | 0 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 9 976 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 5 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −42 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −25 000 € |
| 2024 | −26 792 € |
| 2023 | 18 720 € |
| 2022 | 27 589 € |
| 2021 | 12 695 € |
| 2017 | −4 458 € |
| 2016 | −3 715 € |
| 2015 | — |
| 2014 | −41 156 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −21,1 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −21,1 % | +8,6 % |
| 2024 | −27,3 % | +6,0 % |
| 2023 | +24,7 % | +5,2 % |
| 2022 | +42,7 % | +4,5 % |
| 2021 | +30,1 % | +4,5 % |
| 2017 | — | +5,9 % |
| 2016 | — | +5,5 % |
| 2015 | — | +5,6 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+52,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +20,6 % |
| 2024 | +29,4 % |
| 2023 | +17,5 % |
| 2022 | +52,9 % |
| 2021 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 55 829 €, vlastné imanie 53 367 € a záväzky 2 462 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 55 829 € | 53 367 € | 2 462 € |
| 2024 | 79 729 € | 78 367 € | 1 362 € |
| 2023 | 106 481 € | 105 159 € | 1 321 € |
| 2022 | 89 712 € | 86 440 € | 3 273 € |
| 2021 | 66 913 € | 58 851 € | 8 062 € |
| 2017 | 76 645 € | 55 767 € | 20 878 € |
| 2016 | 82 042 € | 69 917 € | 12 125 € |
| 2015 | 52 242 € | 42 152 € | 10 090 € |
| 2014 | 6 961 € | 1 756 € | 5 205 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 418 € | −25 000 € | 55 829 € | 53 367 € | 2 462 € | — | −21,1 % |
| 2024 | 98 194 € | −26 792 € | 79 729 € | 78 367 € | 1 362 € | — | −27,3 % |
| 2023 | 75 859 € | 18 720 € | 106 481 € | 105 159 € | 1 321 € | — | +24,7 % |
| 2022 | 64 558 € | 27 589 € | 89 712 € | 86 440 € | 3 273 € | — | +42,7 % |
| 2021 | 42 235 € | 12 695 € | 66 913 € | 58 851 € | 8 062 € | — | +30,1 % |
| 2017 | 0 € | −4 458 € | 76 645 € | 55 767 € | 20 878 € | — | — |
| 2016 | — | −3 715 € | 82 042 € | 69 917 € | 12 125 € | — | — |
| 2015 | — | — | 52 242 € | 42 152 € | 10 090 € | — | — |
| 2014 | 9 976 € | −41 156 € | 6 961 € | 1 756 € | 5 205 € | — | −412,6 % |
Riziko: zaplatí Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina?
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 25 zmlúv s dodávateľom Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina v objeme 40 070 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Základná škola, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, Žilina: 25 976 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 23 140 € v 7 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 16 025 € |
| 2025 | 7 | 23 140 € |
| 2024 | 2 | 20 € |
| 2023 | 3 | 820 € |
| 2022 | 5 | 36 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 30 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Dátum vzniku Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina je 1. 9. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia · 100009240
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obvodný úrad Žilina, hodnota zmluvy 30 €. Firma vznikla 1. 9. 2012.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 9 976 € · majetok 6 961 €
- Nový spoločník: BRIOSOZriaďovateľ
- Nový štatutár: Jana JánošováRiaditeľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 118 418 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
- Umelecké vzdelávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina v odvetví vzdelávanie
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť umelecké vzdelávanie. V okrese Žilina je v tomto odvetví 687 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Žilina | 42 240 € |
|---|---|
| medián kraja | 39 413 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INTERCEDU, a.s.Pezinok · tržby 276 000 € (2025)
- Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, PiešťanyPiešťany · tržby 275 656 € (2013)
- SOLAMARA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 456 € (2023)
- BKW, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 311 € (2025)
- Lipták Dental, s. r. o.Trenčín · tržby 274 306 € (2025)
- LIPA coaching & consulting, s. r. o.Žilina · tržby 272 360 € (2025)
- Experto s.r.o.Banská Bystrica · tržby 272 137 € (2023)
- Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčín · tržby 271 626 € (2013)
- ENLAP, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 271 338 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina: Žilina
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina sídli na adrese Slov. dobrovoľníkov 7, 010 03 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina: IČO, sídlo a základné údaje
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina (IČO 42221749) je nezisková organizácia so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 9. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Jana Jánošová. Počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Umelecké vzdelávanie (SK NACE 8552) |
| Vznik | 1. 9. 2012 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou60 zmlúv za 3 roky · 247 759 € · naposledy 1. 10. 2026Kultúrne zariadenia Petržalky52 zmlúv za 3 roky · 30 662 € · naposledy 10. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas36 zmlúv za 3 roky · 7 766 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 628 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Anima LiberaSúkromná základná umelecká škola Anima…3angel
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.52) v okrese Žilina
Súkromná základná umelecká škola Akadémia…HALAČ, s.r.o.JKH, s. r. o.PEGLASS ART s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.