VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Stráňavy · Činnosti cirkevných organizácií

26 126 €tržby 2025 ▼ 81 %+763 €zisk 2025

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

26 126 €tržby 2025 ▼ 81 %
+763 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 125 142 €, výsledok hospodárenia 111 117 €
  3. 23 : tržby 64 918 €, výsledok hospodárenia 49 469 €
  4. 24 : tržby 138 914 €, výsledok hospodárenia 113 412 €
  5. 25 : tržby 26 126 €, výsledok hospodárenia 763 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy (IČO 42221561) mala v roku 2025 tržby 26 126 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy v závierke tržby 26 126 €, o 81,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +763 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 138 914 €.

Tržby 202526 tis. €▼ −81,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025763 €zisk
Majetok (aktíva) 2025427 tis. €
Vlastné imanie 2025316 tis. €
Záväzky 2025111 tis. €25,9 % majetku
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov275 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Súvaha Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy (5 rokov)
Čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202526 126 €763 €426 807 €316 240 €110 566 €—+2,9 %
2024138 914 €113 412 €147 047 €36 603 €110 444 €—+81,6 %
202364 918 €49 469 €124 498 €124 216 €282 €—+76,2 %
2022125 142 €111 117 €118 389 €118 085 €305 €—+88,8 %
20210 €0 €135 557 €135 566 €−9 €——

Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy?

Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy je 1. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-0526
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 135 557 €
  3. Nový štatutár: Mgr. Ľubomír DávidikFarár
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 26 126 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy v odvetví členské organizácie

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy má 26 126 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 727 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy 96. z 309.

V odvetví v okrese Žilina1 727aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy: Stráňavy

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy sídli na adrese Stráňavy 4, 013 25 Stráňavy, okres Žilina. V obci Stráňavy je 260 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.

Subjektov v obci Stráňavy260aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví1 727okres Žilina

Stráňavy: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy: IČO, sídlo a základné údaje

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy (IČO 42221561) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Stráňavy, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Mgr. Ľubomír Dávidik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 126 € a výsledok hospodárenia +763 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik1. 7. 2012
ObecStráňavy
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 126 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Stráňavy

  • Tendre69súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 250 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Stráňavytypický nepokrytý dopyt 114 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stráňavy

Automatizácia dopravných a telekomunikačných…DOBÝVANIE, s.r.o.APKA s.r.o.NUMISSHOP s.r.o.VMA security s.r.o.Všetky firmy v obci Stráňavy ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Žilina

Židovská náboženská obec ŽilinaRímskokatolícka cirkev, Farnosť VišňovéRímskokatolícka cirkev, Farnosť KonskáDiecézny misijný seminár Redemptoris MaterRímskokatolícka cirkev, Farnosť Terchová

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk