VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Žilina · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 21. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026

Tržby a zisk

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu14 rokov
zmluvy so štátom0

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom (IČO 42220742), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 8. 12. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Podľa Registra právnických osôb koná za Občianske združenie Pomocná ruka seniorom 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Financie a závierky Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Občianske združenie Pomocná ruka seniorom?

Peniaze od štátu: Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Dátum vzniku Občianske združenie Pomocná ruka seniorom je 8. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-38578
  2. Nový štatutár: Silvia LajčákováIný štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

  • dôchodcovia, seniori

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom v odvetví členské organizácie

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 733 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina1 733aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo Občianske združenie Pomocná ruka seniorom: Žilina

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom sídli na adrese Osiková 26, 010 07 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 481aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví1 733okres Žilina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom: IČO, sídlo a základné údaje

Občianske združenie Pomocná ruka seniorom (IČO 42220742) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 8. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Silvia Lajčáková.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik8. 12. 2011
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Občianske združenie Pomocná ruka seniorom

  • Tendre80súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 230 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 383zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Žilina

BRIOSOLearn2CodeISEM - Inštitút pre medzinárodnú bezpečnosť…Anima LiberaObčianske združenie Opatrovateľka

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk